Strona główna Forum kulinarne - GdzieZjesc.info
Forum Ogólnopolskiego Serwisu Informacyjno - Kulinarnego

FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Najlepsza pizza Piaseczno

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Ogólne dyskusje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
miech
Nowy
Nowy

PostWysłany: Wto Paź 20, 2015 7:30 am    Temat postu: Najlepsza pizza Piaseczno Odpowiedz z cytatem

Gdzie w Piasecznie zjem najsmaczniejszą pizzę, najlepiej na cienkim cieście, we włoskich klimatach. Gdzie faktycznie do pizzy podają prawdziwe sosy, a nie pozbawioną smaku imitację?
Powrót do góry
Google
Sponsor

PostWysłany: Wto Paź 20, 2015 7:30 am    Temat postu: Przerwa na reklamę

Powrót do góry
Jesionka
Nowy
Nowy

PostWysłany: Wto Paź 20, 2015 7:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A byliście może w Dominium? Lokal jest na Sierakowskiego, taki charakterystyczny, z licznymi obrazkami na ścianie i biało czerwonymi obrusami.
Świetna pizza - wrażenie robi smak produktów i połączenia, wszystko odpowiednio przygotowane, dopasowane. Pyszne sosy, ciasto cieniutkie, smaczne.
To u nich chyba jadłem po raz pierwszy dobrą pizzę z kurczakiem. Mają w lokalu kącik dla dzieci - dla nas bardzo istotne.
Powrót do góry
miech
Nowy
Nowy

PostWysłany: Sro Paź 21, 2015 7:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla nas kącik dla dzieci też ma znaczenie, ale ważniejszy smak, bo jedzenie to sobie do domu możemy zamówić. Hmm... pizza z kurczakiem to nie moje klimaty, średnio mi pasuje takie połączenie, ale być może tutaj jest trafione? Widziałem na stronie, że tam jest druga pizza w dostawie za 4,99 zł. Nie ma żadnych gwiazdek? Jeśliście może u nich Rusticę? Pizza w moich klimatach n
Powrót do góry
hanka
Nowy
Nowy

PostWysłany: Pon Paź 26, 2015 10:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio była w kuchennych rewolucjach jakaś pizzeria z Piaseczna, może tam. Nazwy nie pamiętam
Powrót do góry
Florian_pl
Początkujący
Początkujący

PostWysłany: Pią Gru 11, 2015 12:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ktoś na forum,pamięta? Bo ja też zapomniałem,a warto byłoby wiedzieć,znać. Tak w ogóle to rewolucje się udały,wiecie coś więcej?
Powrót do góry
amish12fff
Nowy
Nowy

PostWysłany: Pon Gru 14, 2015 1:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To na pewno była pizzeria a nie zwykła restauracja? Bo mi sie coś kojarzy, że zwykła restauracja
Powrót do góry
PizzeriaZuzola.pl
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Wto Sty 19, 2016 3:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moze restauracja w której specjalnością były właśnie pizze? Akurat tego odcinka też nie kojarzę,a chętnie zobaczę czy rewolucje się udały,oczywiście czekamy także na Wasze opinie n
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Ogólne dyskusje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach