Strona główna Forum kulinarne - GdzieZjesc.info
Forum Ogólnopolskiego Serwisu Informacyjno - Kulinarnego

FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

NIEdobre restauracje w Poznaniu?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Recenzje lokali
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Anna1973
Gość

PostWysłany: Sob Kwi 11, 2015 4:33 pm    Temat postu: Chludowo Odpowiedz z cytatem

W Ogrodzie Przysmaków jest domowa kuchnia, rewelacyjnie doprawiona. Bardzo stylowo urządzona restauracja. Miła , profersjonalna obsługa. Hotel i restauracja dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych
Powrót do góry
Google
Sponsor

PostWysłany: Sob Kwi 11, 2015 4:33 pm    Temat postu: Przerwa na reklamę

Powrót do góry
Anna1973
Gość

PostWysłany: Sob Kwi 11, 2015 4:37 pm    Temat postu: TU JEST SUPER Odpowiedz z cytatem

ZAMIAST SIĘ ROZCZULAĆ NAD TYM CO WAM NIE SMAKOWAŁO- WPADNIJCIE DO CHLUDOWA DO OGRODU PRZYSMAKÓW - REWELACYJNA KUCHNIA!!!! DOMOWA ATMOSFERA...
Powrót do góry
KITI
Gość

PostWysłany: Sob Cze 06, 2015 9:37 pm    Temat postu: Re: Karczma U Grzegorza. Piątkowska 94. Poznań Odpowiedz z cytatem

Ola poz napisał:
Mario napisał:
Malina napisał:
dołączam do tej listy lokal
Karczma U Grzegorza. Piątkowska 94. Poznań
bardzo nieuprzejma obsługa!!!

Miałem okazję być w tym lokalu i się nie zgodzę bardzo miła pani przyjeła odemnie zamównie z tym że do stoila podał mi już jakiś koleś jedzenie i mam nadzieję że nie był to kucharz z ranami na rękach w mega brudnym ubraniu Shocked
aż sie jeść odechciewa , ale bardzo mi samkowało i było tanio

W moim środowisku to miejsce niemal kultowe n Jedzenie jest rzeczywiście niedrogie i bardzo smaczne, barowa atmosfera wydaje mi się zawsze dość sympatyczna
A JA BYŁAM DZIŚ U GRZEGORZA ALE NA 28 CZERWCA TO JEST WILDA WESZLIŚMY GŁOŚNE ROZMOWY NA KUCHNI OBSŁUGA PO KILKU KROTNYM PRZYWOŁYWANIU W KOŃCU SIĘ POJAWIŁA JA OBIAD DOSTAŁAM MÓJ MĄŻ NIE BO PANI ZAPOMNIAŁA ŻE SKASOWAŁA ZA NIEGO TAK BYŁA ZAGADANA Z KOLEŻANKĄ KTÓREJ NOTABENE SPRZEDAŁA FRYTKI KTÓRE MIAŁ DOSTAĆ MÓJ MĄŻ TAK WIĘC PO PÓŁ GODZINIE OCZEKIWANIA NA DANIE MĘŻA WYSZEDŁ GŁODNY ANI PRZEPRASZAM NIC ALE ZA TO PANI NIEGRZECZNIE ZA NAMI COŚ WYKRZYKIWAŁA
Powrót do góry
doven
Nowy
Nowy

PostWysłany: Czw Lip 23, 2015 9:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karczma U Grzegorza - najgorsza obsługa jaką spotkałam!
Powrót do góry
Gostek
Początkujący
Początkujący

PostWysłany: Sro Sie 26, 2015 12:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NO fakt, u grzegorza ciężko jest o profesjonalne zachowanie, czasem mam wrażenie, że tam samych praktykantów mają
Powrót do góry
smakoszala
Nowy
Nowy

PostWysłany: Pon Wrz 21, 2015 9:50 am    Temat postu: Re: Restauracja Maltanka - wszystko jak za dawnych lat. Odpowiedz z cytatem

Roberto napisał:
Trafiłem przed kilkoma tygodniami do Restauracji Maltanka w Poznaniu, a propos rozmowy o dobrym jedzeniu w tym mieście, i byłem zaskoczony, że gdzieś jeszcze bywają lokale, które w ogóle nie ewoluują.

Maltanka jest lokalem, jak sprzed 20 lat - świetna lokalizacja najwyraźniej nie wymaga zmian - już przekroczenie progu cofa nas do tego czasu, a rzut oka na menu to potwierdza.

Wycieczka rowerowa, którą sobie zafundowaliśmy z narzeczoną w te okolice miała zakończyć się pysznym obiadem, a zakończyła wizytą w barze - tak, Restauracja Maltanka to taki bar/jadłodajnia, gdzie można zrobić imprezę, jak już wszystkie pomysły się skończyły.

też tak uważam, niestety ale to wina właścicieli, nie poradzili sobie z rozsądnym zarządzaniem pieniedzmi, swego czasu przez brak obrotu popadli w długi, przestali sie rozwijać, zaczeli sie kontaktować z firmą kruk zadłużenia im ciągle rosły no ale nie wiem jak jest teraz, moze w koncu wyjdą na prostą bo lokalizacja rzeczywiscie jest swietna
Powrót do góry
Katt
Początkujący
Początkujący

PostWysłany: Wto Paź 20, 2015 8:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A kojarzycie taki lokal jak Zapiecek? Na Zeylanda tam był. Kiedykolwiek by się tam nie weszło to zawsze pustki. Kiedyś się skusiłam na jakieś szybkie danie i to był ostatni raz kiedy tam zagościłam. Potem podobno Gesslerowa tam była, ale co tam teraz jest to nawet nie mam pojęcia.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Recenzje lokali Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach