Strona główna Forum kulinarne - GdzieZjesc.info
Forum Ogólnopolskiego Serwisu Informacyjno - Kulinarnego

FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kuchnia włoska - Kraków
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Szukam lokalu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gooooosc
Gość

PostWysłany: Pon Lut 25, 2013 8:06 pm    Temat postu: Kuchnia włoska - Kraków Odpowiedz z cytatem

Zna ktos jakieś mile miejsce gdzie można zjesc cos z kuchni wloskiej, nie musi być w centrum krk, hmm?
Powrót do góry
Google
Sponsor

PostWysłany: Pon Lut 25, 2013 8:06 pm    Temat postu: Przerwa na reklamę

Powrót do góry
DanieloO
Gość

PostWysłany: Pon Lut 25, 2013 10:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jest kilka fajnych miejsc, osobiscie najbardziej lubie Chochołowy Dwór, może też dlatego że mieszkam w pobliżu, ale kuchnia włoska palce lizać.
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Wto Mar 12, 2013 4:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a włoska w poznaniu? jakaś fajna?
Powrót do góry
Ptyś
Gość

PostWysłany: Wto Kwi 23, 2013 2:19 pm    Temat postu: nie włoska, ale pyszne makarony Odpowiedz z cytatem

W centrum polecam Restauracje Dworcową w Galerii Krakowskiej
w karcie jest wiele dań, ale w większości kosztowałam tych włoskich
- tagliatelle z krewetkami, caprese i penne z kurczakiem i wszystkie te dania były idealnie przygotowane.
Powrót do góry
Selprim_pl
Początkujący
Początkujący

PostWysłany: Sob Kwi 27, 2013 10:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat ta restauracja w Galerii Krakowskiej jest całkiem przyzwoita jeżeli chodzi o same ceny,bo co do menu,to jest standardowe,nie imponuje niczym specjalnym,jednak mimo wszystko jak najbardziej możesz ja odwiedzić.
Powrót do góry
irit
Gość

PostWysłany: Pon Maj 20, 2013 8:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Włoska w Poznaniu to Mollini na marcinie-najlepiej poszukać w necie
Powrót do góry
włoch
Gość

PostWysłany: Nie Wrz 22, 2013 11:15 am    Temat postu: Mollini? Odpowiedz z cytatem

Mollini? Słyszałem o niej ostatnio, ktoś mi opowiadał, podobno mają tam świetną pizze i makarony, był ktoś z Was?
Powrót do góry
Moździerz
Gość

PostWysłany: Pon Paź 21, 2013 10:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja byłem ostatnio w Mollini, zamówiłem makaron i pizze, najadłem się mega i wszystko było przepyszne.
Powrót do góry
WinaImport_pl
Stały bywalec
Stały bywalec

PostWysłany: Nie Gru 22, 2013 1:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jak kształtują sie ceny? Bo to moim zdaniem także bardzo istotna sprawa,często kuchnia włoska w niektórych lokalach potrafi być naprawdę droga,wiec warto wiedzieć to wcześniej.
Powrót do góry
włoski smakosz
Gość

PostWysłany: Pią Sty 16, 2015 3:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o włoską kuchnię, to WIEM i się WYPOWIEM! Cosa Nostra na kazimierzu przypomina typową włoską stołówkę. Może wygląd nie zachwyca, ale za to dania naprawdę włoskie. Pizza cieniutka, makarony al dente, a nie tak, jak często się zdarza w wielu miejscach - rozgotowana papka. Byłem w środku dnia i jeszcze się okazalo, że jem za pół ceny, czy tam 40 % mniej. Super
Powrót do góry
roboo
Gość

PostWysłany: Sro Lut 18, 2015 10:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Racławicka 21 lunch bar Kociołek, pyszne makarony i zajeb.... Pizza, mają także mamine obiadki. Pizze produkuja PLACKONAUCI.
Powrót do góry
pizzamen
Nowy
Nowy

PostWysłany: Sro Lip 01, 2015 12:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zapraszam na kuchnie włoską do sykowny! http://www.sykowny.pl/ w Tatrach! Bardzo dobre pizze mają a dla bardziej ambitnych polecam makrony!
Powrót do góry
PizzeriaZuzola.pl
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Wto Lip 07, 2015 7:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja z kolei mogę zaprosić do naszej stylowej pizzerii gdzie każdy znajdzie coś dla siebie,a dookoła panuje miłą,przytulna atmosfera,zobaczcie sami na PizzeriaZuzola:)
Powrót do góry
pizzamen
Nowy
Nowy

PostWysłany: Nie Lip 19, 2015 1:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

muszę przyznać iż w takich knajpach naprawdę serwują dobrej marki wino wytrawne i naprawdę warto wydać te parę groszy więcej i zjeść przyzwoity obiad z rodzinką.

Ostatnio zmieniony przez pizzamen dnia Pon Lip 20, 2015 6:03 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
dawidi
Nowy
Nowy

PostWysłany: Pon Lip 20, 2015 2:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Krakowie to polecam Papryczki 5 na Mikoławskiej. Pycha!

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Szukam lokalu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach