Strona główna Forum kulinarne - GdzieZjesc.info
Forum Ogólnopolskiego Serwisu Informacyjno - Kulinarnego

FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Pizza Dominium Bonarka City Center

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Opinie o lokalach z serwisu Gdziezjesc.info -> Małopolskie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gdziezjesc.info
Mistrz nad mistrzami
Mistrz nad mistrzami

PostWysłany: Pon Mar 09, 2015 7:17 pm    Temat postu: Pizza Dominium Bonarka City Center Odpowiedz z cytatem

Pizza Dominium Bonarka City Center

Adres:
ul. Kamieńskiego 11
94-294 Kraków

Opis:
Dominium oferuje Państwu doskonałą pizzę w ponad 30 rodzajach oraz wyśmienite propozycje kuchni polskiej i włoskiej. Bazując na oryginalnych recepturach, używając naturalnych składników najwyższej jakości, komponuje dania wyjątkowe, pełne ciekawych pomysłów i nowych smaków w atrakcyjnych cenach.
Powrót do góry
Google
Sponsor

PostWysłany: Pon Mar 09, 2015 7:17 pm    Temat postu: Przerwa na reklamę

Powrót do góry
XXX
Gość

PostWysłany: Pon Cze 01, 2015 8:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pod żadnym pozorem nie polecam. Daliśmy wam dwa razy szanse z tygodnia na tydzień nic się nie polepsza. Tydzień temu w sobotę czekaliśmy 7 minut, aby ktoś podał nam menu. Wydawałoby się, że jesteście porządną restauracją, a nie pierwsza lepszą. Bo takich jest, co rusz w Krakowie. Ale już się o to nie będę nawet czepiać. Ale to już jest przesada, aby kelnerki bezczelnie patrzyły i przechodziły, a do stolika nie podeszły po zamówienie przez kolejne 25 minut. Dokładne liczyłam. Podziękowaliśmy bardzo i udaliśmy się do Pizzy Hut, gdzie mimo sporej kolejki w ciągu 13 minut zdążyłam się wystać, usiąść, wybrać, złożyć zamówienie oraz otrzymać napój. W tą niedziele 31.06 byliśmy u was kol godziny 15.30. Niestety sytuacja się powtórzyła. Mój partner musiał pójść po menu po 10 minutach oczekiwania. Po kolejnych 20 poprosiłam, aby poprosił kogoś do stolika. Nie chciałam robić afery, a tak by się to skończyło. "Łaskawa" ruda Pani w okularach, wiek koło 40 lat, ubrana w białe ubranie kucharskie (akurat wyszła na chwilę za ladę, szperała w czymś) poinformowała, że ktoś do nas podejdzie. Mimo, że kelnerki chodziły i krzątały się koło niej za ladą, nie była uprzejma ich poinformować, ponieważ najwidoczniej miała coś "ważniejszego" do roboty niż obsługa delikatnie poirytowanych gości. Po kolejnych 15 podeszła kelnerka. Złożyliśmy zamówienie. Czas oczekiwania 45 minut... Dramat. Pizze na wynos szybciej dowożą. Ale okej. Mimo zamówienia pepsi, którą zamówiliśmy, była CIEPŁA!!!!!! Podsumowując 10+20+15+45= 1,5H....

Powiem tak. To był mój ostatni raz u was. Nie jesteście tani, a chodzi się do was, bo jest smacznie, chyba że ktoś przynosi zimną pizzę, o tym zapomniała wspomnieć. A obsługę powinniście zmienić. I na nic usprawiedliwienia, że był ruch. W momencie, kiedy przyszliśmy nie było, aż tyle ludzi. W Pizzy Hut jakoś potrafią ogarnąć cały lokal i idzie to sprawnie. Jeszcze nigdy nie byłam tak rozczarowana. Nawet w podrzędnej pizzeri w małej mieścinie.

Kompletnie nie polecam Dominium w Galerii Bonarka.
Powrót do góry
Kaja
Gość

PostWysłany: Czw Sie 20, 2015 9:32 am    Temat postu: NIE POLECAM Odpowiedz z cytatem

Dlugi czas oczekiwania, brak wina, zimna kawa , brud i arogancka obsluga.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Małopolskie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: