Strona główna Forum kulinarne - GdzieZjesc.info
Forum Ogólnopolskiego Serwisu Informacyjno - Kulinarnego

FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Pizzeria Pokoleniowa

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Opinie o lokalach z serwisu Gdziezjesc.info -> Pomorskie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gdziezjesc.info
Mistrz nad mistrzami
Mistrz nad mistrzami

PostWysłany: Pią Sty 10, 2014 5:59 pm    Temat postu: Pizzeria Pokoleniowa Odpowiedz z cytatem

Pizzeria Pokoleniowa

Adres:
ul. Burzyńskiego 9
80-462 Gdańsk

Polecamy pyszną pizze na puszystym cieście, pierogi własnej produkcji, makarony, dania kuchni polskiej - codziennie inny pomysł, również fantazje kulinarnenaszej kuchni, wypieki naszej produkcji. Organizujemy imprezy kameralne typu imieniny, chrzciny, komunie. Serdecznie zapraszamy!
Powrót do góry
Google
Sponsor

PostWysłany: Pią Sty 10, 2014 5:59 pm    Temat postu: Przerwa na reklamę

Powrót do góry
Endorf
Gość

PostWysłany: Pon Sty 20, 2014 12:33 pm    Temat postu: Pizzeria Pokoleniowa - najgorsza pizzeria w Gdańsku. Odpowiedz z cytatem

To jedna z najgorszych pizzerii w Gdańsku!
Składniki w pizzy, którą zamówiłem, graniczyły z pojęciem jedzenia - były fatalnej jakości, a do tego masakrycznie porozrzucane, jakby były zrzucone z innej pizzy. Chyba ich ilość (mikroskopijna) uratowała nas przed zatruciem. Nigdy więcej nie zamówię tam pizzy!
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Czw Sty 30, 2014 8:11 am    Temat postu: Pizzeria Pokoleniowa ul. Burzyńskiego 9 Gdańsk Odpowiedz z cytatem

niestety zawiedliśmy się ostatnio - pizzeria pokoleniowa okazała się być miejscem, gdzie zamówienie obiadu równa się oczekiwanie ogrom czasu, a to, co dostaliśmy było tak fatalnie przygotowane, tak mdłe i tak tłuste, że nawet ogromny głód nie zmusił nas do skosztowania tego. mam nadzieję, że więcej się tam nie pojawię. nasze żołądki wspominały do końca dnia tą wizytę n
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Wto Lut 11, 2014 7:49 am    Temat postu: pizzeria pokoleniowa w Gdańsku - odradzam wizytę z rodziną Odpowiedz z cytatem

niestety ja też się zawiodłam. poszliśmy tam z rodziną i całą wizytę zapamiętaliśmy, jako: długi czas oczekiwania na obsługę (począwszy od zamówienia), obsługa raczej mało przyjazna (plus jakiś niemiły pan, wyglądający na kogoś ważniejszego, jakby był wiecznie niezadowolony z życia), słaba jakoś podanej pizzy - niewiele mizernych dodatków, ser przypominał produkt seropodobny, a smak ciasta raczej poniżej poziomu najgorszej sieciówki. raczej nie powtórzymy wizyty w tym miejscu.
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Czw Lut 27, 2014 11:39 am    Temat postu: Re: Pizzeria Pokoleniowa - najgorsza pizzeria w Gdańsku. Odpowiedz z cytatem

Endorf napisał:
To jedna z najgorszych pizzerii w Gdańsku!
Składniki w pizzy, którą zamówiłem, graniczyły z pojęciem jedzenia - były fatalnej jakości, a do tego masakrycznie porozrzucane, jakby były zrzucone z innej pizzy. Chyba ich ilość (mikroskopijna) uratowała nas przed zatruciem. Nigdy więcej nie zamówię tam pizzy!

potwierdzam, pizzeria pokoleniowa w Gdańsku raczej powinna się zamknąć niż sprzedawać to, co sprzedaje. to jakaś porażka kulinarna w całośći!!!!
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Sro Mar 05, 2014 11:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my skusiliśmy się na skorzystanie z grouponu w Pizzerii Pokoleniowa i.. dostaliśmy śmieci zamiast jedzenia.. nigdy więcej tam się nie pojawimy! cała rodzinka była przerażona tym, co dostała, szkoda, że popsuli nam popołudnie!
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Wto Mar 18, 2014 11:03 am    Temat postu: pizzeria pokoleniowa w Gdańsku - nie polecam! Odpowiedz z cytatem

ja również potwierdzam.. pizzeria pokoleniowa to porażka po gigancie.. fatalnej jakości dodatki, które wyglądają jak najtańsze z tesco plus ciasto, którego chyba nikt nigdy sam nie próbował..... normalnie zawód na 100 procent..
Powrót do góry
rysio
Gość

PostWysłany: Pon Cze 02, 2014 10:16 pm    Temat postu: Re: pizzeria pokoleniowa w Gdańsku - nie polecam! Odpowiedz z cytatem

Chyba pomyliliście pizzerie bo ja tam byłem i jedzenie jest wyśmienite a pizzy takiej nie jadłem w żadnej pizzeri ciasto puszyste chrupiące a produktów nie musiałem szukać jak to bywa w innych lokalach tak może tylko pisać zeżlona konkurencja .Lepiej poprawić u siebie produkt a nie pisać głupoty na temat innych.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Pomorskie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: