Strona główna Forum kulinarne - GdzieZjesc.info
Forum Ogólnopolskiego Serwisu Informacyjno - Kulinarnego

FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Najlepsze restauracje w stolicy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Recenzje lokali
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mmartuniaa
Nowy
Nowy

PostWysłany: Sro Sty 19, 2011 1:27 pm    Temat postu: Najlepsze restauracje w stolicy Odpowiedz z cytatem

Witajcie,
ponieważ ostatnio miałam okazję zwiedzić trzy fajne miejsca pomyślałam że skrobnę o nich parę słów. W sumie dla każdego coś innego.

Na pierwszy ogień leci francuska restauracja Le Regal.
Bardzo oryginalny wystrój wnętrza - przecież liczy się atmosfera,
dobre jedzenie każdy znajdzie coś dla siebie, ja osobiście polecam Tomates farcies - wiem że nazwa nie wiele mówi ale już wyjaśniam są to po prostu faszerowane pieczone pomidory.
Do dobrego jedzonka jest pyszne winko do wyboru do koloru.

Restauracja Le Regal
Al. Ken95, Warszawa
www.leregal.pl

Dwa kolejne miejsca znajdują się pod tym samym adresem japońska restauracja Gruba Ryba oraz włoska restauracja Trattoria Boccone.
Każde z tych miejsc jest inne. Jeśli chodzi o Grubą Rybę to fakt nie każdy lubi sushi ale czego się nie robi dla poznania nowych smaków. Ja swoją drogą próbowałam pieczonego łososia z grillowanym ananasem i salsą z pomidora palce lizać. Natomiast w Trattori makarony to jest to co tygrysy lubią najbardziej z pewnością cała rodzina sie tam naje. Dobre miejsce aby miło spędzić czas z najbliższymi. Ceny są dosyć przystępne.

Restauracja Gruba Ryba; Restauracja Trattoria Boccone
ul. Kasprzaka 7, Warszawa
www.gruba-ryba.pl
www.boccone.pl

Czekam na Wasze typy.
Powrót do góry
Google
Sponsor

PostWysłany: Sro Sty 19, 2011 1:27 pm    Temat postu: Przerwa na reklamę

Powrót do góry
Villemo
Nowy
Nowy

PostWysłany: Sro Cze 08, 2011 11:27 am    Temat postu: Le Regal i Gruba Ryba rządzą! Odpowiedz z cytatem

Byłam w Le Regal zupełnie przypadkowo ostatnio i jestem zachwycona, jedzeniem, muzyką, nastrojem! Cudo!

W Grubej Rybie bywam regularnie, najlepsze i najgustowniej podane sushi w mieście. Do tego mrożone ręczniki na upały, wypas;)

Lubię również Antice na Ursynowie, w porządku lokal i jedzenie tylko mają swoje gorsze i lepsze dni.
Powrót do góry
alosza44
Gość

PostWysłany: Nie Cze 26, 2011 4:32 pm    Temat postu: Bayzliszek Odpowiedz z cytatem

jak w temacie, pyszne jedzenie, świetna obsługa, zawsze wiśniówka na pożegnanie, bardzo miłe, przestronne, letnie wnętrza, no i widok na starówkę..Bazyliszek mój typ :]
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Sro Lis 22, 2017 3:46 pm    Temat postu: Restauracja Akademia Odpowiedz z cytatem

ja moge polecic restaurację Akademia, byłam jakiś czas temu z chłopakiem na takiej kolacji na poczatku nie bylam przekonana co do wyboru lokalu, poniewaz jak dla mnie jest on za bardzo ekskluzywny (wole skromniejsze lokale) ale bylam mile zaskoczona, obsluga dobrze sie nami zajela jedzenie tez bylo smaczne wyszlismy bardzo zadowoleni
Powrót do góry
kocianka
Początkujący
Początkujący

PostWysłany: Pon Lis 27, 2017 9:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak chcecie zjeść bardzo dobre rybki, to wybierzcie się do funky fish. Przepyszną zupę rybną tam jadłam ostatnio n
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Wto Lis 28, 2017 7:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie polecam - słabizna już na początku
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Recenzje lokali Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach