Strona główna Forum kulinarne - GdzieZjesc.info
Forum Ogólnopolskiego Serwisu Informacyjno - Kulinarnego

FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Polecam Jędrusiową Izbę w Siewierzu

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Recenzje lokali
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
RobertK
Gość

PostWysłany: Pon Wrz 14, 2015 9:43 am    Temat postu: Polecam Jędrusiową Izbę w Siewierzu Odpowiedz z cytatem

Witajcie,

wakacje się skończyły, więc mogę podzielić się z Wami opiniami kulinarno-podróżniczymi. Może ktoś z Was już był w Jurajskich stronach i też podzieli się swoimi odczuciami? Z rodziną jedliśmy tam specjalność, czyli gęsie żołądki w sosie pieprzowym - nigdy nie jadłem czegoś tak pysznego, żona wzięła kaczkę - porcja duża, smak i podanie bardzo dobre. Nasz syn jadł tradycyjnego schabowego, godny polecenia. Restauracja tak fajna jak cała Jura, warto odwiedzić, gdy już jest mniej ludzi. n

Robert z Bytomia z rodziną
Powrót do góry
Google
Sponsor

PostWysłany: Pon Wrz 14, 2015 9:43 am    Temat postu: Przerwa na reklamę

Powrót do góry
Maks8888xxxc
Nowy
Nowy

PostWysłany: Wto Wrz 29, 2015 5:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

również polecam
Powrót do góry
adamos
Nowy
Nowy

PostWysłany: Czw Paź 01, 2015 3:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkoda, że żadnych zdjęć nie dodałeś n
Powrót do góry
RobertK
Gość

PostWysłany: Pon Paź 05, 2015 8:13 am    Temat postu: Re: Polecam Jędrusiową Izbę w Siewierzu Odpowiedz z cytatem

RobertK napisał:
Witajcie,

wakacje się skończyły, więc mogę podzielić się z Wami opiniami kulinarno-podróżniczymi. Może ktoś z Was już był w Jurajskich stronach i też podzieli się swoimi odczuciami? Z rodziną jedliśmy tam specjalność, czyli gęsie żołądki w sosie pieprzowym - nigdy nie jadłem czegoś tak pysznego, żona wzięła kaczkę - porcja duża, smak i podanie bardzo dobre. Nasz syn jadł tradycyjnego schabowego, godny polecenia. Restauracja tak fajna jak cała Jura, warto odwiedzić, gdy już jest mniej ludzi. n

Robert z Bytomia z rodziną

Zobaczcie sobie na facebooku f/JedrusiowaIzba moje danie wyglądały niemalże identycznie jak te. n
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Recenzje lokali Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach