Strona główna Forum kulinarne - GdzieZjesc.info
Forum Ogólnopolskiego Serwisu Informacyjno - Kulinarnego

FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Nowa restauracja Wellington na Nowym Świecie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Recenzje lokali
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
smakoszka
Gość

PostWysłany: Czw Sty 28, 2010 8:03 pm    Temat postu: Nowa restauracja Wellington na Nowym Świecie Odpowiedz z cytatem

Ostatnio całkiem przypadkowo odkryłam, że na Nowym Świecie 64 nie ma już restauracji Conquistador. Na jej miejscu powstała zupełnie nowa restauracja - Wellington Wine & Steak House. Miejsce to wygląda bardzo zachęcająco. Zostało otwarte dopiero niedawno, po generalnym remoncie. Jedna z sal została w stylu Conquistadora, pozostałe w nowym ciepłym i eleganckim stylu. Byliśmy tam ostatno ze znajomymi. W karcie królują steki, owoce morza i wina z całego świata. Całkiem smacznie, a ceny bardzo przystępne - steki od 68 zł, butelka wina od 60-ciu. Bardzo miła obsługa. Miejsce godne polecenia!
Powrót do góry
Google
Sponsor

PostWysłany: Czw Sty 28, 2010 8:03 pm    Temat postu: Przerwa na reklamę

Powrót do góry
Xenja
Gość

PostWysłany: Czw Lut 11, 2010 3:40 pm    Temat postu: W sumie ok. Odpowiedz z cytatem

Wg. mnie tez ok, aczkolwiek bardziej niz za stekami przepadam za owocami morza, ktore mozna tam zjesc. Fajnie, ze serwuja wina z calego swiata - troche poprobowalismy ze znajomymi... Jedyne, czego mi zabraklo to usmiechnieta, mila obsluga (pani byly jakies naburmuszone).
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Recenzje lokali Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach