Strona główna Forum kulinarne - GdzieZjesc.info
Forum Ogólnopolskiego Serwisu Informacyjno - Kulinarnego

FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Restauracja Fregata

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Opinie o lokalach z serwisu Gdziezjesc.info -> Mazowieckie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gdziezjesc.info
Mistrz nad mistrzami
Mistrz nad mistrzami

PostWysłany: Czw Lut 19, 2009 7:58 am    Temat postu: Restauracja Fregata Odpowiedz z cytatem

Restauracja Fregata

Adres:
ul. Międzynarodowa 65
03-922 Warszawa

Opis:
Zapraszamy Państwa na śniadania obiady i kolacje. Polecamy tradycyjne dania kuchni polskiej, ale również dania kuchni międzynarodowej - tak jak nazwa ulicy, przy której zakotwiczyliśmy prawie pół wieku temu. Poniedziałek-piątek: 8-21. Sobota-niedziela: 9-21.
Powrót do góry
Google
Sponsor

PostWysłany: Czw Lut 19, 2009 7:58 am    Temat postu: Przerwa na reklamę

Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Sro Paź 14, 2015 10:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Okropne miejsce do którego nigdy więcej nie pójdziemy Najpierw bezczelna barmanka chciała Nas oszukać na reszcie a później moje danie trafiło na ok.10min na inny stolik Kelnerka zorientowała się w pomyłce upomniała gościa do którego mówiła na Ty Po czym ten talerz trafił do mnie Odniosłam go gdyż nie mam pewności czy nie było z niego jedzone poza tym dawno już ostygło Owszem dostałam nową porcję ale frytki były wymieszane z poprzednimi chłodnymi i suchymi Najgorsze jednak było to że w tej restauracji znajomi mają przywilej wchodzenia do środka z psem Nie mam nic przeciwko zwierzętom ale w lokalach tego typu są jakieś zasady W momencie gdy jem a pies łazi mi koło nóg i patrzy czekając aż mu coś rzucę to na prawdę... Dopiero gdy zwierzak zaczął szczekać na wchodzące osoby a jeden pan był gotów wyjść z rodziną to pojawiła się szefowa że no z pieskiem to nie można Nie polecam
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Mazowieckie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: