Strona główna Forum kulinarne - GdzieZjesc.info
Forum Ogólnopolskiego Serwisu Informacyjno - Kulinarnego

FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Mollini
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Opinie o lokalach z serwisu Gdziezjesc.info -> Wielkopolskie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gdziezjesc.info
Mistrz nad mistrzami
Mistrz nad mistrzami

PostWysłany: Pon Maj 12, 2008 6:23 am    Temat postu: Mollini Odpowiedz z cytatem

Mollini

Adres:
ul. Św. Marcin 34
61-806 Poznań

Opis:
Mollini to restauracja stworzona z pasją. W tym miejscu mogą Państwo poczuć prawdziwe bogactwo kuchni śródziemnomorskiej i chłonąć niezwykłą atmosferę - typowej włoskiej trattorii. Jesteśmy przekonani, że wyjątkowy klimat restauracji tworzą: doskonale przemyślany wystrój, cudowni ludzie i kuchnia.
Powrót do góry
Google
Sponsor

PostWysłany: Pon Maj 12, 2008 6:23 am    Temat postu: Przerwa na reklamę

Powrót do góry
kongi
Nowy
Nowy

PostWysłany: Sro Maj 26, 2010 1:25 pm    Temat postu: restauracja mollini w poznaniu Odpowiedz z cytatem

świetna kuchnia
miła obsługa
ciepły klimat
ogółem - lokal na 5+
Powrót do góry
Kolka
Gość

PostWysłany: Pią Lut 17, 2012 2:14 pm    Temat postu: Poznań dobre jedzenie Odpowiedz z cytatem

Polecem Mollini z uwagi na pyszne jedzenie i obsługę która zawsze dobrze potrafi pomóc
Powrót do góry
Miko
Gość

PostWysłany: Pią Lut 08, 2013 4:37 pm    Temat postu: Włoskie pyszności dla miłych gości Odpowiedz z cytatem

Kilka tygodni temu byłem w Mollini i bardzo mi smakowało to co zamówiłem, kucharz wie co robi-jadłem Doradę na maśle i do dzisiaj opowiadam znajomym o jej pysznym smaku, dlatego zdecydowałem się napisać.
Powrót do góry
max
Gość

PostWysłany: Sro Lut 20, 2013 11:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lubię szukać różnych smaków i trafiłem ostatnio na lunch do Mollini i powiem że był jednym z pyszniejszych jakie jadłem w ostatnim miesiącu.
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Pią Lut 22, 2013 3:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Max a co obejmuje lunch w mollini? jest osobna karta?
Powrót do góry
Kinga
Gość

PostWysłany: Pon Mar 04, 2013 2:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mollini-nawet nie widziałam , że taka knajpa istnieje, szef mnie w piątek zaprosił na lunch i byłam zaskoczona, że w takim miejscu, myślałam, że ta ulica dawno wymarła, można zjeść tak pysznie-jak długo ona już funkcjonuje?
Powrót do góry
ostra
Gość

PostWysłany: Wto Mar 12, 2013 4:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mollini już trochę jest na rynku i co najważniejsze nie schodzi na psy
Powrót do góry
Kubax
Gość

PostWysłany: Wto Mar 19, 2013 12:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To fakt, bo ile już lat na rynku jest Mollini? ktoś wie?
Powrót do góry
maskajau
Gość

PostWysłany: Pon Maj 20, 2013 7:05 am    Temat postu: mollini Odpowiedz z cytatem

Nie wiem dokładnie ile lat, nie szukałem tej info, ale jestem przekonany, że Mollini to restauracja z tradycjami już.
Powrót do góry
liloolo
Gość

PostWysłany: Nie Maj 26, 2013 4:28 pm    Temat postu: mollini Odpowiedz z cytatem

Mollini jest już wiele, wiele lat na św. Marcinie. Wpisała się na stałe w obraz ulicy. Najlepsza włoska kuchnia w mieście!
Powrót do góry
pavelka
Gość

PostWysłany: Nie Cze 09, 2013 7:28 pm    Temat postu: mollini Odpowiedz z cytatem

Uważam to miejsce za fenomen włoskiej kuchni
Powrót do góry
krajkawika
Gość

PostWysłany: Sob Cze 22, 2013 6:33 pm    Temat postu: polecam Odpowiedz z cytatem

Polecam bardzo Mollini za wspaniałe jedzenie i niewygórowane ceny.
Powrót do góry
senso
Gość

PostWysłany: Czw Lip 04, 2013 11:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dobra lokalizacja, miłą obsługa i dobry szef kuchni oto wrażenia z mojej ostatniej wizyty w Mollini
Powrót do góry
pink
Gość

PostWysłany: Pią Lip 05, 2013 10:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Restauracja z dobrym kucharzem i to jest najważniejsze.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Wielkopolskie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: