Strona główna Forum kulinarne - GdzieZjesc.info
Forum Ogólnopolskiego Serwisu Informacyjno - Kulinarnego

FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Pizzeria GRUBY BENEK Toruń

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Opinie o lokalach z serwisu Gdziezjesc.info -> Kujawsko-Pomorskie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gdziezjesc.info
Mistrz nad mistrzami
Mistrz nad mistrzami

PostWysłany: Czw Kwi 22, 2010 8:06 am    Temat postu: Pizzeria GRUBY BENEK Toruń Odpowiedz z cytatem

Gruby Benek Toruń

Adres:
Szosa Lubicka 166H
87-100 Toruń

Opis:
Ogólnopolska Sieć Pizzerii "GRUBY BENEK" Toruń, zaprasza na najlepszą Pizzę w Toruniu, sam decydujesz ile zapłacisz, dobierając ulubione składniki lub wybierasz gotowe propozycje. Jako jedyna Pizzeria w Toruniu polecamy opcję Mega Wypas - Pizza z podwójnymi składnikami.
Powrót do góry
Google
Sponsor

PostWysłany: Czw Kwi 22, 2010 8:06 am    Temat postu: Przerwa na reklamę

Powrót do góry
ona
Gość

PostWysłany: Pon Mar 19, 2012 2:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gruby benek TORUN to bardzo dobry lokal, szkoda tylko ze lasania jest ostatnio z sosem pomidorowym... co do porcji na talezu to wypas, mozna sie najesc.
Pozdrawiam
Powrót do góry
KuchennyAdept
Nowy
Nowy

PostWysłany: Sro Wrz 26, 2012 9:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gruby Benek jest ok n jedna z lepszych sieci pizzerii, takie Da Grasso na przykład bije na głowę n
Powrót do góry
MarkotnyMarek
Nowy
Nowy

PostWysłany: Sro Wrz 26, 2012 9:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Gruby Benek" jest całkiem spoko, choć ja cały czas najbardziej lubię pizzę z Pizza Dominium. Na przekąskę paluszki czosnkowe, a potem dobra quattro formaggi na cienkim cieście... Marzenie n
Powrót do góry
JemZupę
Gość

PostWysłany: Pon Paź 01, 2012 8:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Paluszki czosnkowe są spoko, ale co do pizzy to się nie zgadzam, bo pizza MUSI mieć mięcho n Corrida rządzi!!!
Powrót do góry
MarkotnyMarek
Nowy
Nowy

PostWysłany: Pon Paź 01, 2012 10:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JemZupę napisał:
Paluszki czosnkowe są spoko, ale co do pizzy to się nie zgadzam, bo pizza MUSI mieć mięcho n Corrida rządzi!!!

Hmmm... jak kto woli, ja tam może wegetarianinem nie jestem (i dziś nie świętuję n ), ale wolę pizzę, na której nie ma zbyt wiele mięsa, bo to czasami tłumi cały smak potrawy. A w Dominium mają naprawdę fajne i świeże warzywa.
Powrót do góry
Jan123
Gość

PostWysłany: Sob Kwi 20, 2013 8:03 pm    Temat postu: Szkoda czasu, NIKOMU NIE POLECAM Odpowiedz z cytatem

Zamawiamy pizze, trafiło na Grubego Benka. Godzina 17:45, po 10 minutach próby dodzwonienia się na telefon stacjonarny bo komórka wyłączona, w końcu udało mi się złożyć zamówienie. Kiedy będzie? Za około 1,5h usłyszałem, mówię dobra poczekam. Po 1,5h dzwonie i pytam co się dzieje z pizzą, facet słuchawce bierze ode mnie nr i mówi, że zaraz oddzwoni. Czekam, czekam i po 30 minutach ponownie dzwonie, minęło już 2h. Pytam co z pizzą? System! zgubił zamówienie, dostaję odp. Pytam miał Pan do mnie oddzwonić 30 minut temu, na tak ale nie zadzwoniłem. Kopara opadła! Gdybyś zadzwonił przeprosił to pizza już by była. Ale nie u Grubego Benka, klient jest na samym końcu. No to mówię róbcie tę pizzę, a on na to już nie można składać zamówień. Godzina 20:15! No przyznam, że Gruby Benek zasłużył na NEGATYWNĄ OPINIĘ I NIE POLECAM NIKOMU TEJ PIZZERNII. OBSŁUGA CHAMSKA
Powrót do góry
Jan123456
Gość

PostWysłany: Sob Kwi 20, 2013 8:12 pm    Temat postu: Szkoda czasu, NIKOMU NIE POLECAM Odpowiedz z cytatem

Zamawiamy pizze, trafiło na Grubego Benka. Godzina 17:45, po 10 minutach próby dodzwonienia się na telefon stacjonarny bo komórka wyłączona, w końcu udało mi się złożyć zamówienie. Kiedy będzie? Za około 1,5h usłyszałem, mówię dobra poczekam. Po 1,5h dzwonie i pytam co się dzieje z pizzą, facet słuchawce bierze ode mnie nr i mówi, że zaraz oddzwoni. Czekam, czekam i po 30 minutach ponownie dzwonie, minęło już 2h. Pytam co z pizzą? System! zgubił zamówienie, dostaję odp. Pytam miał Pan do mnie oddzwonić 30 minut temu, na tak ale nie zadzwoniłem. Kopara opadła! Gdybyś zadzwonił przeprosił to pizza już by była. Ale nie u Grubego Benka, klient jest na samym końcu. No to mówię róbcie tę pizzę, a on na to już nie można składać zamówień. Godzina 20:15! No przyznam, że Gruby Benek zasłużył na NEGATYWNĄ OPINIĘ I NIE POLECAM NIKOMU TEJ PIZZERNII. OBSŁUGA CHAMSKA
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Kujawsko-Pomorskie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: