Strona główna Forum kulinarne - GdzieZjesc.info
Forum Ogólnopolskiego Serwisu Informacyjno - Kulinarnego

FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Restauracja Country

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Opinie o lokalach z serwisu Gdziezjesc.info -> Lubelskie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gdziezjesc.info
Mistrz nad mistrzami
Mistrz nad mistrzami

PostWysłany: Sro Kwi 07, 2010 8:11 am    Temat postu: Restauracja Country Odpowiedz z cytatem

Restauracja Country

Adres:
Łuszczów Kolonia 79
21-010 Łęczna

Opis:
Restauracja Countryto klimatyczne miejsce pełne pysznego jedzenia. Naszą pasją jest tworzenie niepowtarzalnych smaków i piękna estetyka ich podawania. W większości dania w naszej karcie są ogólnie znane i lubiane, ale u nas mogą Państwo je dostać podane w niebanalny sposób, idealnie doprawione i najwyższej jakości. Nasze dania przygotowujemy ze świeżych, regionalnych produktów, a menu jest dostosowane odpowiednio do pory roku i sezonowości dostepnych produktów. W naszej kuchni dbamy również o wegetarian i dzieci, a Państwa diety i preferencje są uwzględniane przez kucharzy. Zapraszamy.
Powrót do góry
Google
Sponsor

PostWysłany: Sro Kwi 07, 2010 8:11 am    Temat postu: Przerwa na reklamę

Powrót do góry
leodm
Gość

PostWysłany: Czw Cze 23, 2011 12:50 pm    Temat postu: Restauracja Country Odpowiedz z cytatem

Posiłki smaczne bardzo ładnie podane, obsługa miła i kompetentna.
Niestety ceny zbyt wysokie do ilości podawanego dania.
Nie dotyczy to wszystkich potraw, np "na stercie frytek" oznacz 50g frytek. Dopełnieniem są wszech obecne muchy które się biorą chyba od koni.
Polecam by sprawdzić samemu.
Powrót do góry
Emil
Gość

PostWysłany: Czw Gru 06, 2012 3:26 pm    Temat postu: x Odpowiedz z cytatem

Byłem tam kilka razy i nie mam zadnych zastrzezen co do tego miejsca, świetnie się sprawdzają a jedzenie mi bardzo smakuje wiec nic dodać nic ująć n
Powrót do góry
Bella
Gość

PostWysłany: Czw Gru 20, 2012 11:00 am    Temat postu: Dobre smaki Odpowiedz z cytatem

potwierdzam dobrą opinię przedmówcy, na pewno jeszce tam wrócę z przyjaciółmi. n
Powrót do góry
Zachary
Gość

PostWysłany: Wto Mar 26, 2013 11:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fajne miejsce. muszę przyznać, że nadaje się na imprezy rodzinne. takie jest moje zdanie. miałem okazję kilka razy skosztować ich kuchni, była bardzo smaczna. rozważałem kilka opcji w kwestii wyboru miejsca, ale ostatecznie zdecydowałem, że urodziny w maju urządzę właśnie w tym lokalu. 40stka tuż, tuż... ten czas szybko leci.
Powrót do góry
Zachary
Gość

PostWysłany: Wto Mar 26, 2013 11:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fajne miejsce. muszę przyznać, że nadaje się na imprezy rodzinne. takie jest moje zdanie. miałem okazję kilka razy skosztować ich kuchni, była bardzo smaczna. rozważałem kilka opcji w kwestii wyboru miejsca, ale ostatecznie zdecydowałem, że urodziny w maju urządzę właśnie w tym lokalu. 40stka tuż, tuż... ten czas szybko leci.
Powrót do góry
czysmakuje.blogspot.com
Nowy
Nowy

PostWysłany: Sro Mar 27, 2013 10:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Potwierdzamy. Karmią smacznie.
Powrót do góry
robixon
Nowy
Nowy

PostWysłany: Pią Mar 29, 2013 12:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj chyba się tam wybiorę. A nie wiecie czy mają jakąś stronkę chciałbym zobaczyć ich ofertę n
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Sob Mar 30, 2013 8:00 am    Temat postu: Restauracja Country Odpowiedz z cytatem

niestety, nie zgodzę się z tą opinią. miejsce, w którym jedyne, co można dostać, do jedzenie, które wydaje się być tylko odgrzewanym, a o świeżości można długo dyskutować. do tego smak raczej nie w moim guście - ja lubię używać przypraw, im chyba nie idzie jeszcze ta trudna sztuka.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Lubelskie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: