Strona główna Forum kulinarne - GdzieZjesc.info
Forum Ogólnopolskiego Serwisu Informacyjno - Kulinarnego

FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Restauracja Belcanto

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Opinie o lokalach z serwisu Gdziezjesc.info -> Śląskie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gdziezjesc.info
Mistrz nad mistrzami
Mistrz nad mistrzami

PostWysłany: Czw Sie 18, 2011 8:54 am    Temat postu: Restauracja Belcanto Odpowiedz z cytatem

Restauracja Belcanto

Adres:
ul. Ligocka 103
40-568 Katowice

Opis:
Belcanto to restauracja inna niż wszystkie. Stylowe wnętrza i starannie dobrane menu tworzą wyjątkowo harmonijną kompozycję. Przestrzeń Belcanto to idealne miejsce na spotkania biznesowe, uroczyste kolacje czy wydarzenia okolicznościowe.
Powrót do góry
Google
Sponsor

PostWysłany: Czw Sie 18, 2011 8:54 am    Temat postu: Przerwa na reklamę

Powrót do góry
AnKa!
Gość

PostWysłany: Sob Wrz 10, 2011 5:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WYSTRÓJ WYSZUKANY I SZCZEGÓLNY TYLKO NIE WIADOMO POD JAKIE KLIMATY GO PODCIĄGNĄĆ . JEDZENIE DOBRE TYLKO BARDZO DROGIE.
MOŻNA ZJEŚĆ TANIEJ .
Powrót do góry
Anagel
Gość

PostWysłany: Wto Paź 04, 2011 7:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam,

Byłem ostatnio w Belcanto rezerwować termin na obiad rodzinny ok 30 os.

Powiem, że sala robi wrażenie. Wszystko dopracowane w każdym szczególe.

Rozmawiałem z Managerem który uwzględnił wszystkie moje uwagi i tak dopasował MENU, że jestem bardzo zadowolony.

Cena wcale nie wygórowana a wręcz bardzo konkurencja względem okolicznych lokali.

Cóż napisze więcej po uroczystości...
Powrót do góry
kastor
Gość

PostWysłany: Czw Paź 27, 2011 11:58 am    Temat postu: rezerwacja Odpowiedz z cytatem

CHCIAŁEM ZAREZERWOWAĆ STOLIK NA 1 LISTOPADA, USŁYSZAŁEM, ŻE NIE PRACUJĄ?!? JAKIEŚ NIEPOROZUMIENIE!!! INNE RESTAURACJE JAKOŚ SOBIE RADZĄ Z IDIOTYCZNĄ USTAWĄ. n
Powrót do góry
Lukas R
Gość

PostWysłany: Pią Gru 30, 2011 1:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmmm inne łamia prawo z tego co wiem Belcanto działa przy całym kompleksie Euro-Centrum i jako prawnik nie dziwie się ze nie chca ryzykować problemów z PIP
Powrót do góry
Patryk
Gość

PostWysłany: Sro Mar 21, 2012 3:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gorąco polecam n wspaniałe miejsce na zorganizowanie przyjęcia, klimat żadko spotykany, jedzenie bardzo dobre, obsługa przemiła, wszytsko na wysokim poziomie przy cenie dostępnej dla każdego <ku mojemu zdziwieniu>
Powrót do góry
laurairek
Gość

PostWysłany: Pią Sty 25, 2013 7:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byliśmy tam parę razy i jak na razie jesteśmy zadowoleni, jedzenie bardzo dobre, co do ceny, restauracja jest podzielona na dwie strefy "tańszą" i "droższą" także każdy znajdzie coś dla siebie. Uważam, że to super rozwiązanie, przetestowaliśmy obie i tu i tu jedzenie jest na takim samym dobrym poziomie. W sierpniu robimy tam wesele, także zobaczymy jak restauracja sprawdzi się od tej strony. n
Powrót do góry
franek
Gość

PostWysłany: Sob Gru 28, 2013 9:04 pm    Temat postu: kuchnia Odpowiedz z cytatem

Byliśmy z mężem na wspaniałym obiadku wszystko dopięte na ostatni gózik wspaniale podane gratulacje dla kłuchni
Powrót do góry
yoohoo
Bywalec
Bywalec

PostWysłany: Wto Sty 28, 2014 9:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byłam tam raz na imprezie zorganizowanej przez moją firmę i ogólnie było ok, ale osobiście wolę bardziej przytulne restauracje
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Śląskie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: