Strona główna Forum kulinarne - GdzieZjesc.info
Forum Ogólnopolskiego Serwisu Informacyjno - Kulinarnego

FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

NIEdobre restauracje w Poznaniu?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Recenzje lokali
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kamcia24
Gość

PostWysłany: Czw Kwi 12, 2012 10:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie bardzo fajną restauracją jest Italia. Jedzenie bardzo przypomina włoską kuchnię, a miałam z nią do czynienia już kilka razy. Poza tym w tej restauracji jest taki fajny nietuzinkowy klimat. W sam raz na randkęn
Powrót do góry
Google
Sponsor

PostWysłany: Czw Kwi 12, 2012 10:34 pm    Temat postu: Przerwa na reklamę

Powrót do góry
Henryk
Gość

PostWysłany: Wto Wrz 11, 2012 6:46 pm    Temat postu: Italia Odpowiedz z cytatem

Dla mnie Italia jest bardzo dobrą restauracją..jedzonko mają naprawdę wyśmienite w przystępnych cenach..Fajny klimat i obsługa jest dodatkowym plusem
Powrót do góry
straganezo
Nowy
Nowy

PostWysłany: Wto Paź 02, 2012 8:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Italia faktycznie niczego sobie, choć arcykuchnią bym tego nie nazwała n W każdym razie przyzwoite jedzonko, nie ma co n
Powrót do góry
Michalina
Gość

PostWysłany: Pią Paź 05, 2012 10:28 pm    Temat postu: italia Odpowiedz z cytatem

Dla mnie jedzenie z Italii jest fenomenalne..z racji tego, że pracuję dość blisko tej restauracji często w niej bywam i cały czas zaskakują mnie bardzo dobrą kuchnią
Powrót do góry
Kasiula
Gość

PostWysłany: Sro Lis 07, 2012 6:42 pm    Temat postu: Italiiii Odpowiedz z cytatem

Osobiście kilka razy byłam w restauracji Italia w Poznaniu i bardzo odpowiada mi jej klimat..najtańsza to może nie jest ale jedzonko jest bardzo smaczne a winka wyśmienite:)
Powrót do góry
Oktawia
Gość

PostWysłany: Pon Lis 12, 2012 7:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja chwalę sobie Italię..jest to bardzo ładna restauracja w dobrym guście choć do najtańszych nie należy..dania są bardzo smaczne a wykwintne winko dopełnia całości
Powrót do góry
Alina
Gość

PostWysłany: Czw Lis 29, 2012 11:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja byłam ostatnio w Italii..makaron pene z borowikami i polędwiczką wołową po prostu mnie zachwycił. Dla smakoszy kuchni polskiej też się coś znajdzie. Bardzo ładne i eleganckie miejsce. Polecam
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Czw Lis 29, 2012 12:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Italia? Porażka. Słabe jedzenie, mało dodatków. Szkoda czasu i pieniędzy.
Powrót do góry
Aniela
Gość

PostWysłany: Sob Sty 12, 2013 7:14 pm    Temat postu: italia Odpowiedz z cytatem

ja się nie zgadzam..jedzenie jest smaczne i dobrze przyprawione więc dodatków za wiele nie potrzeba, a zresztą zawsze można poprosić o więcej i nie trzeba za to płacić
Powrót do góry
ost
Gość

PostWysłany: Czw Mar 14, 2013 9:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Italia i Monllini to chyba najlepsze restauracje włoskie w Poznaniu-nie uważacie?
Powrót do góry
Smakufan
Gość

PostWysłany: Nie Wrz 22, 2013 11:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie się z Tobą zgodzę, ale chyba bardziej przychylam się do Mollini, chyba za wystrój i atmosferę w lokalu.
Powrót do góry
Madzia-magdzia
Gość

PostWysłany: Pon Paź 21, 2013 10:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też lubię Mollini, bardzo świeże jedzenie tam mają, jest przepyszne. Poza tym atmosfera lokalu powala;)
Powrót do góry
magdaanowak2
Nowy
Nowy

PostWysłany: Sro Sie 20, 2014 1:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja nie przepadam za mollinii.

W ogóle włoskie żarcie jest najlepsze w bar aboo i Bramie.
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Nie Sty 18, 2015 2:18 pm    Temat postu: Re: Karczma U Grzegorza. Piątkowska 94. Poznań Odpowiedz z cytatem

Malina napisał:
dołączam do tej listy lokal
Karczma U Grzegorza. Piątkowska 94. Poznań
bardzo nieuprzejma obsługa!!!

Co Ty gadasz! Obsługa jest rewelacyjna, a jedzenie naprawdę doskonałe! Jeśli ta obsługa jest wg Ciebie "nieuprzejma", to może stołuj się w restauracjach dla prezydentów i królów...
Powrót do góry
Anna1973
Gość

PostWysłany: Sob Kwi 11, 2015 4:28 pm    Temat postu: Chludowao- miejsce godne polecenia Odpowiedz z cytatem

Wielu mieszkańców Wielkopolski tradycyjnie wybiera się na zakupy do Poznania. Niejednokrotnie szukamy miejsca, gdzie można odpocząć w ciszy, dobrze zjeść w malowniczej scenerii. . Miejsca po drodze. Ja takie miejsce znalazłam , przy drodze nr 11 wiodącej z Poznania do Piły- 18 km od rogatek stolicy Wielkopolski Jest to Ogród Przysmaków w Chludowie
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Recenzje lokali Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach