Strona główna Forum kulinarne - GdzieZjesc.info
Forum Ogólnopolskiego Serwisu Informacyjno - Kulinarnego

FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kuchnia Polska - Zapiecek
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Recenzje lokali
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
PPrimoPL
Nowy
Nowy

PostWysłany: Pon Paź 05, 2009 10:34 pm    Temat postu: Kuchnia Polska - Zapiecek Odpowiedz z cytatem

Będąc w Warszawie w ten weekend odwiedziłem z przyjaciółmi "Zapiecek" na Nowym Mieście .
Wrażenie jak najbardziej pozytywne .
Zjedliśmy pierogi , które poleciła Nam pani kelnerka ( ręcznie lepione , ale chyba nie przez Nią n ) Do tego wątróbkę na jabłkach , podaną na skwierczącej patelni - SZOK n Wszystko smakowało , a i oczy nacieszyło - originalnie podana wątróbka .
Obsługa miła , choć trochę zalatana , ale było dużo ludzi więc nie ma co się dziwić .
Ceny adekwatne do porcji , choć z przejedzenia nie umarliśmy n
Niestety , jest też minus - bardzo ciasno , mały lokal . Ale nadrabia to wystrojem i klimatem wiejskiej chatki i sielanki n
Szkoda , że nie ma ich we Wrocławiu n

Polecam ........
Powrót do góry
Google
Sponsor

PostWysłany: Pon Paź 05, 2009 10:34 pm    Temat postu: Przerwa na reklamę

Powrót do góry
Meloman
Nowy
Nowy

PostWysłany: Pon Paź 05, 2009 11:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na Nowym Mieście nie byłem , ale mają drugą knajpkę przy Placu Zamkowym.
Rzecz standardowa dla prawie całej Warszawskiej Starówki - lokale są małe , ciasne n
Ale niektóre ,jak Zapiecek , nadrabiają wystrojem i atmosferą n
Co do rozkoszy kulinarnej - jak najbardziej smakowało n
Pierogi miały w sobie ten sex n w sensie Ruskie , przepyszne ....
Duży wybór drinków , w tym mega dużych litrowych , więc każdy znajdzie coś dla siebie n
Kelnerki miłe i uśmiechnięte , robiły istny "szał ciał" i tylko te falbany im fruwały n n Shocked
Fajne miejsce aby zjeść coś dobrego za sensowne pieniądzę , a do tego miło spędzić czas przy drinku n
Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Powrót do góry
Lady_Pi
Gość

PostWysłany: Pon Paź 05, 2009 11:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byłam , widziałam , zjadłam .... Najbardziej podobało mi się w Alejach Jerozolimskich . Lokal przytulnie urządzony , Mega duża biblioteka n
Pierożki pyszne , żurek z kiełbaską bajka , a Panie Kelnerki uprzejme i życzliwe - ale to chyba domena wszystkich Zapiecków n
ciekawe gdzie oni lepią te pierogi ?
Powrót do góry
Ofka
Gość

PostWysłany: Czw Paź 08, 2009 7:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zapiecek - a byłam, byłam. I to nie raz. Podoba mi się. Fajny klimat - wiejska chatka, stroje kelnerek kolorowe, obsługa bardzo dobra. A jedzonko - pyszne. Uwielbiam pierogi i mogę je jeść codziennie, ale i sałatki tez mi tam posmakowały. POLECAM
Powrót do góry
lukiwawa
Gość

PostWysłany: Czw Paź 08, 2009 8:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A spróbujcie wątróbki na jabłku n - palce lizać.

O pierogach to ja już nie piszę - chociaż u nich są naprawdę ręcznie robione, a nie jak u konkurencji n
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Pon Paź 12, 2009 2:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od dawna planowałem odwiedzić Zapiecek, ale jakoś nie po drodze było... Ale wreszcie się udało i... już wiem gdzie zjem jutrzejszy lunch n
Pierogi przepyszne (polecam mix słonych z sosem serowym), obsługa baaardzo miła, cieplutka, domowa atmosfera... Co prawda ciasno troszkę - możesz widelcem podjadać pierogi sąsiada, ale to akurat niewielki problem n
Aha, dobrze znać języki obce - nie wiem czy akurat tak trafiłem, czy też zawsze aż tak międzynarodowe towarzystwo tam bywa... Przy jednym stoliku Anglicy, przy drugim Niemcy, a na koniec mojej wizyty starsze hiszpańskie małżeństwo się pojawiło Rolling Eyes Nie ma co się dziwić - serwowują tam tradycyjne polskie dania (i nie tylko polskie), a turyści spragnieni są tradycji n
Polecam wszystkim to magiczne miejsce!
A jutro... placek po węgiersku... n
Powrót do góry
Wawik
Gość

PostWysłany: Czw Paź 22, 2009 9:52 pm    Temat postu: Pierogi , pierogi i rogi... Odpowiedz z cytatem

Chyba najlepszy lokal w Warszawie specjalizujący się w pierożkach n
Duży wybór smaków i naprawdę duże pierożki , a do tego niebo w gębie . Jak za 19 zł za porcję to spokojnie najemy się do syta , bez dwóch zdań .
Obsługa bardzo miła , kompetentna )a z tym w obecnych czasach różnie bywa ) , podpowie , doradzi .
Na uwagę zasługuję wystrój wnętrza , taka swojska chatka ale z klimatem .
Rewelacyjne miejsce na obiad na Warszawskiej Starówce.
Polecam n
Powrót do góry
NIKI_man
Gość

PostWysłany: Nie Lis 01, 2009 6:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

n
Halloween'owy weekend na Starym Mieście i znalazłem to fajne miejsce n
Komu nie straszne pierogi to powinien tu zajrzeć n
Duże i dużo na talerzu , smaczne i do syta . A na rozgrzanie ( zimno było) grzane wino na kominku podawane n aż zaszumiało w głowie n
Trochę małe lokale - na Świętojańskiej nie było miejsca , ale miła Pani kelnerka skierowała Nas do drugiego lokalu przy Freta n
Bez dwóch słów , trzeba koniecznie odwiedzić n
aaaa , najważniejsze w lokalu sie nie pali n więc wkońcu nie śmierdziałem dymem papierosowym n
Powrót do góry
from time to time
Gość

PostWysłany: Wto Lis 03, 2009 2:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od czasu do czasu odwiedzamy " Zapiecku " , co by się Nam nie przejadło n
Pierogi jak zawsze smaczne , dopieszczone , miód na podniebienie n
Do tego obowiązkowo żur z kiełbaską i sytość murowana Laughing
Najbardziej podoba Nam się w Alejach Jerozolimskich , zwłaszcza po ostatniej zmianie aranżacji wystroju . Jest jeszcze bardziej przytulniej , a efekt dopełniają oczywiście Panie kelnerki w kusych sukienkach n
Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
warto wpaść na Pieroga n
Powrót do góry
Jaś Wędrowniczek
Gość

PostWysłany: Pią Lis 20, 2009 10:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rewelacyjne i urokliwe miejsce w zatłoczonej Warszawie n

Pierogi , pierogi i jeszcze raz pierogi Twisted Evil A jeśli dusza zapragnie to i pyszny żurek i gołąbki w sosie pomidorowym n Moja dusza zapragnęła n

Nie ma jak tradycyjna kuchnia Polska , a Zapiecki robią to naprawdę dobrze Very Happy i nie drogo ( jak na Warszawę )

Obowiązkowo trzeba odwiedzić będąc na Starówce , albo w okolicach Palmy n n
Powrót do góry
Ursyn
Gość

PostWysłany: Sro Gru 09, 2009 2:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No na szczęście można zjeść pierogi z Zapiecka też na Ursynowie Twisted Evil

co by dużo nie pisać : jest swojsko , gościnnie i pysznie n
Pierogi 1wsza klasa , a do tego barszcz czerwony w kubku do picia n

O klimat dbają oryginalnie ubrane Kelnerki , można więc oko nacieszyć n

Ceny nie wygórowane jak na wysoką jakość i smak .
Naprawdę warto .
Powrót do góry
Spóła
Gość

PostWysłany: Czw Gru 17, 2009 12:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W kilku słowach :
Zrobiliśmy sobie Wigilię pracowniczą w Zapiecku przy Freta . Całość wypadła rewelacyjnie i przerosła Nasze oczekiwania n
Pełny profesjonalizm , doskonała obsługa. A miejsce klimatycznie przygotowane na tego typu spotkania Smile
Menu dopasowane pod Nasze potrzeby - typowo wigilijne potrawy , oczywiście z pierogami na czele . Pycha , jak w domu Wink

Polecamy i dziękujemy za miłe chwile Smile
Powrót do góry
Królik
Gość

PostWysłany: Pią Lut 19, 2010 7:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do Zapiecka zachodzę zawsze, kiedy najdzie mnie ochota na porządne pierogi i uważam że nie ma w Warszawie lepszych (szczególnie z mięsem i ruskich). Po prostu palce lizać.
Co do obsługi, nie ma do czego się przyczepić : sprawna i uprzejma, a i doradzić potrafi.
W Zapiecku jest ciasno (choć dzięki temu w lokalu może zjeść więcej osób). Dość często trzeba czekać na stolik (choć to jest oznaką dobrej kuchni w lokalu).
Ceny jak na ścisłe centrum są akceptowalne, wiadomo za co się płaci ( jakość wysoka)
PS. Piszę o Zapiecku w Alejach Jerozolimskich.
Powrót do góry
Duke
Gość

PostWysłany: Nie Lut 21, 2010 2:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pierogi jednym słowem bajka, każdy znajdzie coś dla siebie. Od tradycyjnych z mięsem, ruskich, z kapustą, można wybrać takie rarytasy jak pierogi z jelenia, z kurkami n
Do tego obowiązkowo zupa, żur czy też pomidorowa idealnie będzie pasować jako pierwsze danie.
Lokal urządzony w klimacie polskiej wsi ale klimatycznie, całość dopełnia obsługa w charakterystycznych strojach i do tego miła, sprawna i kompetentna n
Polecam odwiedzić przy okazji spaceru po Starówce.
Powrót do góry
noc_w_muzeum
Gość

PostWysłany: Pon Lut 22, 2010 3:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niedawno trafiliśmy tam wracając z Muzeum Narodowego i powiem szczerze bardzo mi się podobało. Restauracja położona w ścisłym centrum W-wy, z zewnątrz przyciąga dużym, jasnym szyldem, a w środku jest baaardzo klimatycznie, ot Zapieckowa chata.
Kuchnia bardzo tradycyjna, przepyszne pierogi, naleśniki, a i coś mocniejszego się znajdzie.
Na uwagę zasługuje karta win, nie duża ale te najbardziej tradycyjne są n
... no i co najważniejsze CENY niskie jak na centrum miasta... nic dziwnego że mają pelne obłożenie.
Obsługa bardzo miła, kulturalna i pogodna.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Recenzje lokali Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach