Strona główna Forum kulinarne - GdzieZjesc.info
Forum Ogólnopolskiego Serwisu Informacyjno - Kulinarnego

FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Restauracja Czerwone Sombrero

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Opinie o lokalach z serwisu Gdziezjesc.info -> Wielkopolskie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gdziezjesc.info
Mistrz nad mistrzami
Mistrz nad mistrzami

PostWysłany: Czw Sty 24, 2008 7:33 am    Temat postu: Restauracja Czerwone Sombrero Odpowiedz z cytatem

Restauracja Czerwone Sombrero

Adres:
Stary Rynek 2
61-722 Poznań

Opis:
Lubimy słońce, radość i pozytywne myślenie; lubimy się bawić i wciąż szukamy nowych smaków; lubimy podróżować, poznawać, odkrywać. Lubimy ludzi, skądkolwiek są. To dla takich osób stworzyliśmy nasze restauracje. Pierwsza z restauracji Czerwone Sombrero powstała w 2003 roku i do dziś oferuje kuchnię typu casual dining, a więc codziennie świeżo przygotowywane, wartościowe i urozmaicone posiłki dla każdego. Nasze restauracje serwują kuchnię meksykańską, więc szczycimy się, że pracujący dla nas Szefowie kuchni to rodowici Meksykanie, którzy gotując używają oryginalnych receptur i przypraw.
Powrót do góry
Google
Sponsor

PostWysłany: Czw Sty 24, 2008 7:33 am    Temat postu: Przerwa na reklamę

Powrót do góry
mateus_mati
Gość

PostWysłany: Sob Lis 17, 2012 8:51 pm    Temat postu: Prawdziwe meksykańskie jedzenie...! Odpowiedz z cytatem

Można się czepiać wielu rzeczy - w wielu miejscach, uważam, że w Czerwonym Sombrero jest świetnie! Dlaczego? Bo ono nie udaje niczego czym nie jest. Serwuje dania prawdziwie meksykańskie, nie wszystkie są pyszne, wszystkie autentyczne. Do tego świetna obsługa, która nabiera ostatnim czasem profesjonalizmu - gratulacje dla przełożonych!

Po za tym uwielbiam fajitas....!
Powrót do góry
gosc
Gość

PostWysłany: Pon Maj 20, 2013 7:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio po sutym włoskim obiedzie w Mollini zafundowałam sobie i rodzinie deser meksykański n Ekstra fuzja smaków.
Powrót do góry
papkim
Gość

PostWysłany: Nie Maj 26, 2013 4:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A cóż takiego polecasz na ten suty włoski obiad w Mollini? Bo boskie desery w sombrero to ja znam.
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Pon Cze 03, 2013 2:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w Mollini jest szeroka oferta ale ostatnio ja byłam na tagliatelle z łososiem w sosie z pomidorów czosnku i oliwy i do tego zupa fasolowa, smacznie się najadłam
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Pon Cze 03, 2013 11:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a jakby ktoś pytał o kaczkę, to pewnie i tak warto iść do Mollini na makaron. kolejny wpis firmy PR?
Powrót do góry
random
Gość

PostWysłany: Nie Cze 09, 2013 7:35 pm    Temat postu: kaczka Odpowiedz z cytatem

akurat kaczki w Mollini się chyba nie zje
Powrót do góry
batrad
Gość

PostWysłany: Sob Cze 22, 2013 7:51 pm    Temat postu: ja Odpowiedz z cytatem

a ja lubię dobre włoskie jedzenie!
Powrót do góry
kik
Gość

PostWysłany: Czw Lip 04, 2013 10:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na kaczkę do Mollini to raczej nie ten adres n
Powrót do góry
smakosz_100
Gość

PostWysłany: Nie Wrz 08, 2013 6:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kaczka jest zupełnie niepotrzebna gdy w Mollini ma się do wyboru wspaniałe potrawy kuchni włoskiej, danie z czarnym spaghetti co jest rzadkości, przepyszną pizze na chrupkim prawdziwie włoskim delikatnym cieśnie i wszystko okraszona wspaniałą atmosferą, wystrojem knajpy. Poza tym nie przetrząsa tak strasznie portfela;)
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Wielkopolskie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: