Strona główna Forum kulinarne - GdzieZjesc.info
Forum Ogólnopolskiego Serwisu Informacyjno - Kulinarnego

FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Restauracja Borowiecki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Opinie o lokalach z serwisu Gdziezjesc.info -> Łódzkie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gdziezjesc.info
Mistrz nad mistrzami
Mistrz nad mistrzami

PostWysłany: Sro Kwi 27, 2011 6:28 am    Temat postu: Restauracja Borowiecki Odpowiedz z cytatem

Restauracja Tkalnia Smaku

Adres:
ul. Kasprzaka 7/9
91-078 Łódź

Opis:
Tkalnia Smaku - pod taką nazwą ukrywa się restauracja znajdująca się w Hotelu Borowiecki. Jak sama nazwa wskazuje nasi kucharze są mistrzami w tworzeniu nadzwyczajnych dań. Restauracja Tkalnia Smaku jest idealnym miejscem na pyszne śniadanie, szybki lunch, uroczysty rodzinny obiad, czy też oficjalną kolację biznesową. Jesteśmy otwarci na najbardziej indywidualne potrzeby naszych Gości. Organizujemy eleganckie spotkania okolicznościowe, przyjęcia i eventy, realizując Państwa potrzeby i upodobania. Przestronne sale restauracyjne pozwolą jednocześnie przyjąć ponad 100 gości. Serdecznie zapraszamy!
Powrót do góry
Google
Sponsor

PostWysłany: Sro Kwi 27, 2011 6:28 am    Temat postu: Przerwa na reklamę

Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Wto Cze 14, 2011 11:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do restauracji Borowiecki trafiłam przypadkiem, wcześniej nie wiedziałam nawet, że w Łodzi jest takie miejsce. Wybrane przeze mnie potrawy okazały się bardzo smaczne, atrakcyjnie podane. Miła obsługa i rozsądne ceny. Polecam!
Powrót do góry
mniam mniam
Gość

PostWysłany: Sro Cze 15, 2011 12:20 pm    Temat postu: restauracja Borowiecki Odpowiedz z cytatem

Byłam ostatnio na biznesowym obiedzie w restauracji Borowiecki- parking, przyjemne wnętrze, dobra obsługa i co najważniejsze wspaniałe jedzenie, pięknie podane. Lody na deser były cudownym zakończeniem! Szkoda tylko, że to miejsce jest tak mało znane ponieważ świetnie nadaje się na imprezy okolicznościowe większe i mniejsze. Gorąco polecam!
Powrót do góry
halszka
Gość

PostWysłany: Pią Cze 17, 2011 7:04 am    Temat postu: pyszności!!!!!! Odpowiedz z cytatem

kilka dni temu miałam okazję zjeść obiad w restauracji hotelu "Borowiecki" i muszę przyznać, że jestem pod wielkim wrażeniem: jedzonko było super/ nie wspomnę o deserze!!!/, super podane przez super obsługę. Naprawdę nie wstyd tam zaprosić znakomitych gości :)BRAWO!!!!!!
Powrót do góry
Kinia88
Gość

PostWysłany: Czw Wrz 19, 2013 12:11 pm    Temat postu: Polecam Odpowiedz z cytatem

Fajna restauracja, znakomite jedzenie w rozsądnych cenach, świetna obsługa
Powrót do góry
Thomas 44
Gość

PostWysłany: Czw Wrz 19, 2013 12:12 pm    Temat postu: Great! Odpowiedz z cytatem

Great food, nice staff, n
Powrót do góry
bugajska
Gość

PostWysłany: Wto Kwi 22, 2014 10:39 am    Temat postu: Pyszności Odpowiedz z cytatem

Świetne kremy i ślicznie podane.
Polecam również sałatkę z kozim serem!
Powrót do góry
Basia
Gość

PostWysłany: Sro Gru 31, 2014 11:28 am    Temat postu: Miło, smacznie, przystępne ceny Odpowiedz z cytatem

Hotel poznałam przy okazji imprezy firmowej.
Teraz wróciłam tam prywatnie - rocznica ślubu rodziców.
Zorganizowaliśmy im przyjęcie na niecałe 40 osób w restauracji, jedzonko było pyszne (zwłaszcza zupa krem z pomidorów), ładnie podane i stosunkowo niedrogie (koszt na osobę to 55 zł).
Dzieciaki bawiły się pluszakami w przygotowanym kąciku, więc mogliśmy spokojnie posiedzieć z rodzicami.
Na pewno tu wrócę.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Łódzkie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: