Strona główna Forum kulinarne - GdzieZjesc.info
Forum Ogólnopolskiego Serwisu Informacyjno - Kulinarnego

FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Pizzeria DA LUIGI

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Opinie o lokalach z serwisu Gdziezjesc.info -> Wielkopolskie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gdziezjesc.info
Mistrz nad mistrzami
Mistrz nad mistrzami

PostWysłany: Pon Mar 18, 2013 11:52 am    Temat postu: Pizzeria DA LUIGI Odpowiedz z cytatem

Pizzeria DA LUIGI

Adres:
ul. Woźna 1
61-834 Poznań

Opis:
Miejsce magiczne! Tylko tu można zamówić to na co się ma ochotę nie zważając na menu! n. Porozmawiać z Panią Elą i Martą o sprawach mniej lub bardziej ważnych. Można znaleźć schronienie żeby się wypłakać.
Powrót do góry
Google
Sponsor

PostWysłany: Pon Mar 18, 2013 11:52 am    Temat postu: Przerwa na reklamę

Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Pon Mar 18, 2013 11:58 am    Temat postu: pizzeria DA LUIGI w Poznaniu Odpowiedz z cytatem

nie polecam - pizza słabej jakości, a obsługa mało przyjemna. są lepsi w okolicy..
Powrót do góry
deskanorma
Gość

PostWysłany: Pon Maj 20, 2013 7:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja myślę, że jak pizza to tam, natomiast inne włoskie przysmaki można zjeść w Mollini.
Powrót do góry
badaf
Gość

PostWysłany: Nie Maj 26, 2013 4:31 pm    Temat postu: gdzie Odpowiedz z cytatem

A gdzie to twoje Mollini jest?
Powrót do góry
master
Gość

PostWysłany: Pon Cze 03, 2013 2:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No jak w google wszystko masz- ono jest przed kinem Muza lub za zależy od której strony idziesz, ale warto zjeść w Mollini- poszukaj sobie szczegóły w necie.
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Pon Cze 03, 2013 11:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jezu, dajcie spokój z tym Mollini, całe forum aż świeci od tych zamówionych komentarzy....
Powrót do góry
mojka
Gość

PostWysłany: Nie Cze 09, 2013 7:33 pm    Temat postu: kuchnia włoska Odpowiedz z cytatem

po to są fora, aby dzielić się opiniami i spostrzeżeniami, cokolwiek się napisze zawsze komus źle. A ja się przychylam do opinii powyższych
Powrót do góry
malevejce
Gość

PostWysłany: Sob Cze 22, 2013 6:39 pm    Temat postu: zgadzam sie Odpowiedz z cytatem

i ja też, przeszkadza mi, że jakiekolwiek dobre słowo o czymkolwiek (sklep, restauracja, lekarz) odbierane jest wrogo. I tak, popieram, między innymi właśnie w Mollini lubię zjeść, choć nie tylko tam.
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Czw Lip 04, 2013 10:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bez względu o jakiej restauracji będziemy pisać o Mollini czy innej zawsze komuś będzie źle-ale chyba po to jest to forum-czy nie?
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Wielkopolskie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: