Strona główna Forum kulinarne - GdzieZjesc.info
Forum Ogólnopolskiego Serwisu Informacyjno - Kulinarnego

FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

kiełbacha i korale

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Recenzje lokali
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kris5656
Gość

PostWysłany: Pon Mar 21, 2016 12:18 pm    Temat postu: kiełbacha i korale Odpowiedz z cytatem

Byłem w tej restauracji już kilka razy, mają dobra kwaśnicę,ale niestety kiedyś chciałem zamówić pół porcji pierogów do tej kwaśnicy, ponieważ nie byłem aż tak głodny, niestety nie ma takiej opcji w kasie, chyba że zapłacę prawie tyle co za całą porcję, innym razem chciałem zamówić pół porcji pierogów z mięsem i pół porcji z serem /obie po 17 złotych/, nie ma takiej opcji w kasie, żeby zapłacić za jedną calą porcję, chyba że zapłacę prawie tyle co za dwie pełne porcję, inne dania, też nie aż tak wspaniałe, jak to było podczas rewolucji, czy naprawdę nie można wprowadzić różne warianty w komputerze, żeby klient był zadowolony, za każdym razem widzę że jakość potraw jest gorsza, np wczoraj znowu zamówiłem pierogi i dostałem zimne skwarki, jakby były wyjęte prosto z lodówki, chyba nie o to chodziło Pani Gessler, kiedyś mówiło się frontem do klienta, bo ten klient ucieknie, po prostu zastanawiam się, czy przy tej konkurencji w tej okolicy, warto tam jechać i być zmuszony jeść, to co każe mi jeść komputer i szefostwo, także moja ocena z czasem jak tu przyjeżdżam, jest wygórowana ŚREDNIA
Powrót do góry
Google
Sponsor

PostWysłany: Pon Mar 21, 2016 12:18 pm    Temat postu: Przerwa na reklamę

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Recenzje lokali Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach