Strona główna Forum kulinarne - GdzieZjesc.info
Forum Ogólnopolskiego Serwisu Informacyjno - Kulinarnego

FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Leśne Runo - Wiąg

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Opinie o lokalach z serwisu Gdziezjesc.info -> Kujawsko-Pomorskie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gdziezjesc.info
Mistrz nad mistrzami
Mistrz nad mistrzami

PostWysłany: Pon Gru 11, 2006 11:27 am    Temat postu: Leśne Runo - Wiąg Odpowiedz z cytatem

Leśne Runo - Wiąg

Adres:
Wiąg k/Świecia
86-100 Świecie

Opis:
Sieć restauracji Leśne Runo to restauracje lokalizowane przy głównych drogach krajowych w sąsiedztwie stacji paliw. Cechą wyróżniającą Leśne Runo spośród innych sieciowych firm gastronomicznych jest połączenie polskiej tradycji kulinarnej z nowoczesnymi standardami obsługi.
Powrót do góry
Google
Sponsor

PostWysłany: Pon Gru 11, 2006 11:27 am    Temat postu: Przerwa na reklamę

Powrót do góry
Sebastian Gdańsk
Gość

PostWysłany: Pią Maj 06, 2011 10:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

n Bardzo dobra restauracja,miła fachowa obsługa,bardzo dobre jedzenie,ładny wystrój restauracji
Powrót do góry
Voyager
Gość

PostWysłany: Nie Cze 10, 2012 9:26 am    Temat postu: Nie polecam Odpowiedz z cytatem

Lokal z zewnatrz ciekawy, przyciaga uwage. Zamowilismy cos co miało byc golonka i daniem dnia z zupa grzybową. Golonka sucha i wielkosci piesci 3 latka,( wygladała jakby została po czyimś posiłku ) ziemniaki smczne, porcje bardzo małe. Kotlet o średnicy 7 cm. I cienki jak papier. Szkoda ze nie zrobiłem zdjęć. Po "objedzie" poszliśmy na hotdogi do na pobliski orlem, a żarłokami nie jesteśmy. śieciówka w złego tego słowa znaczeniu.... duuuużo pracy przed nimi. NIE POLECAM, SZKODA PIENIEDZY.
Powrót do góry
super!
Gość

PostWysłany: Sro Lut 05, 2014 1:51 pm    Temat postu: ;) Odpowiedz z cytatem

nie da się ukryc ze obsluga jest swietna wiekszosc dziewczyn jest zawsze uśmiechnięta i skora do rozwiania wszystkich watpliwosci. jedzenie wyśmienite szczególnie zupa grzybowa ktora proponowala nam mila kelnerka. drugie danie (schabowy) nie da się przejesc do tego ladny wystrój wnetrza;) goraco polecam
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Sob Lip 23, 2016 8:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo smakowały mi naleśniki z owocami leśnymi.Moja córka niejadek objadała się pierogami z kurkami a mojemu mężowi aż uszy się trzesły ,gdy zajadał mięso gulaszowe z plackami ziemniaczanymi.Naprawdę polecam! Very Happy
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Pią Lip 29, 2016 8:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Okropna "restauracja". Zaczynając od czystosci-pajeczyny z zasuszonymi pajakami na suficie nad stołem już na początku skutecznie zniechęcają do konsumpcji. Jedzenie marne. Ziemniaki gotowane ohydne, pierogi z kurkami zalane tona tłuszczu zatracily kwintesencje smaku, cz UC było tylko ten tłuszcz a nie kurki, zupa gulaszowa biedna, mizerie ze "zwiedlych" ogórków, mieso/kotlet, bez niespodzianek, typowa frytura. Ceny nie najniższe. Do tego porcje niewielkie. Wyszliśmy nienajedzeni. Dużo gości, tylko jedna kelnerka /kasjerka do obsługi. Dania były szybko podane, ale to chyba jedyna zaleta.W trasie jadalismy taniej i lepiej. Nie polecam.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Kujawsko-Pomorskie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: