Strona główna Forum kulinarne - GdzieZjesc.info
Forum Ogólnopolskiego Serwisu Informacyjno - Kulinarnego

FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

NALESNICZOWKA
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Opinie o lokalach z serwisu Gdziezjesc.info -> Łódzkie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gdziezjesc.info
Mistrz nad mistrzami
Mistrz nad mistrzami

PostWysłany: Wto Maj 18, 2010 8:06 am    Temat postu: NALESNICZOWKA Odpowiedz z cytatem

NALESNICZOWKA

Adres:
UL. NOWOMIEJSKA 12
91-061 ŁÓDŹ

Opis:
Najlepsza naleśnikarnia w Łodzi, w której każdy smakosz naleśników znajdzie coś specjalnie dla siebie. W ofercie posiadamy naleśniki obiadowe i deserowe o średnicy 32cm oraz XXL 34cm średnicy,placki ziemniaczane na słodko i z mięsem, pierogi z różnym nadzieniem, sałatki oraz barszczyk czerwony.
Powrót do góry
Google
Sponsor

PostWysłany: Wto Maj 18, 2010 8:06 am    Temat postu: Przerwa na reklamę

Powrót do góry
aaaga36-71
Nowy
Nowy

PostWysłany: Wto Maj 18, 2010 11:29 am    Temat postu: SUPER NALEŚNIKI !!! Odpowiedz z cytatem

Super jedzonko ,duże porcje,smacznie podane ,obsługa bardzo miła .
Polecam ,ja napewno tam wrócę !!!
To naprawdę najlepsze naleśniki w Łodzi . Very Happy
Powrót do góry
mpietr
Nowy
Nowy

PostWysłany: Wto Maj 18, 2010 4:07 pm    Temat postu: WARTO TAM WEJŚĆ!!! Odpowiedz z cytatem

Takich smacznych i olbrzymich naleśników nigdy nie jadłem .
Polecam to miejsce .
Świetna atmosfera ,przytulne wnętrze i bardzo dobre ,domowe jedzenie.
Mają nie tylko naleśniki ,ale możesz tam zjeść również pierogi ,placki ziemniaczane ,sałatki ,a wszystko popić piwem ,winem lub pysznym barszczykiem ,mniam ...
Lokal znajduje się w zaciszu ulicy i mozna parkować za darmo Shocked
Powrót do góry
krzysztof
Nowy
Nowy

PostWysłany: Sro Maj 19, 2010 11:12 am    Temat postu: Wykwintności Odpowiedz z cytatem

Powiem Wam, że Byłem miło zaskoczony. A imprezy zorganizowane - rewelacja. Polecam wszystkim chcącym poznać smak nieziemskich naleśników... a i nie tylko, bo kawa, sałatki.. no i ten klimacik!!Gońcie ludziska. Do zobaczenia w Naleśniczówce n
Powrót do góry
buudy
Nowy
Nowy

PostWysłany: Sro Maj 19, 2010 4:07 pm    Temat postu: Ale wypas !!! Odpowiedz z cytatem

Ludzie ,jakie tam smakołyki są ,mówię Wam .
Naleśnik z gyrosem i szpinakiem totalny odlot .
Rolling Eyes
i co najważniejsze - tam nie jest drogo Shocked
Polecam każdemu !!!
Powrót do góry
sondoobie1
Nowy
Nowy

PostWysłany: Sro Maj 19, 2010 6:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od dziecka lubiłem naleśniki, dlatego tam wszedłem.I przypomniało mi się dzieciństwo Smile Duuuuże, różnorakie naleśniczki, wyborne sałatki, opcjonalnie piwko do naleśników wytrawnych.Po prostu pysznie, miło i przede wszystkim szybko podane.
Kucharz dowcipny i nie za nadto pazerny, bo ceny uczciwe Smile
Moja kobita była również zachwycona.
POLECAM tą miejscówkę na popołudniowy posiłek i nie tylko Smile
Powrót do góry
AdriaW
Nowy
Nowy

PostWysłany: Sro Maj 19, 2010 9:23 pm    Temat postu: naleśniczówka nie taka smaczna, na jaką się kreuje Odpowiedz z cytatem

odwiedziłam niedawno naleśniczówkę w łodzi skuszona dobrymi naleśnikami i niestety, te wyżej napisane posty jeden po drugim, to raczej efekt jednej i tej samej osoby, która próbuje wmówić, że to świetne miejsce, a naleśniczówka to zwykły bar z naleśnikami - to nie jedzenie rarytas i nie w kwestii tego, czy naleśniki są jedzeniem a la rarytasowym, ale po prostu jakościowo są bardzo przeciętne i mało apetycznie podane - ogólnie łatwo naciąć się na takie miejsca zupełnie bezzasadnie, zamiast zrobić pyszne domowe naleśniki. nie polecam tego lokalu, chyba, że na szybkie zapchanie żołądka. nic więcej. ogólnie lokal na ocenę 2.
Powrót do góry
pppejo
Nowy
Nowy

PostWysłany: Czw Maj 20, 2010 10:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[komentarz usunięto]
szanowni Państwo, wymagajmy od siebie trochę kultury na forum
Powrót do góry
marecki
Nowy
Nowy

PostWysłany: Czw Maj 20, 2010 3:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

powiem skromnie jedzonko super, lokal też, a naleśniki rewelacja Very Happy i myśle że Alf wkońcu by sie tam najadł Laughing
Powrót do góry
aaaga36-71
Nowy
Nowy

PostWysłany: Pią Maj 21, 2010 11:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AdriaW,
chyba pomyliłaś lokale ,albo nie wiesz ,co mówisz ?
Naleśniczówka ,to nie BAR!!! To świetna mała restauracja z pięknym wystrojem zbliżonym do natury z motywami łowieckimi .Lokal jest nowy ,czysty ,bardzo zadbany ,a obsługa jak żadko sie to spotyka przemiła .Jak nigdzie dbają o dobro klienta ,sama tego doświadczyłam więc ,wiem co mówię .
A co do jedzenia ...nigdzie w żadnym lokalu w Łodzi nie ma tak dobrych i dużych nalesników !!!
To naprawdę NAJLEPSZE naleśniki w Łodzi .
Jeszce jedno ,jeśli chodzi o estetykę dań ,to kultura na najwyższym poziomie .
AdriaW,czy napewno byłaś /byłeś obiektywna/ny w swej ocenie Wink ?
Bardzo wątpliwe!
Jeżeli chcecie się przekonać ,że mówię prawdę sami tam się wybierzcie i przekonajcie się ,że Naleśniczówka ,to świetny lokal ,czysty ,przyjemny ,przyjazny dla dzieci i z rewelacyjną kuchnią .
Ja tam jadam kilka razy w tygodniu .
Polecam

Wink
Powrót do góry
Lex20
Nowy
Nowy

PostWysłany: Wto Cze 01, 2010 10:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świetne naleśniki! Duży wybór smaków (na ostro, na słodko itp). Dodatkowo bardzo miły klimat lokalu. Gorąco POLECAM!
Powrót do góry
niechodzedorestauracji
Nowy
Nowy

PostWysłany: Wto Cze 01, 2010 10:59 am    Temat postu: naleśniczówka - naleśniki niesmaczne, obsługa kiepska Odpowiedz z cytatem

chyba trochę przesadzacie z tym chwaleniem naleśniczkówi, a jako, że cały czas pojawiają się te posty w takiej samej formie, mam wrażenie, że ktoś chce sobie zapracować na opinię, na którą nie zasłużył, bo wygląda to co najmniej podejrzanie, gdy naskakujecie na niezadowolonego klienta - ja dołączam się do adriany w, bo byłam tam i zupełnie nie mam pojęcia, co jest tak zachwycającego w tym lokalu - wystrój faktycznie jest bardzo przeciętny, ale od takich lokali nie można wymagać zbyt wiele, natomiast naleśniki nie są smaczne - ja akurat nie jadam tych na słodko, więc próbowałam te ze szpinakiem i totalnie mi nie smakowały - bardziej mdłych się nie dało już chyba zrobić n do tego obsługa bardzo wolna, więc czekałam na nie zdecydowanie za długo (w końcu naleśniki to nie kaczka, nie wymagają długiego przygotowania).
Powrót do góry
KasiaNowak
Nowy
Nowy

PostWysłany: Nie Lip 25, 2010 10:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

n jak dla mnie za duzo postów od pracowników albo właścicieli nalesniki mają dobre ale obsługa troszke do poprawy.
Powrót do góry
kinia xd 93
Gość

PostWysłany: Pią Lis 09, 2012 12:18 pm    Temat postu: nalesniczowka Odpowiedz z cytatem

Rolling Eyes
nalesniczowka jest dobrrraaaa Razz
Powrót do góry
gruponowicz
Gość

PostWysłany: Nie Sty 27, 2013 2:00 pm    Temat postu: niewypał Odpowiedz z cytatem

zakupiłam grupona do nalesnikarni i co się okazało nie da się zrobić rezerwacji mimo 2 prób. Za pierwszym razem pani powiedziała, że nie ma terminów do końca roku. Przy drugiej próbie jakas rura pękła i mam się zwrócić o zwrot kosztów do grupona. Moim zdaniem chwytają się wszystkiego, żeby napędzić klienteli od małowiarygodnych postów wychwalających jedzenie po grupony niemozliwe do zrealizowania. Zachowanie zdecydowanie nie na miejscu jestem urażonym klientem, któremu nie dane było nawet ocenić jedzenia i zdecydowanie każdemu odradzę jadłodajnie robiącą z ludzi balona i tak idącą po bandzie dla reklamy.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Łódzkie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: