Strona główna Forum kulinarne - GdzieZjesc.info
Forum Ogólnopolskiego Serwisu Informacyjno - Kulinarnego

FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

PIERROGERIA CH LAND WARSZAWA

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Recenzje lokali
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Agniecha
Gość

PostWysłany: Nie Wrz 06, 2009 11:07 am    Temat postu: PIERROGERIA CH LAND WARSZAWA Odpowiedz z cytatem

Chciałabym odradzić odwiedziny Pierrogerii w CH LAND w Warszawie. Byłam częstym gościem tej restauracji ale już chyba nie będę. Od jakiegoś czasu zauważam że obsługa jest coraz gorsza i coraz bardziej niewyszkolona. Po wejściu do lokalu trzeba czekać aż ktoś w końcu podejdzie i nas posadzi Sad na przykład w części dla niepalących. Jak już złożyliśmy zamówienie to trzeba było czekać dobre 40 minut na realizację, dodam że restauracja była prawie pusta. W końcu jedzonko podano do stołu... ale bez wcześniej zamówionej herbaty owocowej Shocked Herbatka nadeszła po jakimś czasie... Potem już nikt do nas nie podszedł żeby zapytać czy chcielibyśmy coś jeszcze... Pierożki też nie takie jak dawniej, wydaje się że właściciel już nie dba o jakość potraw i obsługi w swojej restauracji. Wniosek taki że trzeba będzie poszukać alternatywy - ja polecam ZAPIECEK:) Pozdrawiam.
Powrót do góry
Google
Sponsor

PostWysłany: Nie Wrz 06, 2009 11:07 am    Temat postu: Przerwa na reklamę

Powrót do góry
Renata S
Nowy
Nowy

PostWysłany: Pon Wrz 07, 2009 6:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jakiś tydzień temu byłam właśnie w Landzie i strasznie głodna trafiłam do Pierrogerii. Choć uwielbiam pierogi - zamówiłam mix tradycyjnych i zupkę brokułową. Nie mam zastrzeżeń, jeśli chodzi o obsługę, ale niestety pierogi były wielkim rozczarowaniem. Pierogi tradycyjne z mięsem były mięsne raczej z nazwy - nie wiem co podano zamiast. Nie zachęcam.
Powrót do góry
Meloman
Nowy
Nowy

PostWysłany: Pon Paź 05, 2009 11:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmmm , nie byłem ale skomentuję Wink
Trzeba przyznać rację , że teraz trudno trafić na dobrą i miłą obsługę , co nie oznacza że jej nie ma .... Jest wiele miejsc w Warszawie , gdzie zadbają o Nas perfekcyjnie
Very Happy
Co do pierogów , najlepsze są takie robione w domu n zapraszam do siebie na wigilię n n n
A jeśli chcemy zjeść gdzieś na mieście , to polecam " Zapiecek" przy Placu Zamkowym . Smaczne i duże , sytość murowana Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Recenzje lokali Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach