Strona główna Forum kulinarne - GdzieZjesc.info
Forum Ogólnopolskiego Serwisu Informacyjno - Kulinarnego

FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Restauracja Aroma

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Opinie o lokalach z serwisu Gdziezjesc.info -> Dolnośląskie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gdziezjesc.info
Mistrz nad mistrzami
Mistrz nad mistrzami

PostWysłany: Wto Sty 26, 2010 3:08 pm    Temat postu: Restauracja Aroma Odpowiedz z cytatem

Restauracja Aroma

Adres:
ul. Szyszkowa 6
55-040 Ślęza

Opis:
Restauracja AROMA nawiązuje do ciepłego klimatu południa Europy. Przytulne wnętrze lokalu utrzymane jest w charakterze włoskiej trattorii, pozwalając zarówno na kameralne spotkanie w gronie kilku osób, jak i zorganizowanie dużej imprezy rodzinnej lub firmowej. W AROMIE każdy znajdzie coś dla siebie - poprzez proste dania kuchni włoskiej, takie jak pizza z pieca lub pysznie przyrządzone makarony, po dania mięsne, rybne a także desery. Przygotowaliśmy również specjalną ofertę dla dzieci w postaci dziecięcego menu, na które składają się najbardziej lubiane przez najmłodszych potrawy w bardzo atrakcyjnych cenach. W czasie niedzielnego obiadu, w godzinach od 12.00 do 17.00 naszym małym gościom oferujemy zabawę w pomieszczeniu klubowym pod okiem opiekunki. Restauracja AROMA to niezobowiązujące, przyjazne miejsce dla miłośników śródziemnomorskiej kuchni i południowego stylu życia. Organizujemy cateringi, bankiety, przyjęcia okolicznościowe i firmowe oraz przyjęcia weselne.
Powrót do góry
Google
Sponsor

PostWysłany: Wto Sty 26, 2010 3:08 pm    Temat postu: Przerwa na reklamę

Powrót do góry
I
Nowy
Nowy

PostWysłany: Wto Cze 01, 2010 4:22 pm    Temat postu: Re: Restauracja Aroma Odpowiedz z cytatem

pieknie i pysznie n

Gdziezjesc.info napisał:
<b>Restauracja i pizzeria AROMA</b>, dzięki specjalnej aranżacji wnętrza, zaprojektowanego w <b>ciepłym klimacie południa Europy</b>, pozwala zarówno na <b>udane kameralne spotkanie </b>w gronie kilku osób, jak i zorganizowanie <b>dużej imprezy rodzinnej lub firmowej</b>. O podniebienie gości dba <b>utalentowany szef kuchni</b>, który swoje zawodowe doświadczenie i inspiracje zdobywał w <b>renomowanych restauracjach w kraju i za granicą</b>. <b>W AROMIE każdy znajdzie coś dla siebie</b> - poprzez proste dania kuchni włoskiej, pizzę z pieca i pyszne makarony, po dania mięsne, rybne i wegetariańskie, na znakomitych deserach kończąc.
Powrót do góry
Ola
Nowy
Nowy

PostWysłany: Czw Lip 22, 2010 9:40 pm    Temat postu: Aroma - godna polecenia! Odpowiedz z cytatem

Piękny wystrój restauracji, przyjemna, kameralna atmosfera, fachowa i bardzo miła obsługa, a przede wszystkim przepyszne jedzenie!
Gorąco polecam, na pewno odwiedzę ten lokal jeszcze wiele razy! [/quote]
Powrót do góry
klauddia30
Nowy
Nowy

PostWysłany: Nie Sie 29, 2010 8:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zgadzam sie z tym godna polecenia
Powrót do góry
lena2121
Gość

PostWysłany: Pon Sty 09, 2012 6:36 pm    Temat postu: ocena resteuracji. Odpowiedz z cytatem

Mimo że mam daleko, to jeśli chcę sie spotkać z najbliższą rodziną i przyjaciółmi to wybieram AROME. Bardzo przyjemny wystrój, a nastró jest bardzo kameralny. przesymparyczna obsługa i doskonała KUCHNIA. Poza tym kapitalne zabawy. To jest nasz najbardziej ulubiony lokal. .
Powrót do góry
Małgorzata Mrozowska
Gość

PostWysłany: Pią Sty 20, 2012 3:34 pm    Temat postu: AROMA Odpowiedz z cytatem

Drodzy Szefowie AROMY!
Chcę Wam pogratulować doboru pracowników w Waszej restauracji.W dniu 7 stycznia moja córka miała przyjęcie weselne w AROMIE.
Wszyscy goście są zachwyceni obsługą a wśród 70 osób było ok 30 przyjezdnych z całej Polski i to bywalców znanych restauracji.Sposób załatwiania formalności,dobór potraw to niebywała kultura MENADZERA,doskonałe potrawy przyrządzane przez KUCHARZA ,sposób podania i tempo serwowania potraw to zasługa super KELNEROW!
Gratuluję takich pracownikow i radzę dbać o nich !! Laughing Pozdrawiam i życzę więcej takich wpisów a ja obiecuję często u Was bywać .Pozdrawiam Małgorzata Mrozowska
Powrót do góry
Gosia
Gość

PostWysłany: Sro Lis 07, 2012 12:00 pm    Temat postu: pyszne dania Odpowiedz z cytatem

Polecam restauracje Aroma- tak pysznej pizzy nigdzie nie jadłam n
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Pon Gru 02, 2013 10:53 am    Temat postu: Re: AROMA Odpowiedz z cytatem

Małgorzata Mrozowska napisał:
Drodzy Szefowie AROMY!
Chcę Wam pogratulować doboru pracowników w Waszej restauracji.W dniu 7 stycznia moja córka miała przyjęcie weselne w AROMIE.
Wszyscy goście są zachwyceni obsługą a wśród 70 osób było ok 30 przyjezdnych z całej Polski i to bywalców znanych restauracji.Sposób załatwiania formalności,dobór potraw to niebywała kultura MENADZERA,doskonałe potrawy przyrządzane przez KUCHARZA ,sposób podania i tempo serwowania potraw to zasługa super KELNEROW!
Gratuluję takich pracownikow i radzę dbać o nich !! Laughing Pozdrawiam i życzę więcej takich wpisów a ja obiecuję często u Was bywać .Pozdrawiam Małgorzata Mrozowska

Dzień dobry
Pani Małgorzato,czy mogłaby Pani napisać więcej na temat wesela w Aromie? sama zastanawiam się nad tym miejscem i szukam wszelkich informacji na ten temat.
n
Powrót do góry
Krystyna
Gość

PostWysłany: Sob Sty 10, 2015 6:02 pm    Temat postu: wspaniała zabawa Odpowiedz z cytatem

Witam
Chciałabym polecić restauracje Arome na wszystkie imprezy taneczne .
Tak pysznego menu nigdzie nie jadłam , do tego ten wspaniały wystrój .
Serdecznie polecam bo takich dań nigdy nie jadłam !!! Smile
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Dolnośląskie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: