Strona główna Forum kulinarne - GdzieZjesc.info
Forum Ogólnopolskiego Serwisu Informacyjno - Kulinarnego

FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

poznań-gdzie zjeść
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Szukam lokalu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Antoni
Gość

PostWysłany: Pią Paź 14, 2011 3:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uwielbiam zjeść przystawki w Hotelu Włoskim w Poznaniu n podają przepięknie tam, już nie mówiąc o samym smaku n ale podanie jest mistrzowskie n
Powrót do góry
Google
Sponsor

PostWysłany: Pią Paź 14, 2011 3:31 pm    Temat postu: Przerwa na reklamę

Powrót do góry
Janeczka-dab
Gość

PostWysłany: Nie Lis 13, 2011 7:14 pm    Temat postu: Italia Odpowiedz z cytatem

Ja polecam restaurację Italia, gdyż jest ona naprawdę cudowna. Wszystko jest tam fantastyczne.
Powrót do góry
Mitsuro Matii
Nowy
Nowy

PostWysłany: Wto Lis 29, 2011 8:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja zapraszam do Matii Sushi na nowe menu Dragon vs Tiger, vol. 2 Powrót Wojowników n teraz rolki w promocyjnej cenie: 49 zł!

Pozdrawiam serdecznie
Mitsuro Matii
Powrót do góry
iunka
Gość

PostWysłany: Sro Gru 14, 2011 10:19 am    Temat postu: Mały Cesarz Odpowiedz z cytatem

na ul. strzeszyńskiej jest knajpka Mały Cesarz - chińskie jedzenie, naprawdę smakowite, można w kilka osób iść i wybrać gotowe zestawy np. dla 2 czy 4 osób gdzie są różne miksy z menu i bardzo fajnie i smacznie. Cenowo też OK. Polecam!!
Powrót do góry
mery
Gość

PostWysłany: Nie Sty 08, 2012 4:28 pm    Temat postu: gdzie zjeść poznań Odpowiedz z cytatem

Jeśli jesteś w Poznaniu i chcesz spróbować tradycyjną wielkopolską kuchnię musisz koniecznie owiedzić Jaśkową Zagrodę w Napachaniu/20 km od Poznania jadąc w kierunku Szamotuł/.Naprawdę warto!!!!.Tradycyjna domowa i z wielkim sercem. Należą do Sieci Dziedzictwa Kulinarnego, a ostatnio otrzymali PERŁĘ 2011 za potrawy. Jeżdżę tam często z rodziną i przyjaciółmi. Nie zawiedli mnie nigdy. Polecam!!!! :lol:
Powrót do góry
Krzysztof Smakosz
Gość

PostWysłany: Nie Sty 08, 2012 4:37 pm    Temat postu: Jaśkowa Zagroda Odpowiedz z cytatem

Witam,
    Mery ma zupełną rację. Też jeżdżę do Jaśkowej Zagrody. Schabowy, pierogi, szynka pieczona, gzik i polewka, żurek oraz barszcz ukraiński powalają na kolana. Jaśkowa Zagroda jest naszym ulubionym lokalem. Po prostu wspaniała domowa kuchnia. Zawsze przypomina mi się moja babunia. Tam nie sposób nie jechać!!!!
Powrót do góry
madzias
Nowy
Nowy

PostWysłany: Pią Lut 10, 2012 8:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o lokal z klasą, polecam restaurację Italia. Serwują tam świetne dania kuchni włoskiej.
Powrót do góry
ZnawcaSztuki
Gość

PostWysłany: Sro Lut 15, 2012 1:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja lubię jeść w hotelach n mają tam niesamowicie podane dania n ja zawsze biorę w hotelu włoskim na wildzie w poznaniu danie szefa kuchni... super po prostu, aż mi ślinka cieknie n
Powrót do góry
superJohn
Nowy
Nowy

PostWysłany: Sro Lut 15, 2012 2:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja kiedyś spałem w hotelu włoskim, jadłem tylko śniadanie i było bardzo dobre n
Powrót do góry
magda12345
Gość

PostWysłany: Sro Kwi 11, 2012 11:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

osobiscie polecam Restauracje Domowe Smaki w samym centrum. Niedawno odkrylam to miejsce i bylam naprawde pod wrazeniem! Mila i szybka obsluga, bardzo swieze, dobrze przydzadzone i naprawde tanie jedzenie! Wiem ze chyba codziennie serwuja danie dnia (2 dania) za 14 zl!!! tak tanio nie ma nigdzie i naprawde cena nie powinna mylic, poziom uslug i jedzenia naprawde swietny. Polecam n
Powrót do góry
Drake
Gość

PostWysłany: Czw Lis 22, 2012 8:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jedzenie w Hotel? A gdzie, przecież to jest cholernie drogie. Owszem, można zjeść, bo w najlepszych Hotelach jedzenie jest naprawdę przednie, no ale co z tego, skoro w twoim portfelu po takim posiłku zostaną pustki? Nah...nie dla mnie takie coś, biedny student musi szukać gdzie indziej. Jeżeli o mnie chodzi, to ja sam miałem okazje trafić do restauracji Italia. No cóż, tutaj też cenowo nie było hmm...za różowo, no ale jako osoba nie z poznania, nie miałem zbytniego wyboru, a w brzuchu burczało i nie chciało się już szukać innego lokalu. To też wybór padł na Italie. I jak wrażenia? Ujdzie...jedzenie dobre, świeże. No ale kurcze...trochę się na nie naczekałem. Ja wiem, był wtedy ruch, ale mimo wszystko, jestem z natury niecierpliwą osóbką.
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Pią Gru 14, 2012 11:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jeszcze nie byłem w restauracji italia, ale może kiedyś podjadę bo widziałem że ceny mają dobre jak na poznań n Są knajpy, że piwo jest po 12 zł nawet n a tam myślę, że będzie taniej, bo ceny jedzenia nie są ok
Powrót do góry
m.branibor
Nowy
Nowy

PostWysłany: Pią Gru 14, 2012 1:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

również polecam restaurację Italia:)
Powrót do góry
Kacper
Gość

PostWysłany: Sro Sty 09, 2013 12:39 pm    Temat postu: mexicana i italia Odpowiedz z cytatem

Dla mnie super restauracjami są: Mexicana na starym rynku i Italia na wildzie. Osobiście częściej bywam w Italii bo mam blisko..uwielbiam włoską kuchnie a tam przyrządzana jest bardzo dobrze, do tego wykwintne winko i obiadek jest po prostu znakomity:)
Powrót do góry
kuchareczka
Nowy
Nowy

PostWysłany: Sro Lut 13, 2013 5:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam to co większość Italię , a jak się tak bardzo boisz to najlepiej przygotować coś samemu n
ps. ewentualnie zamówić sobie dietę z dostawą do domu wg własnych upodobań.

Ostatnio zmieniony przez kuchareczka dnia Nie Cze 08, 2014 10:13 am, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Szukam lokalu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 3 z 5

Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach