Strona główna Forum kulinarne - GdzieZjesc.info
Forum Ogólnopolskiego Serwisu Informacyjno - Kulinarnego

FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kawa a dieta
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Dieta
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
eKuchnia_com
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Czw Lis 19, 2015 9:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Herbaty co prawda są zdrowsze,ale kawa od czasu do czasu nie zaszkodzi,oczywiście nie taka z mlekiem i cukrem,a zwykła czarna typu espresso:)
Powrót do góry
Google
Sponsor

PostWysłany: Czw Lis 19, 2015 9:21 am    Temat postu: Przerwa na reklamę

Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Pią Lis 27, 2015 9:58 am    Temat postu: Re: kawosz Odpowiedz z cytatem

Szmakowiciak napisał:
a ja kawosz zamiłowania...
Rano kawa z ekspresu, do południa kawa sypana wielki kubol, popołudniu kawa z ekspresu włoskiego latem, a zwykłego zimą.
bez cukru, trochę śmietanki - mniaaam

Szmakowiciak piona! Też mam ekspres w domu (smak kawy z ekspresu ciśnieniowego, a tej parzonej poprzez zalanie wodą to niebo a ziemia). W pracy nie mamy ekspresu, więc tam nawet nie pijam kawy. Specjalnie wstaję wcześniej, żeby przed pracą wypić sobie kawkę z ekspresu. Mam Saeco Philipsa i mogę spokojnie powiedzieć, że robi robotę. Jak kiedyś mi odmówił posłuszeństwa to prosiłem serwisantów we Flincie, żeby naprawili mi najszybciej jak się da, bo dzień bez kawy to dzień stracony n
Powrót do góry
Florian_pl
Początkujący
Początkujący

PostWysłany: Pią Gru 11, 2015 12:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie widzę nic złego w tym,że ktoś wypije sobie kawę z rana czy po południu,ale pamiętajmy że nie można przesadzać pod tym względem i równoważyć niedobory diety innymi naturalnymi składnikami. Kawa np: wpłukuje magnez.
Powrót do góry
synoptyk
Nowy
Nowy

PostWysłany: Pią Gru 11, 2015 2:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kawa podnosi metabolizm ale ważne żeby była bez mleka i cukru
Powrót do góry
iga77
Nowy
Nowy

PostWysłany: Pią Gru 18, 2015 11:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja słyszałam dużo dobrego o zielonej kawie. Jej działanie polega na tym, że reguluje przemiany metaboliczne węglowodanów i jakby ogranicza ich wchłanianie. Plusem jest to, że jej stosowanie nie ma żadnych skutków ubocznych, a nawet może pomóc
Powrót do góry
Florian_pl
Początkujący
Początkujący

PostWysłany: Wto Sty 12, 2016 6:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To prawda,na temat zielonej kawy również można poczytać wiele ciekawych i pozytywnych opinii,podobno wskazana jest przy większości diet,bardzo zdrowa. Pytanie tylko czy wszystkim posmakuje i przypadnie do gustu,bo moim zdaniem niestety nie n
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Pią Sty 15, 2016 3:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kawka na propsie tylko żeby nie przesadzić
Powrót do góry
PizzeriaZuzola.pl
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Wto Sty 19, 2016 3:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli nie przesadzimy,to spokojnie możemy pić kawę,mi akurat zielona też nie smakuje,wolę normalną czarną z ekspresu ciśnieniowego,czasem z dodatkiem odrobiny mleka.
Powrót do góry
Poznajsie
Nowy
Nowy

PostWysłany: Czw Sty 28, 2016 11:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kawa jest dobra przed treningiem siłowym, działa jak naturalny dopalacz, wzmaga też procesy spalania białka i tłuszczu. Niestety jednak wypłukuje magnez i potas z organizmu n
Powrót do góry
bogusia198501
Nowy
Nowy

PostWysłany: Nie Sty 31, 2016 8:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kawa jak najbardziej tak, ale bez dodatkowych kalorii typu cukier i mleko n Nie każdy jest w stanie znieść smak "małej czarnej", ale przyspiesza ona trawienie pokarmów, a także przyspiesza metabolizm n Trzeba tylko uważać, żeby nie przesadzić z jej ilością, bo może to skończyć się paskudnymi biegunkami!
Powrót do góry
PizzeriaZuzola.pl
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Wto Lut 16, 2016 1:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To racja,ważny jest też rodzaj kawy jaka pijemy,odradzam rozpuszczalne na rzecz parzonych czy tych z ekspresu ciśnieniowego,takie smakują zdecydowanie najlepiej.
Powrót do góry
tebka
Nowy
Nowy

PostWysłany: Czw Lut 18, 2016 1:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zdecydowanie preferuję kawę parzoną. Dla mnie tylko taka ma prawdziwy smak kawy n Bardzo fajne są kawy od COFFEE REBELS - od niedawna można je kupić w Auchanie. Łatwo je znaleźć, bo wyróżniają się na tle innych nietuzinkowym opakowaniem. Każde opakowanie zawiera cytat oraz szkic.
Powrót do góry
Dresmatux
Nowy
Nowy

PostWysłany: Czw Mar 03, 2016 11:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bez kawy nie dam rady. Nawet gdyby szkodziła diecie, to najwyżej mniej bym schudł, ale tego akurat sobie nie odmówię
Powrót do góry
aporch
Nowy
Nowy

PostWysłany: Nie Mar 13, 2016 9:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, że zielona kawa jest naturalnym spalaczem tłuszczu. Moja koleżanka brała tabletki - 1 szt dziennie zielonej kawy i naprawdę schudła. Oczywiście stosowała odpowiednio zbilansowaną dietę i się dużo ruszała. Pamiętajmy, że jeżeli bierzemy wspomagacze, to nie zwalnia nas z obowiązku prowadzenia diety oraz regularnych ćwiczeń.

Ostatnio zmieniony przez aporch dnia Sro Maj 11, 2016 5:18 pm, w całości zmieniany 4 razy
Powrót do góry
Endover
Nowy
Nowy

PostWysłany: Sro Mar 16, 2016 11:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Normalnie można pić kawkę. n
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Dieta Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 5 z 7

Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach