Strona główna Forum kulinarne - GdzieZjesc.info
Forum Ogólnopolskiego Serwisu Informacyjno - Kulinarnego

FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kawiarnia Ciekava

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Opinie o lokalach z serwisu Gdziezjesc.info -> Mazowieckie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gdziezjesc.info
Mistrz nad mistrzami
Mistrz nad mistrzami

PostWysłany: Pon Sie 02, 2010 9:30 am    Temat postu: Kawiarnia Ciekava Odpowiedz z cytatem

Restauracja Ciekava

Adres:
ul. Ekologiczna 15/1a
02-798 Warszawa

Opis:
Ciekava to kawiarnia i restauracja w jednym. Miejsce wyjątkowe, zaledwie 7 minut od stacji Metra Kabaty. Dobra kuchnia międzynarodowa, w tym pasty, sałatki, doskonałe zupy i super desery domowe. Słodkie specjały jak cytrynowe i malinowe tarty oraz tiramisu są bardzo cenione przez gości.
Powrót do góry
Google
Sponsor

PostWysłany: Pon Sie 02, 2010 9:30 am    Temat postu: Przerwa na reklamę

Powrót do góry
SYMPATYK DOBREJ KUCHNI
Gość

PostWysłany: Wto Lis 30, 2010 1:36 am    Temat postu: OWOCE MORZA W CIEKAVEJ Odpowiedz z cytatem

O istnieniu resturacji "Ciekava" dowiedzialem sie od znajomego, który jest jej częstym bywalcem i podobnie do mnie jest sympatykiem dobrej kuchni i orginalnych potraw. Postanowiłem miejsce odwiedzić osobiście - okazało się, że jest to nie duzy lokal charakteryzujacy sie nowoczesnym wystrojem o, ktorym za moment kilka słow. Swietne miejsce na taka kawiarenkę (obok basenu, lekko na uboczu - blisko stacji metra Kabaty i ul. KEN). Jeśli chodzi o wystroj to musze przyznać, że kilka motywów przykuło moją uwagę; żyrandole, tapeta za barem i kącik z książkami (widoczny na zdjęciu). Tak jak wspomnialem jestem sympatykiem dobrej kuchni, wiec skusilem się na owoce morza (salatke z kalmarami i mule). Salatka bardzo dobra, a mule w delikatnym sosie były bardzo apetycznie podane, a w dodatku za nie dużą kwote. Kucharz zna sie na rzeczy! Pani kelnerce udalo sie mnie namowić na krem pomidorowy, ktory byl rownie smaczny jak poprzednie danie, nie byl bym sobą nie zamawiając deseru i kawy, więc skosztowałem tiramisu, ktore podane bylo w pucharku i amaretto (zazwyczaj podawane jest na talerzu z bitą smietaną, więc bylem rozczarowany). Bardzo dobre, nie ciężkie, dobre w smaku i sycące. Kawa Illy, więc nazwa mowi sama za siebie. W tej knajpie zdecydowanie stawiają na jakość nie ilość co mi sie bardzo podoba. Kawiarnia bardzo klimatyczna. Konkretne dania i nastrojowe wnetrzne. Jedna z lepszych knajp, ktore ostatnio odwiedzilem mogę z czystym sumieniem polecić każdemu. Ogolna ocena 4/5 pkt. (- 1 pkt. za brak sali (co w tym wypadku jest nie mozliwe ze względu na nie dużą przestrzeń, ktora dysponuje lokal) dla niepalacych (byłem zmuszony wychodzić na zewnątrz).
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Czw Sie 01, 2013 10:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

spokojne, przyjemne miejsce na odpoczynek z gazetą wręce.
Powrót do góry
marizah1
Gość

PostWysłany: Pią Wrz 23, 2016 11:43 pm    Temat postu: Smacznie i klimatycznie - "Ciekava" na Ursynowie Odpowiedz z cytatem

Szukając niewielkiego lokalu na Ursynowie by urządzić imieniny, trafiłam w internecie na informację o "Ciekavej". Przytulne i pomysłowo zaaranżowane wnętrze oraz ciekawe menu zadecydowało o moim wyborze. Właściciele jak i obsługa świetnie zorganizowali imprezę na 22 osoby. Było miło i smacznie. Gościom b, smakowała kaczka, a i ci, którzy wybrali doradę jako danie główne, byli również zadowoleni.Dziękuję za sprawnie zorganizowaną imprezę. Polecam tę restaurację!
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Mazowieckie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: