Strona główna Forum kulinarne - GdzieZjesc.info
Forum Ogólnopolskiego Serwisu Informacyjno - Kulinarnego

FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Pizzeria Biesiadowo Ząbki - dno dna - opinia...
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Recenzje lokali
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lasic
Gość

PostWysłany: Sro Cze 16, 2010 9:44 am    Temat postu: Pizzeria Biesiadowo Ząbki - dno dna - opinia... Odpowiedz z cytatem

Witam,

Mam styczność z Biesiadowo w Ząbkach od początku istnienia tej "pizzerii". Zaczynali jako naprawdę tania pizzeria, z nie najgorszą pizzą (ale zdecydowanie bez rewelacji). W okresie 9 miesięcy ceny wzrosły mniej więcej 3 krotnie (pizza z ananasem, salami i brzoskwinią przykładowo z ~18pln (w samochodzie mam jeszcze ulotkę) na 27zł). Jakość z kolei poleciała na pysk. Uwierzcie mi, tak złej pizzy nie znajdziecie nie tylko w Ząbkach, ale i w całej Warszawie. Pizza z Biesiadowa składa się obecnie z byle jakiego ciasta, odrobiny naprawdę bardzo niskiej jakości składników, oraz, co niestety jest najgorsze w tym wszystkim, z wyrobu seropodobnego (tak, nie z mozzarelli, nawet nie z sera żółtego). Całość sprawia, że pizza nie jest jadalna jak tylko odrobinę wystygnie. Przy cenie 27zł jest to jednocześnie jedna z najdroższych pizzerii w Ząbkach. Osobiście, zamawiałem tam dosyć często, parę razy już się sparzyłem, ale po tym co zaserwowano mi ostatnio przysięgam wszem i wobec, nigdy więcej pizzy w Biesiadowie. NIGDY!

PS: Żeby nie było, zwracałem im wcześniej uwagę na spadającą jakość, jednak w odpowiedzi dostałem jeszcze gorszy produkt.
Powrót do góry
Google
Sponsor

PostWysłany: Sro Cze 16, 2010 9:44 am    Temat postu: Przerwa na reklamę

Powrót do góry
Golo
Gość

PostWysłany: Pon Cze 21, 2010 6:45 am    Temat postu: pizzerie w ząbkach - które warto polecić Odpowiedz z cytatem

w ząbkach polecam pizzerię na żwirki - bardzo smaczna, dodatki dobrej jakości, tylko czasem pizza dojeżdża w trochę kiepskim stanie (chyba nie znosi ich transportu n ), więc na to trzeba uważać. do tego to jedna z przystępniejszych pizzerii w ząbkach, więc tym wygrywa póki co!
Powrót do góry
pizzeria w zabkach
Gość

PostWysłany: Pią Lut 18, 2011 6:20 pm    Temat postu: pizzerie w ząbkach Odpowiedz z cytatem

Krótki komentarz odnośnie pizzerii w ząbkach:

Pizzeria DA GRASSO w ząbkach to zwykli oszuści - cenowo wychodzi taniej niż w Pizzerii Biesiadowo, a po raz kolejny ich kierowca nie ma wydać 5 Zł! I tak okazuje się, że cena skacze do 30 zł, zamiast 25 z dostawą. To zwykłe oszustwo, na które nie reagują właściciele Da Grasso. Dzwoniliśmy, to nas zbyli tym, że się zdarzyło (drugi raz z rzędu, ale to im nie przekszadza).. Szkoda nerwów, chyba, że się chce przymykać oko na dorabianie dostawców. Ale ani jakościowo, ani cenowo Da Grasso w Ząbkach nie jest lepsze od Biesiadowa. Co ciekawe kiedyś Biesiadowo było na szarym końcu - a tu, poprawa. Beznadziejna kombinacja i złodziejstwo.
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Nie Lut 20, 2011 6:27 pm    Temat postu: re: pizzerie w ząbkach Odpowiedz z cytatem

nam też się to samo zdarzyło w da grasso w ząbkach - gość non stop nie miał wydać, więc teraz zamawiamy w telepizzy albo biesiadowo ząbki. odpukać jakoś dają radę. kiedyś zamawialiśmy w pizzerii na żwirki, ale jakoś poleciała im jakość n
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Nie Lut 20, 2011 6:29 pm    Temat postu: Re: Pizzeria Biesiadowo Ząbki - dno dna - opinia... Odpowiedz z cytatem

teraz i tak nie jest źle = w sumie to nieliczna z sensownych pizzerii w ząbkach..

quote="lasic"]Witam,

Mam styczność z Biesiadowo w Ząbkach od początku istnienia tej "pizzerii". Zaczynali jako naprawdę tania pizzeria, z nie najgorszą pizzą (ale zdecydowanie bez rewelacji). W okresie 9 miesięcy ceny wzrosły mniej więcej 3 krotnie (pizza z ananasem, salami i brzoskwinią przykładowo z ~18pln (w samochodzie mam jeszcze ulotkę) na 27zł). Jakość z kolei poleciała na pysk. Uwierzcie mi, tak złej pizzy nie znajdziecie nie tylko w Ząbkach, ale i w całej Warszawie. Pizza z Biesiadowa składa się obecnie z byle jakiego ciasta, odrobiny naprawdę bardzo niskiej jakości składników, oraz, co niestety jest najgorsze w tym wszystkim, z wyrobu seropodobnego (tak, nie z mozzarelli, nawet nie z sera żółtego). Całość sprawia, że pizza nie jest jadalna jak tylko odrobinę wystygnie. Przy cenie 27zł jest to jednocześnie jedna z najdroższych pizzerii w Ząbkach. Osobiście, zamawiałem tam dosyć często, parę razy już się sparzyłem, ale po tym co zaserwowano mi ostatnio przysięgam wszem i wobec, nigdy więcej pizzy w Biesiadowie. NIGDY!

PS: Żeby nie było, zwracałem im wcześniej uwagę na spadającą jakość, jednak w odpowiedzi dostałem jeszcze gorszy produkt.[/quote]
Powrót do góry
porzy
Gość

PostWysłany: Pon Cze 20, 2011 10:09 am    Temat postu: Biesiadowo - metro wilanowska Odpowiedz z cytatem

Kupiłem kupon uprawniający do zakupu dań za 67 pln. Przez 6 dni nic nie mogłem zamówić, gdyż mieli tylko pizze, a ja chciałem sałatkę, która widnieje w menu. W końcu udało się złożyć zamówienie. W sałatce z kurczakiem było może ze 30 g kurczaka, reszta to sałata i pięć plastrów pomidora. Ohyda taka w menu kosztuje coś ok 15 pln. Sałatka z serem feta jeszcze gorsza. Znowu sama sałata i odrobina, szczypta wręcz, sera feta. Na wszelki wypadek wziąłem pizze. Uwielbiam niedopieczoną pizze i ból żołądka przez pół nocy! Zamiast wyrzucić to szkoda mi było jedzenia. Teraz szkoda mi nieprzespanej nocy... Pozdrawiam Biesiadowo, "Pyszna" sałata i zakalec. Jak będę miał króliki to będę częściej u Was zamawiał...
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Pią Gru 09, 2011 8:01 am    Temat postu: Spicchio Pizza - nowa pizzeria w Ząbkach Odpowiedz z cytatem

Na stronie Spicchio Pizza widnieje hasło "najlepsza pizza w Ząbkach" - to nowo otwarty lokal niedaleko kościoła w Ząbkach, na miejscu pizzerii Angelo i jeszcze jednej sieciowej.. obu mistrzowsko padniętych lokali. Ząbkowska Spicchio Pizza wystartowała w tą środę, proponując całkiem poprawne ceny w porównaniu do oferty konkurencji na tym rynku (mówię o dostawie). Plusem wydawało się również to, że mieszkańcy Ząbek mają zniżkę. Ale niestety.. to nie wystarczy. Najwyraźniej właściciele Spicchio Pizza w Ząbkach nie uczą się na błędach poprzedników. Pizza, która miała mieć 45 była spora, tylko nie bez powodu pan przyjmujący zamówienie zaczął coś mamrotać, żeby zbyt wiele się po niej nie spodziewać. Co otrzymaliśmy? Zimny placek tak dobitnie rozwałkowany, że bliski papieru - twardego, tłustego, z dodatkami tak marnymi jakościowo i ilościowo, że aż żal było brać się do jedzenia. Ten cienki placek nieznacznie przypominający pizzę nie dał się wziąć do ręki - wszystko spadało, może dlatego tak duża pizza pokrojona była na 4 kawałki, nie jak zwykle na 8. Ale najgorsze jest to, że ta pizza była zwyczajnie słaba. Niesmaczna i niestety beznadziejnie niesycąca. I nagle okazuje się, że przez to oferta Spicchio Pizza wcale nie jest konkurencyjna - cena tego placka adekwatnie np. do Da Grasso, czy nie wspomnę już o promocji 3 za 1 w Telepizzy, mogłaby być o połowę niższa - może wtedy dałoby się to nazwać konkurencją. A smak włoskiej pizzy? Żart właścicieli? Może drwina? No coż, pewnie dlatego już na stronie www pizzerii nie ma dużej pizzy (szkoda, że taka porażka spowodowała tylko wyrzucenie pozycji z oferty, a nie zmianę jakości).. Jedno jest pewne - Spicchio Pizza nie jest i prawdopodobnie nie będzie "najlepszą pizzą w Ząbkach". Póki co porażka na starcie na całej linii!! Oby nie było w tym miejscu "do trzech razy sztuka"..
Powrót do góry
Daniel1
Gość

PostWysłany: Sob Gru 10, 2011 6:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po przeczytaniu wypowiedzi poprzednika, dowiedziałem się o tej nowo otwartej pizzerii. Postanowiłem że przejdę się tam ze znajomym i zobaczę jak to naprawdę jest. Ceny były naprawdę niskie w porównaniu do telepizzy czy biesiadowa (i do tego ta zniżka 10% n ). A pizza w sama sobie była bardzo smaczna. Widać że składniki były świeże, a nie sprzed kilku dni. Nie mogę się zgodzić co do tego że się rozwalała czy składniki z niej spływały, bo nic takiego nie było. Może nie była jakaś ogromna, ale spokojnie można się nią najeść w 2-3 osoby. Pizzeria zyskała u mnie wielki + i na pewno będę do niej zaglądał częściej. Pozdrawiam.
Powrót do góry
Aldona1
Gość

PostWysłany: Nie Gru 11, 2011 5:58 pm    Temat postu: kiepska pizzeria Spicchio Pizza w Ząbkach Odpowiedz z cytatem

niestety, ja również nie polecam tej pizzerii. zamówiliśmy z mężem jedną i wcale się nią nie najedliśmy. dodatki przypominały najtańszą wersję tescowych i było ich naprawdę mało n do tego pizza wydała się nie mieć jakiegokolwiek smaku - dobrze, że dostaliśmy sosy, to chociaż było czym ją zalać. kiepski start. raczej drugi raz się nie zdecydujemy. trochę tylko szkoda, bo w ząbkach o dobrą pizzerię (i nie mówię tu o kiepskiej jakościowo biesiadowo, czy da grasso, albo za poprawnej, czyli nudnej telepizzy).. mogli być numer jeden, bo tam na ich miejscu były już dwie pizzerie (słabe) i teraz niestety jest kolejna taka sama. gość na nieszczęście nas (mieszkańców ząbek) miał rację n
Powrót do góry
Aldona1
Gość

PostWysłany: Nie Gru 11, 2011 5:59 pm    Temat postu: Re: Pizzeria Biesiadowo Ząbki - dno dna - opinia... Odpowiedz z cytatem

Anonymous napisał:
teraz i tak nie jest źle = w sumie to nieliczna z sensownych pizzerii w ząbkach..

quote="lasic"]Witam,

PS: Żeby nie było, zwracałem im wcześniej uwagę na spadającą jakość, jednak w odpowiedzi dostałem jeszcze gorszy produkt.
[/quote]

zgadzam się, szczególnie z tym, że w biesiadowie cały czas rosną ceny, a jakość jest baaaaaaaaaaardzo niska n
Powrót do góry
Zniesmaczona
Gość

PostWysłany: Sro Gru 14, 2011 10:48 pm    Temat postu: Biesiadowo - Targówek Odpowiedz z cytatem

Ponad godzinę czekałam na przywiezienie zamówienia. Kiedy, po otwarciu paczek, dzwoniłam do lokalu okazało się, że w mojej sałatce nie było parmezanu "bo może się akurat skończył" a brązowa, popsuta sałata "była kupowana wczoraj"... Sałatka wylądowała w koszu choć nadaje się do wysłania do Sanepidu. "Pieczywo czosnkowe to produkt, który bardzo trudno dowieźć ciepły"... No i takie właśnie standardy obowiązują w tym, pożal się Boże, punkcie gastronomicznym.
Jedynym plusem była sympatia i miły sposób bycia Pana, który te kulinarne koszmarki dowiózł.
Powrót do góry
basha
Gość

PostWysłany: Sob Sty 21, 2012 3:11 pm    Temat postu: spicchio pizza - ząbki Odpowiedz z cytatem

Pominę godzinę oczekiwania na pizze i to, że była już lekko ciepła, najgorsze jest to, że była strasznie słona, sos rzadki, kurczak suchy i spalony, dodatków niewiele i wyglądało, jak by ktoś mocno sie starał rozłożyć je tak, żeby wyglądało na więcej. Jeśli to miała być "włoska pizza", to Włosi nie umieją robić tego dania ;/ Dawno nie jadłam tak niedobrej pizzy. Nowy lokal, ale chyba sie nie utrzymają długo - dziś stracili klientkę...
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Nie Sty 22, 2012 8:26 pm    Temat postu: Re: Spicchio Pizza - nowa pizzeria w Ząbkach Odpowiedz z cytatem

Anonymous napisał:
Na stronie Spicchio Pizza widnieje hasło "najlepsza pizza w Ząbkach" - to nowo otwarty lokal niedaleko kościoła w Ząbkach, na miejscu pizzerii Angelo i jeszcze jednej sieciowej.. obu mistrzowsko padniętych lokali. Ząbkowska Spicchio Pizza wystartowała w tą środę, proponując całkiem poprawne ceny w porównaniu do oferty konkurencji na tym rynku (mówię o dostawie). Plusem wydawało się również to, że mieszkańcy Ząbek mają zniżkę. Ale niestety.. to nie wystarczy. Najwyraźniej właściciele Spicchio Pizza w Ząbkach nie uczą się na błędach poprzedników. Pizza, która miała mieć 45 była spora, tylko nie bez powodu pan przyjmujący zamówienie zaczął coś mamrotać, żeby zbyt wiele się po niej nie spodziewać. Co otrzymaliśmy? Zimny placek tak dobitnie rozwałkowany, że bliski papieru - twardego, tłustego, z dodatkami tak marnymi jakościowo i ilościowo, że aż żal było brać się do jedzenia. Ten cienki placek nieznacznie przypominający pizzę nie dał się wziąć do ręki - wszystko spadało, może dlatego tak duża pizza pokrojona była na 4 kawałki, nie jak zwykle na 8. Ale najgorsze jest to, że ta pizza była zwyczajnie słaba. Niesmaczna i niestety beznadziejnie niesycąca. I nagle okazuje się, że przez to oferta Spicchio Pizza wcale nie jest konkurencyjna - cena tego placka adekwatnie np. do Da Grasso, czy nie wspomnę już o promocji 3 za 1 w Telepizzy, mogłaby być o połowę niższa - może wtedy dałoby się to nazwać konkurencją. A smak włoskiej pizzy? Żart właścicieli? Może drwina? No coż, pewnie dlatego już na stronie www pizzerii nie ma dużej pizzy (szkoda, że taka porażka spowodowała tylko wyrzucenie pozycji z oferty, a nie zmianę jakości).. Jedno jest pewne - Spicchio Pizza nie jest i prawdopodobnie nie będzie "najlepszą pizzą w Ząbkach". Póki co porażka na starcie na całej linii!! Oby nie było w tym miejscu "do trzech razy sztuka"..

niestety.. Spicchio Pizza jest fatalna n
mała, bez smaku i dodatkami bardzo kiepskiej jakości.
najwyraźniej trzecia pizzeria w tym miejscu też padnie..
Powrót do góry
trumpeter
Gość

PostWysłany: Pią Maj 25, 2012 9:32 pm    Temat postu: Biesiadowo, ul. Górczewska 181 Odpowiedz z cytatem

Szanowni Państwo. Po wielu nieudanychh wizytach i smakowo, estetyczno, kulturalnych porażkach w masowo odwiedzanych, popularnych a nawet - wydawałoby się - poważnych i niszowych pizzeriach, wreszcie miałem ogromną i niekłamaną przyjemność zawitać w pizzerii Biesiadowo na Warszawskiej Woli przy ulicy Górczewskiej 181. Pizze podawane tam nie tylko pieszczą podniebienie swoim esencjonalnym niezwykle wyrazistym i niepowtrzalnym smakiem ale są one również produkowane na miejscu, w piecach z wyłącznie świeżych, jakościowo najlepszych składników. Wprost rozpływałem się w zachwytach delektując się bogactwem smaku i zapachu, kosztując kęs za kęsem naprawdę solidnych i sytych porcji. Pizze w rozmiarach 25cm, 33cm, 42cm i niesamowita 57cm. Ceny zdecydowanie niewysokie jak na tak serwowany produkt. Lokal w drewnie i kamieniu bardzo czysty i schludny. Toaleta pachnąca, darmowa. Najlesze jednak zachowałem sobie koniec. Otóż obsługa w tym miejscu to prawdziwa oaza kultury osobistej i ostoja poczucia taktu; uśmiechhnięta, grzeczna a zarazem dbająca o samopoczucie konsumenta. Już dawno nie miałem tak udanego wieczoru. Jechałem tam aż z Żoliborza i już nie mogę doczekać się aby znów zasiąść przy dębowym stole oczekując na wspaniałą ucztę. Polecam Państwu z całego serca.
Powrót do góry
nanillia
Gość

PostWysłany: Sro Sie 29, 2012 7:30 am    Temat postu: Pizza Da Grasso ząbki Odpowiedz z cytatem

Obiecałam Pani z Pizzerii, że napiszę !
Wczoraj zamówiliśmy dużą pizzę z krewetkami jak zwykle i przywieźli nam małą pizzę w dużym pudełku z linijką w ręku nie była to pizza 42 cm! Tak więc dzwonię do pizzerii (może byli zabiegani wsadzili nie tą albo zrobili za małą - pomyłki się zdarzają przecież i pewnie dało by tę sprawę jakoś po ludzku odkręcić).
Odebrała Pani - więc mówię [bardzo spokojnie - nigdy się na nikogo nie "drę" tym bardziej z takiego banalnego powodu] że dostaliśmy za małą pizzę, że mogę zmierzyć -i mówię ile cm ma pizza - Pani mówi, że ja się na nią wydzieram [ogólnie odnosi się dość opryskliwym tonem] to nie możliwe i że jak chce to dostawca przyjedzie i zabierze pizze a oni zrobią mi zamiast tej małą do porównania [obstawiam, że wtedy by spakowali junior czy coś w tym stylu]. Próbuję argumentować, że jesteśmy stałymi klientami [mają historię zamówień] i wiemy dobrze jak wygląda zwykle pizza od nich - zawsze zamawiamy taką samą - dużą 40! [był nawet okres, że żywiliśmy się pizzą 2-3 razy w tygodniu, więc trochę pizzy zjedliśmy i bywaliśmy też w lokalu]
Pani mi na to, że ona sama robiła tę pizzę! [trochę to naciągane ale dobra] W tym momencie ręce mi opadły i już wiedziałam, że nie wskóramy nic w tej pizzerii. Obiecałam tej "uprzejmej" Pani, że już więcej nie będę u nich zamawiać i opiszę całą sytuację w Internecie - Pani mi na to, że ją to nie obchodzi bo oni i tak zamykają lokal.
Powinni umieszczać tekst na ulotkach: "Zamiast dużej zamówionej pizzy dostaliście mniejszą? - spokojnie, tą Państwo zwrócą a my wyślemy jeszcze mniejszą - żeby mieli Państwo porównanie !"
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Recenzje lokali Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach