Strona główna Forum kulinarne - GdzieZjesc.info
Forum Ogólnopolskiego Serwisu Informacyjno - Kulinarnego

FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Restauracja Blacklion

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Opinie o lokalach z serwisu Gdziezjesc.info -> Łódzkie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gdziezjesc.info
Mistrz nad mistrzami
Mistrz nad mistrzami

PostWysłany: Sro Lut 01, 2012 7:24 am    Temat postu: Restauracja Blacklion Odpowiedz z cytatem

Restauracja Blacklion

Adres:
ul. Żeligowskiego 46
90-644 Łódź

Opis:
Restauracja Blacklion mieszcząca się w Łodzi przy ulicy Żeligowskiego 46, to idealne miejsce spotkań rodzinnych i biznesowych. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło stworzyć restaurację na miarę dzisiejszych czasów. Elegancko urządzone wnętrze, miła obsługa i przepyszne dania kuchni polskiej..
Powrót do góry
Google
Sponsor

PostWysłany: Sro Lut 01, 2012 7:24 am    Temat postu: Przerwa na reklamę

Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Pon Lip 30, 2012 12:43 am    Temat postu: Polecamy ! Odpowiedz z cytatem

Zarejestrowałem się specjalnie w serwisie Gastronauci aby napisać tą recenzję. Głównym bodźcem do jej napisania jest zadowolenie z usług Restauracji BlackLion.

W dniu 8 lipca 2012 roku mieliśmy przyjemność zorganizować w tej restauracji przyjęcie z okazji chrzcin córki. Do wyboru tego lokalu przez nas przyczynił się niewątpliwie jego wystrój - elegancki, nowoczesny i co ważne "ze smakiem". Dodatkowym czynnikiem była lokalizacja - 3 minuty samochodem od domu n. Nie mieliśmy wcześniej przyjemności spróbować potraw serwowanych w tej restauracji jednak postanowiliśmy zaryzykować (również po przeczytaniu pozytywnych opinii na Gastronautach).
Kwestie formalne załatwialiśmy z przemiłą Panią Menadżer (p. Magda) zajęło nam to jakieś 3 minuty n umowa prosta i czytelna bez małych druczków i gwiazdeczek. W kwestii menu postanowiliśmy z żoną stworzyć własną propozycję co nie było żadnym problemem dla restauracji wykazali się dużą elastycznością i profesjonalizmem - potrafili doradzić co i w jakich ilościach przy takiej liczbie gości ma sens. Co ważne nie czułem się naciągany, Pani Magda mimo tego, iż chciałem jeszcze dołożyć jakąś pozycję do menu bo miałem wrażenie, że będzie za mało powiedziała "będzie dobrze i na pewno wystarczy a nawet zostanie, proszę zabrać ze sobą pojemniki na jedzenie, żebyśmy mogli Państwu spakować wszystko co zostanie."
I tutaj chylę czoła bo faktycznie zostało, goście twierdzili, że i tak było zbyt dużo jedzenia każdy się najadł bez najmniejszego problemu. A wszystko co zostało rozdaliśmy gościom oraz sami przejadaliśmy przez kolejne 2-3 dni n.

Jeśli chodzi o kwestię samego jedzenia a właściwie czy było smaczne? to według mnie najlepszą rekomendacją jest to, że moja babcia, która jest osobą starej daty i najlepsze jedzenie dla niej to to które sama w domu zrobiła powiedziała, że rosół był jak domowy a kotlet schabowy i dewolaj były przepyszne...

Kolejna sprawa, którą chciałbym również zaznaczyć na imprezie mogliśmy mieć swój alkohol, swoje ciasta ( piekła babcia n bo innych nie uznaje) swojego torta (cukiernik w rodzinie n ) i nie stanowiło to żadnego problemu!

Obsługa rewelacja! Bardzo miło i bardzo sprawnie!

Podsumowując:
Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług Restauracji BlackLion i za 2 lata imprezę z okazji pierwszej komunii drugiej córki z pewnością także tam zorganizujemy.
Mamy nadzieję, że nasza opinia komuś pomoże w wyborze tej właśnie restauracji...

Gorąco POLECAMY!
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Łódzkie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: