Strona główna Forum kulinarne - GdzieZjesc.info
Forum Ogólnopolskiego Serwisu Informacyjno - Kulinarnego

FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kraków - gdzie można dobrze zjeść?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Ogólne dyskusje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pialgross663a
Nowy
Nowy

PostWysłany: Wto Lis 22, 2016 5:25 pm    Temat postu: Kraków - gdzie można dobrze zjeść? Odpowiedz z cytatem

Jakie knajpy i restauracje możecie mi polecić? Zaniedługo wybieram się do Krakowa i chciałabym poświęcić trochę czasu na poznanie miejsc lubianych przez krakowian, a wiadomo,że poznawanie miast od strony knajpek i restauracji to coś co pozwala poznać klimat i atmosfere miasta.Dziewczyny z Krakowa,pomóżcie mi stworzyć mapę Waszych ulubionych miejsc, gdzie warto zajrzeć i gdzie można smacznie zjeść?n
Powrót do góry
Google
Sponsor

PostWysłany: Wto Lis 22, 2016 5:25 pm    Temat postu: Przerwa na reklamę

Powrót do góry
KaapVino.pl
Nowy
Nowy

PostWysłany: Sro Sty 04, 2017 10:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam Wszystkich na forum n Akurat jeżeli chodzi o restauracje i lokale w Krakowie, to tutaj nie będzie większego problemu aby znaleźć coś ciekawego pod katem oryginalnej lub tradycyjnej kuchni Polskiej. Właśnie o to chciałem zapytać, czyli jaki kierunek Cię interesuje, jaki gust kulinarny?
Powrót do góry
imory
Nowy
Nowy

PostWysłany: Czw Lut 09, 2017 11:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam zapiekanki na Kazimierzu n
Powrót do góry
kocianka
Początkujący
Początkujący

PostWysłany: Pon Cze 12, 2017 12:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio byłam w Krakowie na Komunii, byliśmy w klimatycznej restauracji Gąska w pięknej dzielnicy Podgórze. Warto tam zjeść, a później pójść na spacer n
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Ogólne dyskusje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach