Strona główna Forum kulinarne - GdzieZjesc.info
Forum Ogólnopolskiego Serwisu Informacyjno - Kulinarnego

FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

poznań-gdzie zjeść
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Szukam lokalu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kama
Gość

PostWysłany: Pon Mar 19, 2007 8:30 pm    Temat postu: Restauracja Bogota Odpowiedz z cytatem

Hej, świetnym miejscem jest Bogota Klub - mają przede wszystkim pyszne jedzenie (szczególnie dla miłośników kuchni meksykańskiej) - ja jestem ich wielbicielką, dlatego w miarę czasowych możliwości, chętnie tam bywam n Do tego jest ładnie w środku i obsługa jest bardzo uprzejma. Do tego możesz jednocześnie wybrać się na imprezkę.. łatwo tam w trafić, bo klub jest pomiędzy Uniwerkiem a Akademią Ekonomiczną. No i ceny są w miare przystępne. Pozdr. Kamila
Powrót do góry
Google
Sponsor

PostWysłany: Pon Mar 19, 2007 8:30 pm    Temat postu: Przerwa na reklamę

Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Wto Mar 20, 2007 6:24 pm    Temat postu: Re: Restauracja Bogota Odpowiedz z cytatem

Kama napisał:
Hej, świetnym miejscem jest Bogota Klub - mają przede wszystkim pyszne jedzenie (szczególnie dla miłośników kuchni meksykańskiej) - ja jestem ich wielbicielką, dlatego w miarę czasowych możliwości, chętnie tam bywam n Do tego jest ładnie w środku i obsługa jest bardzo uprzejma. Do tego możesz jednocześnie wybrać się na imprezkę.. łatwo tam w trafić, bo klub jest pomiędzy Uniwerkiem a Akademią Ekonomiczną. No i ceny są w miare przystępne. Pozdr. Kamila

Dzięki Kama, pewnie tam wejde z ciekawości, jak będę w okolicy .tylko czy pomiędzy Uniwerkirm a Akademią Ekonimiczną nie jst św. Marcin? Bo za moich czasów tak było...
ale chyba mnie chodzi o inne miejsce, zpomniałam dodać ze jestem starszą panią Wink Pozdrawiam i do zobaczenia w Bogocie n
Powrót do góry
Ania77
Gość

PostWysłany: Wto Lut 26, 2008 12:40 pm    Temat postu: gdzie zjeść?? Odpowiedz z cytatem

Polecam moją ulubioną restaurację Czerwone Sombrero w Pasażu Apollo na Piekarach.....pyszne jedzenie i miła obsługa. A latem piękny ogródek....nigdy nie wyszłąm zawiedziona. Ania
Powrót do góry
Emo
Nowy
Nowy

PostWysłany: Wto Gru 23, 2008 6:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pisałem o tym w innym wątku ale listę restauracji możesz znaleźć np. na stronie [OCENZUROWANO]
Pozdrawiam
Powrót do góry
Piskor
Gość

PostWysłany: Sro Maj 27, 2009 1:14 pm    Temat postu: Odradzam Restaurację Powozownia w Poznaniu Odpowiedz z cytatem

Omijaj szerokim łukiem Restaurację Powozownia - takiego braku kultury dawno nie spotkałem - nie da się złożyć zamówienia, bo obsługa łaskawie raz na milion lat raczy podejść do stolika, dania są po prostu przeciętne, a i rachunek nie mały. Realnie bez problemu w Poznaniu można znaleźć ciekawszą alternatywę.
Powrót do góry
poznanianka
Gość

PostWysłany: Wto Wrz 01, 2009 7:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mykonos, mykonos, mykonos

Szczegóły znajdziesz na ich stronie internetowej...

Ma fajny grecki klimat a jedzenie jest wprost przepyszne!
Powrót do góry
jen
Gość

PostWysłany: Czw Wrz 03, 2009 10:41 pm    Temat postu: SPARTA bar & restaurant, Poznań ulica Wroniecka 24 Odpowiedz z cytatem

Witam!

Ostatnio byłam w restauracji SPARTA w Poznaniu. Chyba nowo otwarta, gdyz wcześniej jej nie widziałam w mieście. Co mnie mile zaskoczyło, to że knajpka oferuje rewelacyjne piwo- czeski lager oraz ukraińskie piwo pszeniczne. Idealne jak dla mnie- osoby, która nie może już patrzec na powatrzające się oklepane browary w każdej innej knajpie n Rolling Eyes

Poza tym jak na Stary Rynek, bardzo atrakcyjna oferta cenowa w menu. Oryginalne przepisy (nie chcieli zdradzić składników n ), pyszne pieczywo podawane do sałatek, tzw. chleb włoski sporządzany oraz wypiekany na miejscu. Pizza na baaardzo cienkim oraz kruchym cieście n

Przyjazny wystrój, klimatyczna piwniczka. Zdecydowanie polecam, można się najeść i napić w miłej atomosferze i w przystępnej cenie n

jennifer
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Nie Lis 29, 2009 5:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mogę z kolei polecić pizzerię Raptorius na Batorego. Lokalik wprawdzie mały i nieco ukryty wśród bloków Atanera, ale jedzonko.... Rolling Eyes Po prostu niebo w gębie !!! Byliśmy tam z rodziną w zeszłą niedzielę. Nie wiem kto im projektował ten wystrój, ale kto by to nie był - odwalił kawał dobrej roboty. Aż żal wychodzić, tak tam przytulnie. Pizzeria ta istnieje od niedawna, ale widzę że rozwijają się w ekspresowym tempie - sądząc po ilości rozwożonej pizzy. Gorąco polecam.
Powrót do góry
:))
Gość

PostWysłany: Czw Sty 07, 2010 3:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anonymous napisał:
Ja mogę z kolei polecić pizzerię Raptorius na Batorego. Lokalik wprawdzie mały i nieco ukryty wśród bloków Atanera, ale jedzonko.... Rolling Eyes Po prostu niebo w gębie !!! Byliśmy tam z rodziną w zeszłą niedzielę. Nie wiem kto im projektował ten wystrój, ale kto by to nie był - odwalił kawał dobrej roboty. Aż żal wychodzić, tak tam przytulnie. Pizzeria ta istnieje od niedawna, ale widzę że rozwijają się w ekspresowym tempie - sądząc po ilości rozwożonej pizzy. Gorąco polecam.

Toż to Raptoriusek !!! Najlepsza, najwspanialsza i najsmaczniejsza pizza w Polsce:))) I co najważniejsze: w moim bloku n Pozdrowionka od stałej klientki n))))))))))))
Powrót do góry
łakomczuch
Gość

PostWysłany: Pią Maj 14, 2010 12:31 pm    Temat postu: dobre, domowe:) Odpowiedz z cytatem

Ja polecam Oberże Pod Dzwonkiem. Pierogi super:) i co najfajniejsze można wejść tam z pieskiem:D
Powrót do góry
Bretonka
Gość

PostWysłany: Sob Lip 24, 2010 5:35 pm    Temat postu: wspaniałe bretońskie galettes mniam mniam Odpowiedz z cytatem

ja z kolei mogę polecić restaurację serwującą kuchnię bretońską a w szczególności oryginalne cieniutkie bretońskie naleśniki z wspaniałymi nadzieniami zwane galettes (na słono z mąki gryczanej) i na słodko z mąki pszennej - pycha!!! oczywiście znajdziecie tam również inne dania kuchni bretońskiej. To jedyna knajpa serwująca dania kuchni bretońskiej w regionie. super smacznie, super miło n acha.od czasu do czasu można tam trafić na wieczorki z muzyką na żywo zwykle piątki i soboty (poza wakacjami) oraz na tańce celtyckie:) fajne przeżycie. sprawdźcie to. Razz
Powrót do góry
gosc1
Gość

PostWysłany: Czw Paź 14, 2010 1:04 pm    Temat postu: nowy lokal w poznaniu Odpowiedz z cytatem

ostatnio pojawił sie nowy lokal Mr Hamburger na ul. podgórnej, w centrum
mają naprawde pyszne jedzenie i do tego niskie ceny, polecam naprawde super!!
Powrót do góry
Pasjonat
Gość

PostWysłany: Pią Paź 15, 2010 5:53 pm    Temat postu: gdzie zjeść Odpowiedz z cytatem

Ostatnio byłem w "Powozowni" i byłem mile zaskoczony, bardzo dobre jedzenie i przemiła obsługa, jak na ilość jedzenia to rachunek niezbyt wielki. Myślę, że położenie tego lokalu na Woli to na prawdę strzał w dziesiątkę. Chyba zarezerwuję sobie tam wesele Very Happy
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Pon Paź 18, 2010 9:56 am    Temat postu: Re: dobre, domowe:) Odpowiedz z cytatem

łakomczuch napisał:
Ja polecam Oberże Pod Dzwonkiem. Pierogi super:) i co najfajniejsze można wejść tam z pieskiem:D

do knajpy z pieskiem?
bardzo dziękuję za taki lokal!!!
Powrót do góry
smaczek
Gość

PostWysłany: Wto Lis 16, 2010 11:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio byłem w Pierogarni Stary Młyn. Przystępne ceny, miła obsługa i smaczne jedzenie. Wystarczyły trzy piecuchy, żebym się najadłn Knajpa jest w Poznaniu na Wrocławskiej, przy Starym Rynku.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Szukam lokalu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5

Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach