Strona główna Forum kulinarne - GdzieZjesc.info
Forum Ogólnopolskiego Serwisu Informacyjno - Kulinarnego

FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Restauracja CK Monarchia

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Opinie o lokalach z serwisu Gdziezjesc.info -> Podkarpackie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gdziezjesc.info
Mistrz nad mistrzami
Mistrz nad mistrzami

PostWysłany: Sro Wrz 05, 2012 1:31 pm    Temat postu: Restauracja CK Monarchia Odpowiedz z cytatem

Restauracja CK Monarchia

Adres:
ul. Puszkina 18
37-700 Przemyśl

Opis:
Restauracja CK Monarchia to wyjątkowe miejsce. Przytulne wnętrza utrzymane w CK stylu, przypominają przedwojenne mieszkanie a zgromadzone przez nas meble mają swoją duszę i historię. Znajdziecie tu stare drewniane krzesła i stoły nakryte koronkowymi obrusami, wiele obrazów, zdjęć oraz gustowne lampy
Powrót do góry
Google
Sponsor

PostWysłany: Sro Wrz 05, 2012 1:31 pm    Temat postu: Przerwa na reklamę

Powrót do góry
Fabian
Gość

PostWysłany: Sro Wrz 05, 2012 5:18 pm    Temat postu: restauracja CK Monarchia w Przemyślu Odpowiedz z cytatem

przepych wnętrz zbyt ciężki dla lokalu, co powoduje, że moi towarzysze (w miarę młode osoby) nie do końca rozumiały mój wybór. ja też nabrałem wątpliwości, jak na zamówienie przy pustym lokalu czekaliśmy godzinę, a to, co dosaliśmy było zwykłym daniem poziomu barowego. zero zachwytu. rachunek wysoki. raczej nie ponowię wizyty
Powrót do góry
Jakub71
Gość

PostWysłany: Pon Gru 03, 2012 8:40 am    Temat postu: Restauracja Monarchia w Przemyślu Odpowiedz z cytatem

Jak ja lubię takie klimaty... Stare wnętrza, piękne meble, bibeloty i zapach kominka, półmrok. Dość dużo podróżuję i staram się próbować różnych kuchni i smaków; najbardziej lubię te węgierskie i tu miła niespodzianka - zamówiłam zupę rybną, a potem pieczeń cygańską z prawdziwą kiszoną papryką nadziewaną kapustą. Poczułam się jak w Egerze, ale nie tylko ja, słyszałem rozmowę przy sąsiednim stoliku, tym obok też bardzo smakowały dania! Częstowali się wspólnie, że trzeba poczekać na dania – ale było warto! Kuchnia dobra prosta przygotowana w oparciu o przedwojenne przepisy. Wszystko w stylu CK Monarchii: sztuka mięsa, strudel, sztufada, Polecam każdemu kto lubi dobrze zjeść i jest estetą. To miejsce niepodobne do innych a już na pewno nie w Przemyślu do tego duży wybór win węgierskich
Powrót do góry
Ewa_1985
Gość

PostWysłany: Pon Sty 21, 2013 8:08 pm    Temat postu: Dobre miejsce na rodzinny obiad jak i na wyjątkowe okazje. Odpowiedz z cytatem

Był problem z dojazdem i zaparkowaniem samochodu, potem już tylko lepiej. Zimowa niedziela, czas płynie powoli , a w tej restauracji chyba jeszcze wolniej!. Wnętrza jadalni z początku wieku, choinka i jest przyjemny nastrój widać dbałość o szczegóły. Byłam na rodzinnym obiedzie. Dyskretna i dobra obsługa wiedzą co podają a to nie jest regułą w wielu restauracjach. Wszystkie dania podano jednocześnie, choć trochę to trwało. Jadłam zupę czosnkową, schab po tokajsku i tort Sachera. Zupa z grzankami razowymi lekka, aromatyczna, nic dodać nic ująć. Schab lekko z nutą wina podany z kluseczkami i czerwoną kapustą, pycha. Próbowałam od męża placki z gulaszem wołowym, ciemnym i gęstym z wyczuwalnym mocnym winem. Na uwagę zasługują warzywa marynowane, kapusta, papryka faszerowana i śliwka choć to dziwne zestawienie w tym zestawie smakowało i wyglądało dobrze. Na deser tort Sachera, zadowolić powinien nawet wiedeńskich smakoszy, do tego dzbanek różanej herbaty. Naprawdę fajne miejsce na rodzinny obiad lub kolację. Dobre jedzenie, świetny wystrój i klimat, duży wybór win i herbat sypanych. Trudno znaleźć lepsze miejsce w okolicach Przemyśla i nie tylko, doceniając wpisałam się do księgi gości a jest tam sporo rekomendacji.[/b]
Powrót do góry
Olciu
Gość

PostWysłany: Czw Sie 01, 2013 3:13 pm    Temat postu: Niezwykły klimat i dobre jedzenie Odpowiedz z cytatem

Nigdy nie widziałam miejsca, które przypominałoby choć w połowie to co oferuje Restauracja Monarchia. Przepiękne wnętrza, widać, że zostały urządzone z dbałością. Można poczuć klimat dawnych lat jak nigdzie indziej (stare drewniane meble, duże zegary). Bardzo podoba mi się, że na stołach stoją świeże kwiaty. Takiego menu nie spotkałam nigdzie indziej, lokal nazywa to: przedwojenne smaki miasta. Zamówiłam barszcz z uszkami grzybowymi, były pyszne a barszcz pachnący, na drugie zdecydowałam się na zraz wołowy z gołąbkiem ziemniaczanym (ciekawe zestawienie, które bardzo mi smakowało). Mój przyjaciel zamówił kaczkę (to chyba specjalność tej restauracji), była chrupiąca i pachniała majerankiem, dodano do niej pieczone jabłko (Porcja była naprawdę duża). Na jedzenie trzeba było troszkę dłużej czekać, ale miłym zaskoczeniem okazały się "czekadełka" ( mały pasztecik z pieczywem).
Po obiedzie zeszłam do ogrodu na kawę i lampkę wina. Było tam mnóstwo winorośli i niezwykła fontanna.
Przepiękne wnętrza, cudowny klimat i pyszne jedzenie. Na pewno jak tylko będę miała okazję jeszcze tam wrócę.
Powrót do góry
HowarJK8
Nowy
Nowy

PostWysłany: Czw Kwi 16, 2015 11:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wewnątrz wielkość zbyt istotna dla lokali, które sprawia, że moi kumple (jeśli młodzież) nie w pełni zrozumieć moją decyzję. Ja również podniósł pytania dotyczące zażądać wolne miejsce odbyła się 60 minut, a to, co było podstawowym poziom baru danie dosaliśmy. Zero przyjemności. wysoki rachunek. nierealne do ponownego odwiedzenia tur
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Podkarpackie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: