Strona główna Forum kulinarne - GdzieZjesc.info
Forum Ogólnopolskiego Serwisu Informacyjno - Kulinarnego

FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Restauracja Chata Myśliwska

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Opinie o lokalach z serwisu Gdziezjesc.info -> Kujawsko-Pomorskie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gdziezjesc.info
Mistrz nad mistrzami
Mistrz nad mistrzami

PostWysłany: Pon Lut 08, 2010 8:35 am    Temat postu: Restauracja Chata Myśliwska Odpowiedz z cytatem

Chata Myśliwska

Adres:
ul. Szosa Gdańska 65A
86-031 Osielsko

Opis:
Restauracja Chata Myśliwska to wyjątkowe miejsce, które od wielu lat przyciąga gości nie tylko z Bydgoszy i okolic, ale z całej Polski. Specjalnością Chaty Myśliwskiej jest kuchnia polska. Szef kuchni serwuje tradycyjne dania polskie, niepowtarzalne potrawy z dziczyzny, ryb, drobiu, wieprzowiny..
Powrót do góry
Google
Sponsor

PostWysłany: Pon Lut 08, 2010 8:35 am    Temat postu: Przerwa na reklamę

Powrót do góry
babel
Gość

PostWysłany: Nie Maj 08, 2011 11:28 am    Temat postu: :) Odpowiedz z cytatem

jest to najlepsza restauracja , serwująca najlepszej jakosci dania! po prostu wysmienita! bardzo gorąco polecam!!!
Powrót do góry
frldo
Gość

PostWysłany: Sro Paź 12, 2011 10:41 pm    Temat postu: opinja Odpowiedz z cytatem

Miala Chata dni swietnosci.Miala gorszy okres.Znow podnosi sie..Grzegorzu Smile jestem z Wami.
Powrót do góry
Lesne86
Nowy
Nowy

PostWysłany: Nie Sie 30, 2015 9:29 pm    Temat postu: Jeden wielki niewypał tani bar mleczny żadna restauracja Odpowiedz z cytatem

Byliśmy tam ze znajomymi dzisiaj tj. 30.08.2015 zamówiłem z kolega po kiełbasce z grilla a dla mojej kobiety karkówke również z grill lecz to co dostaliśmy nie przypominało nawet trochę jedzenia w tak "wspanialej" restauracji...pamiętam jak parę lat temu jeździłem tam jeszcze z rodzicami to było tam zawsze smacznie porcje były ogromne...ale wracając do dnia dzisiejszego...poprosiłem panią by te dwie kiełbaski były duże takie jak dla faceta który jechał tam specjalnie rowerem 15 km. Dostaliśmy po JEDNEJ MAŁEJ KIEŁBASCE Z PATELNI...szkoda ze nie zrobiłem zdjęcia po prostu było to śmieszne,dali wielki talerz i jedna kiełbaske...masakra...natomiast karkówka tez niby z grilla była jednym wielkim kawałkiem czegoś żylastego...Przemiła pani kelnerka przynosząc nam to zapytała mnie i kolegę czy nam wystarczy z uśmiechem na twarzy poprosiliśmy o jeszcze jedna nie znając smaku tego co zamówiliśmy lecz po spróbowaniu specjałów z Grilla podziękowalismy za "przepyszne" dania...za cały ten wielki i pyszny obiad zapłaciłem 70 zł. Niby nic ale przemiła pani nie policzyla tego żylastego kawałka mięsa bo chyba zorientowala sie ze nawet pies by tego nie chcial wiec za 4 kiełbaski niby to z grilla plus 2 piwa i woda to trochę przesada...za te pieniądze w domu mam kilo takich kiełbasek również z patelni oraz skrzynkę piwa...taki obiad na zakończenie sezonu letniego będzie zapamiętany przez nas na pewno na parę następnych lat a tym którzy chcą się tam wybrać to odradzam z całego serca jest tyle innych miejsc by zjeść kiełbaske z patelni i na pewno nie za takie pieniądze...bo mnie na miejscu kucharza oraz pani kelnerki było by wstyd coś takiego komuś podać...bo osobiście nie dał bym tego komuś nawet za darmo...
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Kujawsko-Pomorskie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: