Strona główna Forum kulinarne - GdzieZjesc.info
Forum Ogólnopolskiego Serwisu Informacyjno - Kulinarnego

FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Niewielka restauracja - proszę o pomoc :)

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Ogólne dyskusje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
patrycja84
Początkujący
Początkujący

PostWysłany: Czw Paź 16, 2014 9:26 am    Temat postu: Niewielka restauracja - proszę o pomoc :) Odpowiedz z cytatem

Mam w planach otworzyć niewielką restaurację na obrzeżach Rzeszowa, w tej okolicy nie ma żadnej restauracji, więc myślę, że powinno mi się udać n. Lokal mam już wynajęty, jest już po remoncie, główna sala jest już praktycznie gotowa, ale potrzebne jest mi jeszcze wyposażenie gastronomiczne - wiadomo, jakieś kuchenki, zmywarka, szafki kuchenne, ekspres do kawy, sztućce, obrusy, talerze, szklanki itd. Nie bardzo orientuję się w firmach, które posiadają takie urządzenia gastronomiczne, dlatego chciałam poszukać coś w sieci. Tutaj znalazłam kilka firm - http://www.horeca.pl/katalog_firm/?kid=2&xid=212&xxid=265, czy ktoś z Was je kojarzy? Nie chcę kupować w ciemno, wcześniej wolałabym poznać opinię innych osób, które korzystały już z ich oferty.
Powrót do góry
Google
Sponsor

PostWysłany: Czw Paź 16, 2014 9:26 am    Temat postu: Przerwa na reklamę

Powrót do góry
eKuchnia_com
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Pią Lis 07, 2014 1:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze się składa,ponieważ na co dzień zajmujemy się artykułami do wyposażenia kuchni i chętnie pomożemy. Zapraszamy do nas,przygotujemy specjalną ofertę z rabatem:)
Powrót do góry
zuzia.gola
Nowy
Nowy

PostWysłany: Pon Lis 10, 2014 9:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A propos lokalu to czytałam ostatnio artykuł na temat odpowiedniego doboru klimatyzacji, bez której, przyznaj, trudno funkcjonować http://www.chlodnictwo.net.pl/jak-obliczyc-moc-urzadzen-klimatyzacji-do-lokalu-gastronomicznego-i23-b0p1.html . Rady przydadzą się zapewne, by pracować i przyjmować gości w komfortowych warunkach, przy stale ocieplającym się polskim klimacie, a przy okazji nie przepłacać z energię.
Powrót do góry
rompiotrowski
Nowy
Nowy

PostWysłany: Pią Lis 28, 2014 12:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy chce poczuć się jak w domu.
Powrót do góry
SuperInterior.pl
Stały bywalec
Stały bywalec

PostWysłany: Wto Gru 02, 2014 1:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Temperatura w lokalu musi być przede wszystkim odpowiednia do pory roku,czyli zimą ciepło ale też bez zbytniej przesady,a altem chłodno zużyciem rzecz jasna klimatyzacji. Nie można przesadzić w żadną ze stron.
Powrót do góry
marek102
Gość

PostWysłany: Pią Gru 12, 2014 9:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świetny lokal jest w Krakowie Mekong chodzi mi o klimat restauracji prawdziwy orient i kucharz z prawdziwego zdarzenia więc potrawy o specyficznym smaku są jak najbardziej prawdziwie orientalne.
Powrót do góry
asap
Nowy
Nowy

PostWysłany: Sob Mar 14, 2015 4:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, ja słyszałam, że Stalgast jest w porządku Ale zainspirowałaś mnie tą restauracją- ja już dawno o tym myślałam, bo pracowałam kiedyś w restauracji i byłam z nią bardzo związana. Moje koncepcje zmieniały się z roku na rok - od francuskiej restauracyjki po kawiarenkę serwującą tylko kawę i świeże bułeczki ale jeszcze się do tego nie zabrałam, najpierw muszę zebrać odpowiedni budżet. W każdym razie miałam taki pomysł ostatni, żeby opierać się głównie na kawach i herbatach, a do każdej porannej kawki dodawać słodką bułeczkę ale koniecznie w opakowaniu trzymającym świeżość, wiecie jak do chlebów: http://www.hellopak.pl/o-nas--12 i KONIECZNIE musiałyby mieć nazwę kawiarenki i jakieś miłe hasło w stylu "miłęgo dnia". I wtedy komunikowałabym się, że jak biegniesz do pracy to wstąp na kawę, dostań bułeczkę która bedzie świeża cały dzień. Moim zdaniem idealne dla studentów i korporycerzy którzy biegną rano do pracy/szkoły i potrzebują tylko takiego "promyczka". Wiesz coś jak rzeszowska Mini Cafe tylko gdzies bliżej uczelni, np na Cegielnianej
Powrót do góry
Katelyyn
Nowy
Nowy

PostWysłany: Pon Kwi 27, 2015 3:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.hybryda-gastro.pl/ znajdziesz najlepszej jakości naczynia, piece, kuchenki i inne wyposażenie do gastronomii. ie zawodne urządzenia.
Powrót do góry
SuperInterior.pl
Stały bywalec
Stały bywalec

PostWysłany: Wto Maj 12, 2015 9:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto zerknąć również do nas na Superinterior.pl gdzie znajdziecie wszystko co niezbędne do wyposażenia Waszej kuchni w niższej cenie,w razie pytań służymy radą i pomocą na forum.
Powrót do góry
Gostek
Początkujący
Początkujący

PostWysłany: Sro Sie 26, 2015 1:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Staraj się znaleźć dobrego dostawcę, może biorąc wszystko z jednego miejsca uda Ci się wynegocjować jakiś dobry rabacik n
Powrót do góry
PizzeriaZuzola.pl
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Wto Wrz 15, 2015 12:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim określ typ lub też klimat,kuchnię jaką chcesz serwować w swojej restauracji i wtedy postaramy się pomóc,doradzić w wielu sprawach typowo organizacyjnych:)
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Ogólne dyskusje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach