Strona główna Forum kulinarne - GdzieZjesc.info
Forum Ogólnopolskiego Serwisu Informacyjno - Kulinarnego

FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

NIEdobre restauracje w Poznaniu?
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Recenzje lokali
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Wiki
Gość

PostWysłany: Sro Maj 26, 2010 10:10 am    Temat postu: NIEdobre restauracje w Poznaniu? Odpowiedz z cytatem

Restauracja Zagroda Bamberska (na Kościelnej w Poznaniu) raczej zaliczyłabym do restauracji typu "ok", albo przeciętna - niezłe imprezy, chociaż po uroczystości mojej koleżanki wiem, że spory problem z obsługą, ale jedzenie w miarę smaczne. Za to Zagroda Bamberska to raczej średni lokal jeśli chodzi o wizytę z rodziną na spotkaniu obiadowym. Problem z sensowną obsługą wszystkich w jednym czasie, tak więc jedliśmy po kolei, a jedzenie raczej mało wybitne. Jeden plus za eleganckie wnętrze.
Powrót do góry
Google
Sponsor

PostWysłany: Sro Maj 26, 2010 10:10 am    Temat postu: Przerwa na reklamę

Powrót do góry
Angelia
Gość

PostWysłany: Sro Maj 26, 2010 11:21 am    Temat postu: restauracja niku w poznaniu Odpowiedz z cytatem

Skuszeni hasłem " Najlepsze Steki w mieście " wybraliśmy się niedawno do Restauracji Niku (lokalizacja nie jest może najatrakcyjniejsza, ale mąż wielbiciel steków nie dawał mi spokoju). Zamówiliśmy dwa - mocno i średnio wysmażony z prośbą, aby nie był suchy - w końcu przy stekach można powybrzydzać, prawda? Dostaliśmy w zamian za to wszystko na odwrót - kawałki podeszwy nie do zjedzenia, bardzo mało apetycznie przyprawione, właściwie aż żal było tej polędwicy wołowej. Do tego zapiekana fasola z chorizo smakowała jak z puszki, a gnocci można było próbować rzucać szkodząc kelnerom, tak twarde podano. Na szczęście nie próbowaliśmy tego robić, ale nie ukrywam, kusiło spróbować. Może gdyby kucharz załapał się na coś takiego - spróbowałby następnym razem nie podawać kamieni tylko delikatny włoski makaron. Szarlotka na deser, choć cena tego była jak w lokalu najwyższej klasy, smakowała jak kupiona, a nie domowej roboty, więc właściwie ciężko było się nacieszyć całym posiłkiem. Mąż w domu poprawił obiad porządną kolacją, tak więc z naszego punktu widzenia Restaurację Niku będziemy raczej radzić omijać znajomym n
Powrót do góry
Roberto
Gość

PostWysłany: Sro Maj 26, 2010 12:20 pm    Temat postu: Restauracja Maltanka - wszystko jak za dawnych lat. Odpowiedz z cytatem

Trafiłem przed kilkoma tygodniami do Restauracji Maltanka w Poznaniu, a propos rozmowy o dobrym jedzeniu w tym mieście, i byłem zaskoczony, że gdzieś jeszcze bywają lokale, które w ogóle nie ewoluują.

Maltanka jest lokalem, jak sprzed 20 lat - świetna lokalizacja najwyraźniej nie wymaga zmian - już przekroczenie progu cofa nas do tego czasu, a rzut oka na menu to potwierdza.

Wycieczka rowerowa, którą sobie zafundowaliśmy z narzeczoną w te okolice miała zakończyć się pysznym obiadem, a zakończyła wizytą w barze - tak, Restauracja Maltanka to taki bar/jadłodajnia, gdzie można zrobić imprezę, jak już wszystkie pomysły się skończyły.
Powrót do góry
Yoguś
Gość

PostWysłany: Sro Maj 26, 2010 12:34 pm    Temat postu: restauracja ogród smaków w chludowie Odpowiedz z cytatem

witam, odradzam ogranizowanie imprez w restauracji Ogród Smaków mieszczącej się tuż przy hotelu w Chludowie - bardzo nieprofesjonalna obsługa, absolutnie problem ze wszystkim (pani opiekująca się zamowieniami, narzeka na wszystkie propozycje, zmiany, etc), ostatecznie impreza jest bardzo mało ciekawa, a jedzenie byle jakie
Powrót do góry
BuHaJ
Gość

PostWysłany: Pią Cze 11, 2010 1:09 pm    Temat postu: Re: restauracja ogród smaków w chludowie Odpowiedz z cytatem

Yoguś napisał:
witam, odradzam ogranizowanie imprez w restauracji Ogród Smaków mieszczącej się tuż przy hotelu w Chludowie - bardzo nieprofesjonalna obsługa, absolutnie problem ze wszystkim (pani opiekująca się zamowieniami, narzeka na wszystkie propozycje, zmiany, etc), ostatecznie impreza jest bardzo mało ciekawa, a jedzenie byle jakie

zgadzam się z opinią na temat restauracji ogród smaków w chludowie
mają mało smaczne jedzenie, niewielkie porcje i trochę tam pusto było, gdy byliśmy, więc znudzona załoga nie wiedziała, co zrobić z klientelą..
Powrót do góry
Mandaryn
Gość

PostWysłany: Pon Cze 14, 2010 9:40 am    Temat postu: Restauracja Trójka os. Armii Krajowej w Poznaniu Odpowiedz z cytatem

Do restauracji, które nie sa przewidziane dla klienta "z ulicy", tzn. rodzinki wybierającej się na popołudniowy obiad zaliczył bym Restaurację Trójka na os. Armii Krajowej w Poznaniu. Lokal w wystroju ma pozostałości z imprezy, a obsługa klienta raczej się nie sili do podawania dań, na które czeka się wyjątkowo długo. Obiady są bardzo nieciekawe, schabowy z surówką i ziemniakami to przewaga, więc to lokal raczej nie zachęcający do wizyty.
Powrót do góry
Rinell
Gość

PostWysłany: Wto Cze 15, 2010 2:01 pm    Temat postu: restauracja wolano w poznaniu - wszystkie możliwe błędy!!!!! Odpowiedz z cytatem

świetny temat poruszyliście
chętnie dołączę do tej listy Restaurację VOLANO na Kotwickiej (w Poznaniu).
byliśmy tam z rodziną na pizzy i po pierwsze obsługa pomyliła zamówienie i zamiast jakoś to załatwić starała się nam wmówić, że to nasza wina, bo źle zamówiliśmy, pizza była przypalona, a ciasto nie tyle mało słone, co wręcz słodkie! no i oczywiście pokręcili rachunek - zgadnijcie na czyją niekorzyść!
oczywiście naszą! pobili wszystkie rekordy jakie mogli w kwestii lokalu, do którego się nie wraca. brawo dla właścicieli, którzy nie reagują na coś takiego!
Powrót do góry
Malina
Gość

PostWysłany: Wto Cze 22, 2010 1:57 pm    Temat postu: Karczma U Grzegorza. Piątkowska 94. Poznań Odpowiedz z cytatem

dołączam do tej listy lokal
Karczma U Grzegorza. Piątkowska 94. Poznań
bardzo nieuprzejma obsługa!!!
Powrót do góry
Irek
Gość

PostWysłany: Sro Cze 23, 2010 11:44 am    Temat postu: restauracja cantinetta w poznaniu Odpowiedz z cytatem

czarna lista lokali w poznaniu n
w sumie dobre, w końcu można dowiedzieć się szybko, które lokale omijać.. ja do nich dołączam restaurację Cantinetta (Poznań, Zeylanda 12)
dlaczego? bardzo niesmaczne jedzenie, nic więcej...
Powrót do góry
Kasia&Violcia
Gość

PostWysłany: Czw Lip 15, 2010 12:22 pm    Temat postu: restauracja meteor w Poznaniu - byle jaka kuchnia Odpowiedz z cytatem

my do restauracji byle jakich w Poznaniu dołączyłybyśmy Restaurację Meteor. Byłyśmy tam na lunchu, w przerwie obiadowej i pomijając to, że menu jest iście weselne (kotlet De volailla, Karkówka, etc), to obsługa jest bardzo niegrzeczna i nieuprzejma - prosiliśmy, aby pospieszono się z obsługą, to zaczęło się robić średnio miło, jakbyśmy tam siedziały nie za swoje pieniądze, tylko ich, no i z szybkiej obsługi wyszło jak wyszło.. Szkoda nerwów na takie miejsca, niech zadowalają mamusie, które chcą robić byle jakie szybkie komunie, albo jeszcze bardziej byle jakie wesela. Dla Gości z ulicy Restauracja Meteor nie przygotowała nic popisowego.
Poniżej podaję dane lokalu w razie gdyby chciał ktoś jednak spróbować tam czegoś:
Restauracja Meteor
Os. Kosmonautów 118 Poznań
Powrót do góry
Mario
Gość

PostWysłany: Pon Lut 07, 2011 12:59 pm    Temat postu: Re: Karczma U Grzegorza. Piątkowska 94. Poznań Odpowiedz z cytatem

Malina napisał:

Miałem okazję być w tym lokalu i się nie zgodzę bardzo miła pani przyjeła odemnie zamównie z tym że do stoila podał mi już jakiś koleś jedzenie i mam nadzieję że nie był to kucharz z ranami na rękach w mega brudnym ubraniu Shocked
aż sie jeść odechciewa , ale bardzo mi samkowało i było tanio
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Wto Lut 08, 2011 4:03 pm    Temat postu: restauracja sonata w poznaniu Odpowiedz z cytatem

A ja uważam, że beznadziejna jest Restauracja Sonata (Poznań, ul. Wrocławska 14). To raczej taki bar w starym stylu, bo obsługa jest tak niemiła, że aż się zamawiać nie chce! Jedzenie byle jakie, raczej odgrzewane, niż świeże.. a pierogi smakują, jak mrożonka ze sklepu.
Powrót do góry
przyjezdny
Gość

PostWysłany: Sro Lut 16, 2011 8:09 pm    Temat postu: Nie dobre restauracje w Poznaniu Odpowiedz z cytatem

Do listy NIE -dobrych restauracji chciałbym dpoisać WAGĘ na Starym Rynku. Wnętrze bardzo nowoczesne, ale niestety potrawy choć bardzo drogie to bardzo niesmaczne.Wszystko polewane, przybierane sosem,który ma udawać pieprzowy ale niestety smakuje jak kiepski ketchup.Pomieszanie smaków, i chyba zakochany kucharz, bo wszystko mocno przesolone.
Powrót do góry
star
Gość

PostWysłany: Pon Lut 28, 2011 8:04 pm    Temat postu: Re: Karczma U Grzegorza. Piątkowska 94. Poznań Odpowiedz z cytatem

Malina napisał:

Jestem częstym gościem Karczmy u Grzegorza. Za każdym razem jest świetna atmosfera. Nie spotkałam się z sytuacją, żeby ktoś narzekał na obsługę. Wszystkie zamówienia realizowane są na bieżąco, a obsługa jest bardzo miła. Szczególnie pani za barem. Polecam wszystkim !
Pozdrawiam star.
Powrót do góry
Ola poz
Gość

PostWysłany: Czw Cze 16, 2011 4:20 pm    Temat postu: Re: Karczma U Grzegorza. Piątkowska 94. Poznań Odpowiedz z cytatem

Mario napisał:
Malina napisał:

Miałem okazję być w tym lokalu i się nie zgodzę bardzo miła pani przyjeła odemnie zamównie z tym że do stoila podał mi już jakiś koleś jedzenie i mam nadzieję że nie był to kucharz z ranami na rękach w mega brudnym ubraniu Shocked
aż sie jeść odechciewa , ale bardzo mi samkowało i było tanio

W moim środowisku to miejsce niemal kultowe n Jedzenie jest rzeczywiście niedrogie i bardzo smaczne, barowa atmosfera wydaje mi się zawsze dość sympatyczna
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Recenzje lokali Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach