Strona główna Forum kulinarne - GdzieZjesc.info
Forum Ogólnopolskiego Serwisu Informacyjno - Kulinarnego

FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Restauracja Camelot

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Opinie o lokalach z serwisu Gdziezjesc.info -> Mazowieckie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gdziezjesc.info
Mistrz nad mistrzami
Mistrz nad mistrzami

PostWysłany: Wto Paź 08, 2013 7:18 am    Temat postu: Restauracja Camelot Odpowiedz z cytatem

Restauracja Camelot

Adres:
ul. Wyszogrodzka 3
03-337 Warszawa

Opis:
Naszą specjalnością jest włoska pizza, którą serwujemy w lokalu jak również z dostawą do klienta. Oferujemy smaczną, domową kuchnię. W naszym menu znajdziecie Państwo duży wybór placków ziemniaczanych, pierogów oraz dania obiadowe. Wieczorami zapraszamy na transmisje wydarzeń sportowych. Organizujemy imprezy rodzinne, chrzciny, komunie oraz spotkania firmowe. Chętnie wynajmujemy sale na różnego rodzaju pokazy oraz prezentacje. Współpracujemy z animatorami imprez dla dzieci. Lokal jest podzielony na 3 mniejsze sale restauracyjne i jedną dużą wykorzystywaną na przyjęcia dla ok 100 osób.
Powrót do góry
Google
Sponsor

PostWysłany: Wto Paź 08, 2013 7:18 am    Temat postu: Przerwa na reklamę

Powrót do góry
ja1
Gość

PostWysłany: Sob Cze 28, 2014 5:58 pm    Temat postu: masakra z tragedią Odpowiedz z cytatem

Pizza tak polecana i zachwalana nie wiem przez kogo chyba właścicieli lokalu.Czekaliśmy 40 minut od zamówienia pizza dostaliśmy ciasto z sosem na środku parę składników.Cena sugerowana dosyć droga piwo ujdzie,obsługa fatalna kelnerka z łaska podeszla do stolika.Lokal ładny wystrój konkretny.ZDECYDOWANIE NIE POLECAM
Powrót do góry
Camelot - Pub,Pizza,Cafe
Nowy
Nowy

PostWysłany: Pon Sty 12, 2015 11:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękujemy za Pańską opinię. Ponieważ cenimy sobie konstruktywną krytykę naszych klientów, nie chcemy pozostawić Pana komentarza bez odpowiedzi.

ja1 napisał:
Czekaliśmy 40 minut od zamówienia

Faktycznie, nie powinien Pan aż tak długo czekać na zamówioną pizzę. Niestety na dzień dzisiejszy jesteśmy ograniczeni sprzętowo. Kiedy jest kilka zamówień (w lokalu plus na wynos) na pizzę po prostu robi się kolejka.. Powinien Pan zostać poinformowany przez obsługę naszej restauracji o szacowanym czasie oczekiwania. Jeśli o to chodzi dołożymy wszelkich starań aby wciąż podnosić standardy obsługi.

ja1 napisał:
pizza dostaliśmy ciasto z sosem na środku parę składników

Do naszej pizzy nie używamy mrożonego ciasta, wszystko robimy na świeżo z dobrej jakości składników. Jeśli chodzi o ilość składników to zawsze jest ona taka sama, specjalnie dobrana tak aby proporcje sosu, ciasta i składników były idealnie zrównoważone. Od ponad roku rośnie nam sprzedaż pizzy, co świadczy o jej dobrej jakości, rozumiemy jednak, że nie każdemu musi smakować.

ja1 napisał:
Cena sugerowana dosyć droga piwo ujdzie

W swojej ofercie mamy prawie 40 propozycji pizz z różnymi dodatkami, w 3 rozmiarach do wyboru i w zróżnicowanych cenach, także każdy może sobie wybrac coś na swoją kieszeń i zgodnie z własnymi upodobaniami.

ja1 napisał:
obsługa fatalna kelnerka z łaska podeszla do stolika

Dziękujemy za uwagę odnośnie obsługi, cały czas procujemy nad tym aby poprawić jej jakość tak aby była zgodna z filozofią naszej firmy ale przede wszystkim, aby nasi klienci czuli się u nas jak najlepiej.

Pozdrawiam serdecznie,
Zespół Camelot - Pub, Pizza, Cafe
Powrót do góry
Basia
Gość

PostWysłany: Sob Mar 07, 2015 10:05 am    Temat postu: NIE POLECAM Odpowiedz z cytatem

Jestem zawiedziona stosunkiem przemiłej właścicielki przy zamawiania imprezy a jej zachowania w trakcie po zaplaceniu.Miało być wszystko super udana zabawa pyszne jedzenie za dobre pieniądze a otrzymałam wieczór w gronie niezaproszonych gości pijanych panów z osiedlowego blokowiska którzy używali wulgaryzmów i pali papierosy. Kiedy zwróciłam uwagę oburzyli się i powiedzieli ze palenie jest dozwolone a kelnerka dala im popielniczke. poszłam z interwencja do właścicielki na co rozłożyła ręce i powiedziała ze oni są również jej gośćmi. LICZY SIE ZAROBEK I TO WSZYSTKO czułam się jak intruz wstyd mi było przed moimi gośćmi którzy byli elegancko ubrani nastawieni na udany wieczór. TYLKO SIE WYKOSZTOWALAM I NERWOW NAJADLAM.
Powrót do góry
ART MEDIA
Gość

PostWysłany: Czw Mar 02, 2017 10:24 am    Temat postu: Polecam na imprezy i spotkania Odpowiedz z cytatem

W okresie ostatniego pół roku robiłem urodziny żony, córki, spotkanie wigilijne dla pracowników i kilka spotkań biznesowych. Polecam z całego serca - zawsze wszystko w najlepszym porządku. Będę korzystać nadal n
Powrót do góry
ulotkonosz
Nowy
Nowy

PostWysłany: Wto Mar 07, 2017 10:16 pm    Temat postu: Łosoś super smaczny Odpowiedz z cytatem

Godny polecenia również placek po rycersku. Jako miłośnik placków po węgiersku na prawdę polecam i można się najeść n
Powrót do góry
iwonasmiech
Gość

PostWysłany: Czw Mar 23, 2017 7:46 pm    Temat postu: Ciekawe i pomysłowe Odpowiedz z cytatem

Fajnie czasami oderwać się od codziennej rutyny i spędzić chociaż godzinkę w takim miejscu. Wiem że dobrze zjem, zostanę dobrze obsłużona i zrelaksuję się dzięki panującemu tu klimatowi. Pozdrawiam
Powrót do góry
Jolanta
Gość

PostWysłany: Sro Maj 24, 2017 10:09 am    Temat postu: Restauracja Camelon Odpowiedz z cytatem

Wybraliśmy się z rodziną do restauracji Camelot. Byliśmy bardzo mile zaskoczeni. Wystrój piękny, miło było posiedzieć w takim przyjaznym wnętrzu. Obsługa bardzo miła i profesjonalna- na doradzenie można liczyć co szef kuchni poleca. Na zamówione jedzenie nie czekaliśmy długo. Wszystko było smaczne, pęknie i apetycznie podane. Na pewno cała rodzina będzie polecać ten lokal tym bardziej, że ceny są niewygórowane. My również jeszcze nie raz odwiedzimy przy okazji będąc w Warszawie. Pozdrawiamy właścicieli. n
Powrót do góry
Jolanta
Nowy
Nowy

PostWysłany: Sro Maj 24, 2017 10:15 am    Temat postu: Super restauracja Camelon Odpowiedz z cytatem

Wybraliśmy się z rodziną do restauracji Camelot. Byliśmy bardzo mile zaskoczeni. Wystrój piękny, miło było posiedzieć w takim przyjaznym wnętrzu. Obsługa bardzo miła i profesjonalna- na doradzenie można liczyć co szef kuchni poleca. Na zamówione jedzenie nie czekaliśmy długo. Wszystko było smaczne, pęknie i apetycznie podane. Na pewno cała rodzina będzie polecać ten lokal tym bardziej, że ceny są niewygórowane. My również jeszcze nie raz odwiedzimy przy okazji będąc w Warszawie. Pozdrawiamy właścicieli.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Mazowieckie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: