Strona główna Forum kulinarne - GdzieZjesc.info
Forum Ogólnopolskiego Serwisu Informacyjno - Kulinarnego

FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

KUŹNIA OBERŻA POLSKA

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Opinie o lokalach z serwisu Gdziezjesc.info -> Kujawsko-Pomorskie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gdziezjesc.info
Mistrz nad mistrzami
Mistrz nad mistrzami

PostWysłany: Wto Lip 01, 2008 8:24 am    Temat postu: KUŹNIA OBERŻA POLSKA Odpowiedz z cytatem

Kuźnia Oberża Polska

Adres:
ul. Wiejska 1
87-148 Łysomice

Opis:
Kuźnia Hotel Oberża Polska usytuowana jest wśród łanów zbóż, przy trasie nr 91 Gdańsk - Łódź - Warszawa w Łysomicach k. Torunia. Do Państwa dyspozycji przygotowaliśmy 4 sale: - główna, dla Gości bez rezerwacji, z przytulnym, drewnianym wystrojem, - zielona, podlegająca częściowej rezerwacji do 30 osób - przygotowana na spotkania biznesowe,rodzinne,lub dla grup wycieczkowych, - sala kominkowa, przystosowana do obsługi dużych imprez rodzinnych, szkoleń i konferencji do 100 osób, wyposażona w sprzęt audio oraz  ekran, klimatyzowana, z kominkiem, - sala bankietowo-taneczna do 60 osób, - budynek hotelowy, do dyspozycji 20 miejsc hotelowych. Serwujemy dania kuchni polskiej oraz staropolskiej, przygotowywane na miejscu. Zapraszamy do zorganizowania u nas wesela, komuni lub skorzystania z usług cateringowych. Tylko u nas komleksowa obsługa od bogatego menu po dekoracje!
Powrót do góry
Google
Sponsor

PostWysłany: Wto Lip 01, 2008 8:24 am    Temat postu: Przerwa na reklamę

Powrót do góry
WojtekzIna
Gość

PostWysłany: Wto Sie 23, 2011 2:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kilka godzin za kółkiem, zjazd na posiłek i jakiś mały relaks. Lokal z dużym parkingiem zapraszał więc skorzystaliśmy. Nazwa bardzo adekwatna do wystroju lokalu, duża ilość starych sprzętów mogłaby być chlubą niejednego skansenu. Toalety czyste, dobrze wyposażone.
Pani obsługująca nas zrobiła bardzo dobre wrażenie, miła, pomocna bez spotykanych coraz częściej przesadnych i często nieszczerych ukłonów. Pełen profesjonalizm. Kiedy poprosiłem o miseczkę wody dla psa, którego zostawiliśmy w samochodzie. Pani poinformowała nas, że tu można być z pieskiem. To już dla nasz był szczyt marzeń. Wybraliśmy sobie miejsce na zewnątrz wśród zadbanej zieleni i przy oczku wodnym. Piesek dostał swoją miseczkę wody, a po chwili dolewkę.
Znalazłem w menu moją ulubioną gulaszową, ta w Kuźni mi bardzo smakowała. Żona pochwaliła chłodnik. Drugie danie w naszym wypadku doskonale trafione, przepyszna karkówka, a żona miała żeberka w sosie musztardowo-miodowym. Podjadłem żonie, ale nie pozwoliła mi za dużo niestety. W takim otoczeniu chciało się być jak najdłużej, tak potrzebny relaks przedłużyliśmy sobie deserem w postaci klasycznej szarlotki, ale określenie klasycznej jest ujmą dla tego czym nas poczęstowano.
Pospacerowaliśmy sobie jeszcze po drugim jeszcze ładniejszym ogródku, pod daszkiem w kąciku zauważyliśmy miejsce dla palaczy i druga toaletę. Mimo że odległość od ruchliwej trasy była niewielka, to jednak dobrze dobrana odległość i kompozycja zieleni powodowała, że można było w spokoju się zrelaksować. Żal było odjeżdżać, ale wbiliśmy sobie kuźnię do naszej mapy w GPS-ie bo tu będziemy mieli przystanki. Dziękujemy za Kuźnię.
Powrót do góry
wanda kowalska
Gość

PostWysłany: Czw Sty 26, 2012 6:30 pm    Temat postu: wesele moich marzeń Odpowiedz z cytatem

Swoje wesele pamiętać będę jako najpiękniejszy dzień w zyciu!!!
Pełen profesjonalizm!Skorzystaliśmy z wielu niespodzianek.Obsługa spisywała się na medal,nie mielismy zadnych zastrzeżeń.Potrawy smaczne i pięknie i apetycznie podane! Polecam[/b]
Powrót do góry
Edmund
Gość

PostWysłany: Wto Maj 27, 2014 10:50 am    Temat postu: nazwa potrawy Odpowiedz z cytatem

jak można nazwać kotletem De Volaille coś co ma w środku ser poczytajcie o tej potrawie jak powinna wyglądać
pozdrawiam !
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Kujawsko-Pomorskie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: