Strona główna Forum kulinarne - GdzieZjesc.info
Forum Ogólnopolskiego Serwisu Informacyjno - Kulinarnego

FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

"Oliwka" - Restauracja Rodzinna

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Opinie o lokalach z serwisu Gdziezjesc.info -> Mazowieckie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gdziezjesc.info
Mistrz nad mistrzami
Mistrz nad mistrzami

PostWysłany: Pon Paź 15, 2007 6:28 am    Temat postu: "Oliwka" - Restauracja Rodzinna Odpowiedz z cytatem

Restauracja Rodzinna Oliwka

Adres:
al. KEN 36a lok. 1
02-797 Warszawa

Opis:

Restauracja Rodzinna Oliwka to miejsce, gdzie „dużo jedzą, dużo krzyczą a wszystkim rządzi i tak mama”. Czyli tak jak tradycyjna włoska rodzina przy stole, gdzie rodzinne ciepło i bliskość doprawione są dobrym, wspólnym jedzeniem. Oliwka to idealne miejsce na rodzinne spotkania.

Powrót do góry
Google
Sponsor

PostWysłany: Pon Paź 15, 2007 6:28 am    Temat postu: Przerwa na reklamę

Powrót do góry
Śpioszek
Początkujący
Początkujący

PostWysłany: Czw Lis 26, 2009 9:24 am    Temat postu: restauracja oliwka na ursynowie Odpowiedz z cytatem

rewelacyjne miejsce na natolinie! szczególnie przygotowane na wizytę z dzieciakiem, więc niedzielny obiad z rodzinką był bardzo miły n smaczne makrony i pizza
Powrót do góry
Kocik
Gość

PostWysłany: Wto Kwi 09, 2013 6:28 pm    Temat postu: Nowa Oliwka Odpowiedz z cytatem

Gościem Oliwki bywam od lat ale w końcu zauważyłem tam pozytywne zmiany, lepsza kuchnia, nowy wystrój, piękna muzyka, miła obsługa i rewelacyjny kącik dla dzieci., Polecam
Powrót do góry
Ewa12
Gość

PostWysłany: Sob Lip 13, 2013 7:39 am    Temat postu: menu Odpowiedz z cytatem

Byłam w pobliżu Oliwki i weszłam (nie pierwszy raz), aby zjeść coś szybko. Zapowiadało się nieźle: mało ludzi, miły kelner, w menu to, co lubię - zamówiłam. Otrzymałam tak wstrętne danie, jakiego dawno nie jadłam, które na dodatek w niewielkim stopniu odzwierciedlało to w menu. Nie miałam czasu wykłócać się o podaną recepturę, ale ponownie sprawdziłam w karcie dań, czy to ja źle zamówiłam: miał być makaron kokardki w sosie śmietanowym, a otrzymałam makaron rozgotowany i porwany przy mieszaniu tak, że można było domyślać się tylko, że to kokardki. Na dodatek danie po prostu pływało w oliwie, a śmietana była tylko na papierze w menu. Kelner zapytał, czy coś nie tak i moją reklamację przekazał kucharzowi. Odpowiedź mnie powaliła na kolana - kucharz zawsze tak robi i nikt się nie skarżył. Ludzie, czy naprawdę nikt nie zwraca uwagi na to, że makaron w sosie śmietanowym powinien po pierwsze: zachować swój kształt, a po drugie - zawierać ŚMIETANĘ!
To nie był mój pierwszy posiłek w Oliwce, widać poprzedni nie był tak fatalny jak ten, skoro przyszłam jeszcze raz. Nie wiem czy tam wrócę, może jak zmieni się kucharz. teraz nie polecam.
Powrót do góry
MamaMlwina
Gość

PostWysłany: Sro Gru 11, 2013 6:17 pm    Temat postu: menu i atmosfera Odpowiedz z cytatem

Trafiłam do Oliwki całkiem przypadkiem, bo byliśmy z dziecmi na zakupach i wyszlismy z innej strony budynku, a tu wyrosła nam Oliwka przed nosem. Wlasciwie w idealnym momencie bo wszyscy bylismy już bardzo głodni... Byłam zaskoczona bardzo miłą atmosferą, sympatyczni kelnerzy, wszyscy naturalnie usmiechnięci ( a to w pl rzadkość), jedzenie bardzo dobre i szybko podane , ale najfajniejsze to, że dzieci miałam na chwilę z głowy bo pochłonął je pokój zabaw i jakaś pani organizowala im zabawę. Rany idealnie, mogłam sama dokonczyć obiad w swietym spokoju po cięzkim dniu! Dla mnie super z pewnoscią będę tu zaglądać Very Happy
Powrót do góry
Karinaa76
Gość

PostWysłany: Sro Sty 08, 2014 5:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem zdecydowanie jest to miejsce dla fanów pizzy. Ciasto wprost genialne, idealny smak jak i grubość. Muszę przyznać, że nie rozczarowała mnie ilość składników. Warto wspomnieć, że również nie zawiodły mnie sosy pomidorowy był dobry, lecz moje serce zdecydowanie podbił sos czosnkowy. Jak dla mnie wyśmienity, jest to mój ulubiony sos może stąd i mój zachwyt. Na pizze czekałam jedyna 15 minut, więc czas bardzo krótki w porównaniu do innych restauracji To świetne miejsce, posadają bogatą ofertę dań dla starszych i tych młodszych, a ceny nie są wygórowane.
Powrót do góry
gosc
Gość

PostWysłany: Sro Paź 08, 2014 1:29 pm    Temat postu: Oliwka Odpowiedz z cytatem

A ja właśnie wyszłam z Oliwki i nadziwić się nie mogę, że do tej pory o niej nie słyszałam, pyszna kaczka z genialną gruszką i te świeżo wyciskane
Powrót do góry
do ewy
Gość

PostWysłany: Czw Sie 11, 2016 1:04 pm    Temat postu: Re: menu Odpowiedz z cytatem

wszystko pięknie ładnie tyle że w menu nie ma makaranu kokardek
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Mazowieckie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: