Strona główna Forum kulinarne - GdzieZjesc.info
Forum Ogólnopolskiego Serwisu Informacyjno - Kulinarnego

FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Restauracja Czardasz

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Opinie o lokalach z serwisu Gdziezjesc.info -> Opolskie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gdziezjesc.info
Mistrz nad mistrzami
Mistrz nad mistrzami

PostWysłany: Pon Mar 30, 2009 1:41 pm    Temat postu: Restauracja Czardasz Odpowiedz z cytatem

Restauracja Czardasz

Adres:
ul. Katowicka 55
45-003 Opole

Opis:
Restauracja Czardasz to najbardziej znana restauracja w Opolu, mogąca ugościć ponad 220 osób. Składa się z czterech sal, z których główna, największa, z przestronnym parkietem tanecznym oraz niewielką sceną, jest w stanie pomieścić 120 osób. Osoby organizujące mniej liczne spotkania towarzyskie i okolicznościowe, mogą liczyć na kameralną atmosferę sali bankietowej, dobrze spełniającej swoją funkcję także na organizację minikonferencji i narad biznesowych z udziałem do 40 osób. Około 30 osób mieszczą sale: barowa i czerwona. Serdecznie zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszej strony www.
Powrót do góry
Google
Sponsor

PostWysłany: Pon Mar 30, 2009 1:41 pm    Temat postu: Przerwa na reklamę

Powrót do góry
Biała Dama
Gość

PostWysłany: Sob Gru 18, 2010 5:58 pm    Temat postu: Tylko Czardasz Odpowiedz z cytatem

Najlepsza restauracja w Opolu, pełen profesjonalizm. Kilkakrotnie korzystałam z usług, potrawy podane rewelacyjne, przystrojone ze smakiem, stoły nakryte wzorcowo, obsługa rewelacyjna. Polecam kontakt z kierowniczką, Panią Karoliną to jestodpowiednia osoba na właściwym miejscu, doradzi, pomoże .... Tylko tutaj organizować wesela, komunie i inne imprezy okoliczności.owe. Serdecznie polecam i pozdrawiam konsumentka Biała Dama
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Wto Mar 15, 2011 4:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Very Happy
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Sob Paź 22, 2011 5:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zostałam potraktowana jak zło konieczne przy rezerwacji na komunie mojej córki w 2012 roku , rozmawiała ze mną kelnerka która po moim zapytaniu wychodziła na zaplecze po czym wychodziła do mnie po 3 minutach z odpowiedzią
zostałam bardzo źle potraktowana
jestem zawiedziona
Powrót do góry
Doris
Gość

PostWysłany: Pią Sty 06, 2012 8:28 pm    Temat postu: beznadzieja Odpowiedz z cytatem

Razem z meżem i znajomymi poszłam na Dancing ,jednak nie zostaliśmy wpuszczeni na sale bo panu szatniarzowi nie spodobało się obuwie mojego męża. Nie polecam ,po tym jak zostaliśmy potraktowani .
Powrót do góry
bajka1
Gość

PostWysłany: Nie Lut 05, 2012 4:22 pm    Temat postu: sobotnia impreza Odpowiedz z cytatem

no to ekstra wejście zarezerwowane muza ekstra szkoda ,że panie które wchodziły później nawet nie wiedziały czy są wolne miejsca bo Pan ''bileter''który kasował już osoby siedzące przy stolikach nie wiedział ile jest jeszcze wolnych miejsc!!i musiały się błąkać w poszukiwaniu wolnego placu z zapytaniem ''wolne?''czy można się przysiąść? bardzo niekomfortowa sytuacja jedzenie na 4 no ale surówka!!! do tej pory leży mi na żołądku w nocy zastanawiałam się czy nie wzywać karetki no kiepska mam nadzieję że do jutra przeżyję!!!
Powrót do góry
Pożeracz1972
Gość

PostWysłany: Sro Lut 15, 2012 6:30 pm    Temat postu: Wszystko świetnie! Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie rewelacja, jestem stałym bywalcem, bardzo miła i kulturalna obsługa, pyszne jedzenie i dobra muzyka.Ceny rozsądne. Lokal dla ludzi z klasą. Polecam wszystkim!!!
Powrót do góry
magda_7
Gość

PostWysłany: Czw Mar 08, 2012 8:25 pm    Temat postu: SUPER! Odpowiedz z cytatem

To najlepszy lokal na zorganizowanie imprezy. Miałam urodziny zorganizowane w restauracji czardasz i wszystko było super: jedzenie, miła obsługa i dobry klimat. Polecam Smile
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Sob Mar 31, 2012 6:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Organizowalam u panstwa moje urodziny i chce jeszcze raz serdecznie podziekowac za mile spedzony czas w panstwa restauracji. Jedzienie pyszne, obsluga rewelcyjna od razu wiedziala czego oczekujemy, panie kelnerki usmiechniete i bardzo mile, pozdrawiam rowniez pania kierownik ktora pomogla mi w ustaleniu i zoragniozowaniu calej imprezy. Cala zaloga pewien profesjonalizm, swietny klimat! Stawiam 5 z plusem. pozdrawiam i polecam wszystkim!
Powrót do góry
max
Gość

PostWysłany: Czw Kwi 12, 2012 7:41 pm    Temat postu: profesjonalizm Odpowiedz z cytatem

Muzyka exstra, smaki super, obsługa ponadprzeciętna-tak trzymać Laughing Laughing
Powrót do góry
max
Gość

PostWysłany: Czw Kwi 12, 2012 7:45 pm    Temat postu: profesjonalizm Odpowiedz z cytatem

Muzyka exstra, smaki super, obsługa ponadprzeciętna-tak trzymać Laughing Laughing
Powrót do góry
Bywalec
Gość

PostWysłany: Sob Lis 03, 2012 7:49 pm    Temat postu: Tragedia w Czardaszu Odpowiedz z cytatem

Nie polecam tego lokalu. Ceny bardzo wysokie jak na to co lokal oferuje. W mieście są lepsze i zdecydowanie tańsze miejsca w których warto jeść. Porcje małe, wyszedłem głodny. Nie polecam zdecydowanie!!! Shocked
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Sro Lut 06, 2013 2:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przecież tam jest zamknięte - REMONT !!!!!!!
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Opolskie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: