Strona główna Forum kulinarne - GdzieZjesc.info
Forum Ogólnopolskiego Serwisu Informacyjno - Kulinarnego

FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kraków - Gruzińskie Chaczapuri
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Recenzje lokali
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mamya
Nowy
Nowy

PostWysłany: Czw Lip 12, 2012 1:22 pm    Temat postu: Re: Kraków - Gruzińskie Chaczapuri Odpowiedz z cytatem

Fakt Gruzińskie Chaczapuri jest fajną restauracją, ale ja mam już dość sieciówek, dla mnie są pozbawione klimatu, wiecie wszystko jest narzucone z góry. Preferuje oryginalne i nietypowe miejsca, takie, które będą kojarzyć mi się z danym miastem, takie które są ikoną danego miasta. Ostatnio natknęłam się w Krakowie na Cztery Pokoje Art (na ulicy gołębiej 6) bardzo przytulne miejsce. Lubię ładne wnętrza dlatego czułam się tam wspaniale i mogę wam szczerze je polecić a i do tego serwują tam przepyszne śniadania. Podaje link http://on.fb.me/LhG86d. HEHE dziś grają tam koncert, hmm o nietypowej nazwie TANIA ODZIEŻ brzmi interesująco.
Powrót do góry
Google
Sponsor

PostWysłany: Czw Lip 12, 2012 1:22 pm    Temat postu: Przerwa na reklamę

Powrót do góry
marekrawiak
Nowy
Nowy

PostWysłany: Czw Lip 19, 2012 4:36 pm    Temat postu: chaczapuri Odpowiedz z cytatem

Wiadomo, że po chaczapuri nie ma co sie spodziewac nie wiadomo czego, to bardziej lokal dla studentow, gdzie za 17 zl mozna sie najesc. Jest taniej niz w Spfinxie. Ja osobiscie wole bardziej wysublimowana kuchnie.
Powrót do góry
AliM
Gość

PostWysłany: Sro Sie 29, 2012 5:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chaczapuri to masówka, która wcale nie jest juz najtansza...
Idz do Apetyt Bistro na łokietka 26 w Krakowie i każde danie zjesz od 15 do 20 zl. Porcje ogromne! Kotlet wiedeński za 20 zł i to duza porcja – zaczynam stołować się w apetycie, już nie opłaca mi się ogotwać w domu dla 2 osób!
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Sro Sie 29, 2012 8:05 pm    Temat postu: uwaga Odpowiedz z cytatem

hehe zmasowany atak o A'petyt Bistro na Forum n
wszystkie opinie pisane jedna po drugiej przez tą samą osobę n
Powrót do góry
jiji
Gość

PostWysłany: Wto Lis 27, 2012 11:30 am    Temat postu: chaczapuri Odpowiedz z cytatem

ja uwielbiam
jedyne miejsce, gdzie zawsze wiem co zjem i ze nie zaplace wygorowanej ceny. Polecam nie tylko talerz gruzinski, ktory jest bezkonkurencyjny, ale tez np nadziewane papryczki - pycha!!!
Powrót do góry
lola189
Gość

PostWysłany: Sro Mar 13, 2013 10:28 pm    Temat postu: Chaczapuri Odpowiedz z cytatem

Witam, przegladam opinie o chaczapuri, z ciekawosci natknelam sie na watek. Serdecznie polecam CHACZAPURI na Siennej, mega widok, super klimacik, jedzenie tanie, troche sie czeka ale palce lizać. Moim zdniem najlepsza jest Sienna, bylam jeszcze na Florianskiej i puki co Sienna wygrywa.
Powrót do góry
Adelajda
Nowy
Nowy

PostWysłany: Sro Kwi 10, 2013 2:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja właśnie nie wiem co sądzić o chaczapuri,
ostatnio tam nie bywam, ale pamiętam, ze kiedyś bywałam częściej i zawsze jedzenie było przyzwoite - bez żadnych fajerwerków, ale na prawdę w porządku, potem się zraziłam, bo dostałam tak zeschniętą lazangie ze szpinakiem, że chyba stała tam tydzień.
Nie wiem czy dotychczas miałam takie szczęście, czy ten jeden raz kompletnego pecha.
Powrót do góry
chillout
Nowy
Nowy

PostWysłany: Pon Lip 28, 2014 11:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byłam w tej knajpie kilka razy - zawsze na Floriańskiej i dużo zależało od dnia. Czasami dostałam pysznego kurczaka, a raz tak żylastego, że zrezygnowałam z tego, żeby go zjeść. Dawno tam nie byłam ale ta knajpa mnie jakoś bardzo nie zachwyca bo w Krakowie znam kilka lepszych a tańszych.
Powrót do góry
alonso
Gość

PostWysłany: Sro Lip 08, 2015 9:49 am    Temat postu: Bleee Odpowiedz z cytatem

Była późna pora więc ciężko o cokolwiek nie fast-food ale dziewczyna z którą byłem nie chciała jeść śmieci więc poszliśmy na sałatkę do Chaczapuri , chciałem z kurczakiem ale im go chyba zabrakło wziąłem z szynką Parmeńską ale do Parmy to jej daleko i nie że to 1296 km we włoszech tylko chodzi o smak. Od razu zdziwiło mnie że podali jakieś sosy ? na ciul mi do sałatki poza tym nie cierpie sosów, kelnerka dodała że jak nam braknie to żeby ją zawołać - haha a co ja mam pić te sosy? Dostałem sałatkę wyglądała jak wioska w Hiroshimie po 6 sierpnia 1945 roku nie wiem czy to był ketchup ale nie wyglądało to apetycznie poza tym nie cierpie sosów , na górze sypnęli kilogramem rzeżuchy żeby wszystko przykryć - przykry widok. Wypiłem calsberga podanego w kuflu od Tyskiego gdzie czasy że było ich stać na oryginalną szklankę, koleżanka dostała wodę przynajmniej się tym raczej nie zatruje. W sałatkę wbiłem widelec dwa razy i więcej nie byłem w stanie przełknąć kelnerce powiedziałem że to najgorsza rzecz jaka mnie w życiu spotkała rzuciłem 50zł i wyszedłem jak najszybciej z dala od tej restauracji - nigdy więcej tam nie wrócę.
Powrót do góry
ficolino
Nowy
Nowy

PostWysłany: Wto Lip 12, 2016 1:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
? na ciul mi do sałatki poza tym nie cierpie sosów, kelnerka dodała że jak nam braknie to żeby ją zawołać - haha a co ja mam pić te sosy?

ja też nie przepadam za Chaczapuri. Poza tym to jednak jest fast-food tylko nieco mniej fast niż McDonald's, ale oba nazywają się "restauracjami". Taki chwyt.

Ale Twoja recenzja co najmniej mnie dziwi. Sos jest w ich ofercie. Jeśli go nie lubisz, to dlaczego go wybierasz? Kelnerka pewnie proponowała uzupełnienie sosów, bo ma wypraktykowane, że zdarza się, że klienci chcą. No i co w tym złego?

Poza niesmakiem napawa mnie postawa typu "rzucam hajs na ladę, wyszłem bo chamstwa nie zniesę".
Powrót do góry
znanyjanusz
Nowy
Nowy

PostWysłany: Pon Sty 16, 2017 1:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ceny koszmarne- przez lokalizację tuz przy rynku.

ale jedzenie dobre, lokal z klasą.

coś za coś.

ale razcej nastawione na turystów z grubym portfelem /n
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Recenzje lokali Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach