Strona główna Forum kulinarne - GdzieZjesc.info
Forum Ogólnopolskiego Serwisu Informacyjno - Kulinarnego

FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

pizza i coś więcej
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Szukam lokalu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kocianka
Początkujący
Początkujący

PostWysłany: Czw Sie 20, 2015 10:16 am    Temat postu: pizza i coś więcej Odpowiedz z cytatem

ostatnio z chlopakiem probujemy znalezc miejsce, ktore zadowoli nas oboje. Krzysiek uwielbia pizze, ale mi ona nie przejdzie przez gardlo. nie przepadam za wloska kuchnia. dlatego szukam miejsca, gdzie bede mogla zjesc cos z innej bajki, moze byc kuchnia polska, albo jakies salatki. cokolwiek byle nie pizza......... pomozcie
n n
Powrót do góry
Google
Sponsor

PostWysłany: Czw Sie 20, 2015 10:16 am    Temat postu: Przerwa na reklamę

Powrót do góry
premier
Gość

PostWysłany: Sro Sie 26, 2015 3:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jesli zamiast pizzy wciagniesz innego fasta to mam cos dla Ciebie - Pizzeria Eldorado. ale bez obaw... maja nie tylko fasty n znajdziesz tam tez pierogi, salatki i typowo polskie szamanko. dobra cena i smacznie przede wszystkim
Powrót do góry
Gostek
Początkujący
Początkujący

PostWysłany: Sob Wrz 05, 2015 3:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Owe Eldorado gdzie się znajduje? Jaka część kraju?
Powrót do góry
plewka
Nowy
Nowy

PostWysłany: Pon Wrz 07, 2015 9:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przecież nawet w lokalach z włoskim jedzeniem, poza pizza istnieja inne dania. Sałatki są w każdym menu:p
Powrót do góry
eni
Nowy
Nowy

PostWysłany: Wto Wrz 15, 2015 1:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba w większości lokali serwujących pizzę można zamówić coś innego do zjedzenia. Na przykład presto pizza to także przepyszne sałatki takie jak: grecka, cezar, presto, texas. Moja ulubiona to texas z grilowaną kiełbasą, kukurydzą, sałatą, ogórkiem i pomidorem.
Powrót do góry
emilka87
Gość

PostWysłany: Wto Wrz 22, 2015 1:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mam podobny problem z moją przyjaciółką- ja kocham pizze a ona niekoniecznie. aby każda z nas byla zadowolona zazwyczaj ladujemy w Casa della Pizza ( Błonia pod Warszawą)- maja pyszną pizze ale i makarony z którymi z kolei przypada moja przyjaciółka.
Powrót do góry
tomereczka
Początkujący
Początkujący

PostWysłany: Sro Wrz 23, 2015 2:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam tak samo z mężem ! Z tym,że sama uwielbiam pizzę a on niekoniecznie.Woli sobie zjeść normalny obiad. Tak więc wybieramy zwykle restauracje z różnorodną kuchnia tak aby każde mogło wybrać coś smacznego dla siebie.
Bardzo smakuje mi jedzenie w Dominium . w warszawie chodzimy na Jana Pawła II ale sieć ma kilka placówek tak wiec możecie się zorientować czy nie mają jakiejś blisko Was.Pizza przepyszna,prawdziwa pizza włoska. Mają tam wiele potraw, nie tylko kuchni włoskiej. Oraz przepyszne desery ( tiramisu w ich wydaniu to po prostu mistrzostwo świata).
Powrót do góry
Katt
Początkujący
Początkujący

PostWysłany: Wto Paź 20, 2015 8:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To może kebab? ;p
Powrót do góry
PizzeriaZuzola.pl
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Sro Lis 25, 2015 1:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja moge zaprosić do nas PizzeriaZuzola.pl gdzie znajdziecie miłą,sympatyczną atmosferę oraz przy okazji zjecie smaczną pizzęn
Powrót do góry
hermanxxx
Gość

PostWysłany: Czw Sty 21, 2016 8:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proponuję Camelot Pub Pizza Cafe na warszawskim Targówku przy ul. Wyszogrodzkiej 3. Mają tam oprócz pizzy w 40 rodzajach również sałatki, dania obiadowe a także pierogi i pyszne placki ziemniaczane w kilku ciekawych wariantach. Polecam.
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Sro Lut 24, 2016 8:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mogę polecić restaurację Dym na Wodzie,która znajduje się w Ustce,na pewno nie będziecie rozczarowani,mają bardzo smaczne jedzenie,bogate menu i miłą obsługę. Poza tym świetne wrażenie robi samo położenie,wystrój lokalu n
Powrót do góry
Skanlover
Nowy
Nowy

PostWysłany: Pią Mar 11, 2016 10:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żadnej pizzy nie lubisz. Hmm. n pierwszy raz kogoś takiego spotkam chyba. Znam ludzi co nie przepadają ale zjedzą. No nie wiem, a zwykłe obiady, mięso jadasz?
Powrót do góry
kocianka
Początkujący
Początkujący

PostWysłany: Pon Cze 12, 2017 12:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A nawet ostatnio mi się zdarzyło zjeść pizzę, i przyznam, nie była najgorsza. W Białymstoku zamówiliśmy pizzę na wypasionapizza.pl, znajomi nas namówili, że ponoć najlepsza pizza na świecie. Coś w tym jest, jak nie znoszę pizzy, tak ta była przyzwoita. Ale i tak bardziej mi smakował tamtejszy kebab n
Powrót do góry
Ewelka89
Początkujący
Początkujący

PostWysłany: Pią Cze 16, 2017 7:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w Warszawie Trattoria il Successo, dania włoskie plus pizza dla mnie na ogromny plus. Prawdziwa włoska, a nie jakieś wynalazki.
Powrót do góry
Ewelka89
Początkujący
Początkujący

PostWysłany: Pią Sie 11, 2017 9:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A byliście w Maxi Pizzy w Tesco na Fieldorfa? Tam oprócz pizzy jest też przepyszna lazania, ja osobiście uwielbiam n
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Szukam lokalu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach