Strona główna Forum kulinarne - GdzieZjesc.info
Forum Ogólnopolskiego Serwisu Informacyjno - Kulinarnego

FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Pizzeria Perugia Szczecin

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Opinie o lokalach z serwisu Gdziezjesc.info -> Zachodniopomorskie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gdziezjesc.info
Mistrz nad mistrzami
Mistrz nad mistrzami

PostWysłany: Pon Gru 10, 2012 10:12 am    Temat postu: Pizzeria Perugia Szczecin Odpowiedz z cytatem

Pizzeria Perugia

Adres:
ul. Łukasińskiego 42
90-110 Szczecin

Opis:
Pizzeria Perugia oferuje ponad 40 rodzajów pizzy, 10 rodzajów sałatek, sosy do sałatek, makarony (pasta), a także napoje i spory wybór win włoskich oraz piwa. Pizza na telefon codziennie od 11:00 do 22:00.
Powrót do góry
Google
Sponsor

PostWysłany: Pon Gru 10, 2012 10:12 am    Temat postu: Przerwa na reklamę

Powrót do góry
zibi
Gość

PostWysłany: Sob Wrz 12, 2015 7:13 pm    Temat postu: straszny shit Odpowiedz z cytatem

nigdy więcej nie zamówię tego gówna!!! dzwoniłem tam co jakiś czas (raz na dwa tygodnie) po kilku latach albo zmienili kucharza, lub myślą że mają już tak pewną markę w szczecinie że nikt nie jest w stanie zepsuć im opinij.. ostatnio zamówiłem krewetki KRÓLEWSKIE za 28 ZŁ po spróbowaniu ich nie tylko musiałem wyrzucić je do śmieci ale także wynieść z domu.. smród rozniósł się w błyskawicznym tempie.. po tel. do pracownika z obsługi klienta usłyszałem lekceważące "jeżeli coś panu nie pasuje dostarczymy jeszcze raz" w głosie dało się wyczuć -jeszcze raz znaczy z odpadków które podrasujemy "własnym sosem"
NIE POLECAM TEGO LOKALU - chyba pójdę zwymiotować- poważnie [/b]
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Zachodniopomorskie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: