Strona główna Forum kulinarne - GdzieZjesc.info
Forum Ogólnopolskiego Serwisu Informacyjno - Kulinarnego

FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kuchnia azjatycka Kraków,jakaś podpowiedź?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Szukam lokalu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Smakuje
Nowy
Nowy

PostWysłany: Czw Sty 15, 2015 12:35 am    Temat postu: Kuchnia azjatycka Kraków,jakaś podpowiedź? Odpowiedz z cytatem

Poszukuje w Krakowie godnej polecenia restauracje specjalizującą się w kuchni azjatyckiej,do której można się spokojnie wybrać na niedzielny obiad?
Powrót do góry
Google
Sponsor

PostWysłany: Czw Sty 15, 2015 12:35 am    Temat postu: Przerwa na reklamę

Powrót do góry
Tazo
Nowy
Nowy

PostWysłany: Wto Kwi 07, 2015 6:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

znaczy orientalnej? Na Wadowickiej masz restauracje Mekong, smaczne i niedrogie jedzenie, polecam, sami czesto tak zamawiamy albo na miejscu albo do domu.
Powrót do góry
SuperInterior.pl
Stały bywalec
Stały bywalec

PostWysłany: Wto Cze 30, 2015 11:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę,że w Krakowie nie brakuje takich miejsc,restauracji z kuchnią azjatycką. Interesuje Cię może kuchnia tajska czy bardziej Chińska i japońska? Podaj szczegóły bo może miałbym kilka ciekawych adresówn
Powrót do góry
adamkowalik
Nowy
Nowy

PostWysłany: Pon Sie 24, 2015 9:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecam chińczyka "Phuong-hoang" przy ul. królewskiej. Jest tam tanio i jest bardzo smaczne jedzenie. Polecam.
Powrót do góry
tebka
Nowy
Nowy

PostWysłany: Wto Sty 31, 2017 12:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę,że w Krakowie nie brakuje takich miejsc,restauracji z kuchnią azjatycką. Nie jestem z Krakowa więc nie znam dokładnych ulic, ale mogę polecić restauracje Browar Lubicz, bardzo smaczne potrawy, duży wybór dań w menu, soobne menu dla dzieci, miła i przyjazna obsługa http://www.browar-lubicz.com.pl/
Powrót do góry
eKuchnia_com
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Pią Lut 03, 2017 9:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To prawda, w Krakowie nie brakuje takich restauracji, może napisz jedynie czy wliczasz w to także kuchnię gruzińską bo jeżeli tak to miałbym dla Ciebie dwa ciekawe adresy n
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Szukam lokalu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach