Strona główna Forum kulinarne - GdzieZjesc.info
Forum Ogólnopolskiego Serwisu Informacyjno - Kulinarnego

FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Marmolada, chleb i kawa

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Recenzje lokali
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
anuśka
Nowy
Nowy

PostWysłany: Pią Cze 26, 2015 12:58 pm    Temat postu: Marmolada, chleb i kawa Odpowiedz z cytatem

Ostatnio byłam w restauracji/kawiarni Marmolada Chleb i Kawa. Wstrój jest bardzo przyjazny, jednak potrawa którą dostałam już mniej n Zaówiłam Gamberetti makaron, krewetki, cukinia i czosnek. Wiem jak to powinno smakować, a to było daleko od ideału ... może poprsotu żle trafiłam tego dnia. Moze następnym razem będzie lepiej
Powrót do góry
Google
Sponsor

PostWysłany: Pią Cze 26, 2015 12:58 pm    Temat postu: Przerwa na reklamę

Powrót do góry
SuperInterior.pl
Stały bywalec
Stały bywalec

PostWysłany: Wto Cze 30, 2015 11:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko fajnie,tylko jeżeli możesz to sprecyzuj w jakim mieście znajduje się ta restauracja bo na ten temat nie piszesz ani słowa:) Czekamy na szczegóły.
Powrót do góry
Norek
Nowy
Nowy

PostWysłany: Wto Lip 21, 2015 11:25 am    Temat postu: Witam Odpowiedz z cytatem

nie wiem czy przypadkiem również tam nie byłam. Tyle, że ja akurat w superlatywach mogę wypowiedzieć się o tym miejscu. Głównie jedzenie bardzo mi smakowało. Klimat ogólny też w porządku.

Ostatnio zmieniony przez Norek dnia Sro Mar 01, 2017 8:54 pm, w całości zmieniany 4 razy
Powrót do góry
anuśka
Nowy
Nowy

PostWysłany: Wto Sie 18, 2015 12:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lokal "Marmolada, chleb i kawa" jest w Gdańsku w Wrzeszczu (Garnizon)
Powrót do góry
Milena
Nowy
Nowy

PostWysłany: Sro Sie 19, 2015 12:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jeszcze tam nie jadłam ale mam nadzieje niedługo sie wybrać po drodze zachaczając o pobliskie umam n
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Recenzje lokali Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach