Strona główna Forum kulinarne - GdzieZjesc.info
Forum Ogólnopolskiego Serwisu Informacyjno - Kulinarnego

FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

nudle i sałaty

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Opinie o lokalach z serwisu Gdziezjesc.info -> Dolnośląskie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gdziezjesc.info
Mistrz nad mistrzami
Mistrz nad mistrzami

PostWysłany: Czw Gru 06, 2012 1:22 pm    Temat postu: nudle i sałaty Odpowiedz z cytatem

nudle i sałaty Wrocław

Adres:
ul. Armii Krajowej 6c lok. 2
04-359 Wrocław

Opis:
nudle i sałaty to miejsce przeznaczone dla wszystkich, którzy lubią zdrowo, tanio i przede wszystkim smacznie zjeść (nie, to nie puste reklamowe przechwałki). Jeśli zależy Ci na czasie, w brzuchu burczy, a do tego masz ochotę na coś innego - nudle to najlepsza z możliwych propozycji.
Powrót do góry
Google
Sponsor

PostWysłany: Czw Gru 06, 2012 1:22 pm    Temat postu: Przerwa na reklamę

Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Czw Gru 06, 2012 4:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mało ciekawe menu.. weszliśmy i wyszliśmy n
Powrót do góry
Mania
Gość

PostWysłany: Sob Gru 22, 2012 7:36 pm    Temat postu: polecam Odpowiedz z cytatem

Menu może proste, ale przynajmniej przejrzyste. Kilka kombinacji do wyboru z mięsem i sosami, do tego sałatki i też sosy, także trzeba się chwilę pozastanawiać, na co ma się największą ochotęn
makaron ok, warzywa świeże - też ok (w sałacie przede wszystkim mix, a nie sama lodowa czy pekińska), DUŻY PLUS za SOSY!!! Śliwkowo winny do sałatki, kokosowy do nudli - TO SĄ MOJE TYPY.
Powrót do góry
gogu
Gość

PostWysłany: Nie Gru 23, 2012 8:57 am    Temat postu: nudle i sałaty wrocław Odpowiedz z cytatem

nudle i sałaty to jak dla mnie porażka - nie wybiorę się tam drugi raz na lunch, bo nie smakowało mi nic, z tego, co zamówiłem będąc tam pierwszy raz. mam wrażenie, że w lokalu nie ma pomysłu na smaczne przepisy. zdecydowanie odradzam!
Powrót do góry
Piotr0
Gość

PostWysłany: Pią Mar 08, 2013 5:58 pm    Temat postu: polecam Odpowiedz z cytatem

Dużo mięsa i dodatków w nudlach, troszkę za mało sosu w sałatce. Ale ogólnie - bardzo pozytywnie.
Powrót do góry
Basia
Gość

PostWysłany: Wto Maj 28, 2013 4:15 pm    Temat postu: moje ulubione nudle Odpowiedz z cytatem

jeśli chodzi o wrocław, serwują tam moje ulubione nudle! teraz jak doszły jeszcze nudle szpinakowe to jestem wielką fanką tej knajpy. Na sałatkę od czasu do czasu też się skuszę, imponują rozmiarem.
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Wto Maj 28, 2013 4:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mega nieciekawe smaki - praktycznie wszystko pozbawione przypraw.. n
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Dolnośląskie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: