Strona główna Forum kulinarne - GdzieZjesc.info
Forum Ogólnopolskiego Serwisu Informacyjno - Kulinarnego

FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Portofino

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Opinie o lokalach z serwisu Gdziezjesc.info -> Kujawsko-Pomorskie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gdziezjesc.info
Mistrz nad mistrzami
Mistrz nad mistrzami

PostWysłany: Pon Paź 29, 2007 10:19 am    Temat postu: Portofino Odpowiedz z cytatem

Portofino

Adres:
ul. Kazimierza Wielkiego 6E
87-800 Włocławek

Opis:
Portofino to miejsce dla wszystkich, którzy cenią dobrą, wyrafinowaną, różnorodną i zdrową żywność. Oryginalne potrawy kuchni śródziemnomorskiej: świeże ryby, owoce morza, wykwintne dania z polędwiczek wieprzowych i wołowych, prawdziwe pasty włoskie, specjały z grilla, prosię i jagnię z rożna..
Powrót do góry
Google
Sponsor

PostWysłany: Pon Paź 29, 2007 10:19 am    Temat postu: Przerwa na reklamę

Powrót do góry
kaes
Gość

PostWysłany: Sro Lip 06, 2011 8:40 pm    Temat postu: zauroczenie Odpowiedz z cytatem

Zauroczył mnie ten lokal: położeniem, wnętrzem, wystrojem, zestawem potraw, przekąską, smakiem cudownych pierogów, uśmiechnietą, sprawną i uczynną obsługą, niesamowitą toaletą.... Gratuluję i oby tak dalej!
Powrót do góry
kierowca
Gość

PostWysłany: Sro Lip 09, 2014 8:39 am    Temat postu: opinia Odpowiedz z cytatem

Ten Lokal to po prostu szyk i elegancja. Stylowo urządzony, utrzymany w kojących barwach jest idealnym miejscem na spotkanie we dwoje lub po prostu "aby coś zjeść". Od dawna jeżdżę służbowo po Polsce i odkąd raz trafiłem na Restauracje Portofino już teraz za każdym razem tam zaglądam gdy tylko przejeżdżam obok. Idealne miejsce na rocznice, przedstawiłem obsłudze jak wygląda sytuacja, że przyjadę tutaj z żoną i chciałem aby były to wyjątkowe chwile dla nas. Zarówno Ja jak i Moja żona nie spodziewaliśmy się tak miłego zaskoczenia, teraz jest to miejsce często przez nas odwiedzane. Very Happy

Co do jedzenia to nie trzeba długo czekać... Kucharz świetnie przygotowuje owoce morza które serdecznie polecam.Cool

Naprawdę warto odwiedzić to miejsce, odwiedzicie raz a zostaniecie stałymi bywalcami! Very Happy
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Kujawsko-Pomorskie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: