Strona główna Forum kulinarne - GdzieZjesc.info
Forum Ogólnopolskiego Serwisu Informacyjno - Kulinarnego

FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Restauracja Grotesque

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Opinie o lokalach z serwisu Gdziezjesc.info -> Podkarpackie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gdziezjesc.info
Mistrz nad mistrzami
Mistrz nad mistrzami

PostWysłany: Wto Mar 16, 2010 1:38 pm    Temat postu: Restauracja Grotesque Odpowiedz z cytatem

Restauracja Grotesque

Adres:
ul. Przesmyk 4
35-065 Rzeszów

Opis:

Restauracja Grotesque zaprasza od godz. 12.00 do 2.00. Organizujemy imprezy okolicznościowe - bankiety, komunie, chrzciny etc. Zapraszamy na obiady, u nas zjesz smacznie i obwicie, a co najważniejsze niedrogo!

Powrót do góry
Google
Sponsor

PostWysłany: Wto Mar 16, 2010 1:38 pm    Temat postu: Przerwa na reklamę

Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Czw Gru 09, 2010 10:33 am    Temat postu: Restauracja Grotesque Rzeszów Odpowiedz z cytatem

Restauracja Grotesque Rzeszów to ogólnie dobre jedzenie, spore porcje i przystępne ceny. Świetne miejsce na późny obiad.
Powrót do góry
Alicja
Gość

PostWysłany: Nie Lut 06, 2011 2:07 pm    Temat postu: Coś się chyba pomyliły lokale Odpowiedz z cytatem

W grotesque jak wiem nie ma menadżera, a zaglądając tam bardzo często nie zauważyłam aby obsługa była nieprofesjonalna! Jedzenie mają bardzo dobre w przystępnych cenach! Mniam!
Powrót do góry
Jerzy
Gość

PostWysłany: Nie Kwi 17, 2011 1:47 pm    Temat postu: Polecam, polecam. Odpowiedz z cytatem

Restauracja warta polecenia. Przemiła obsługa no i to jedzenie! Byliśmy we czwórkę i każdy stwierdził, że jak będzie w Rzeszowie to stołować się będzie tylko w Grotesque. Dziękujemy i pozdrawiamy.
Powrót do góry
zurek
Gość

PostWysłany: Wto Gru 27, 2011 12:46 am    Temat postu: Chyba najlepszy żurek Odpowiedz z cytatem

Pewnie najlepszy żurek jaki kiedykolwiek jadłem, lepszy chyba tylko u mamy Very Happy Placki Grotesque palce lizać! Wyszedłem z restauracji tak objedzony, że głowa mała!
Powrót do góry
polkomtel
Gość

PostWysłany: Pią Mar 30, 2012 11:12 pm    Temat postu: Naprawdę dobra restauracja! Odpowiedz z cytatem

Tyle co można powiedzieć o rzeszowskich restauracjach, to na planie miasta jest dla mnie tylko GROTESQUE, obok hotelu ambasador w Rzeszowie! Nietypowa polska kuchnia, po prostu wy...sta. Nie będę więcej pisał sami możecie spróbować! Podoba mi się tez sposób podawania herbaty - z konfiturą lub miodem - rewelacja!
Powrót do góry
Andzela
Gość

PostWysłany: Wto Cze 12, 2012 5:00 pm    Temat postu: Jaedzenie w G? Odpowiedz z cytatem

słabiutkie, nie wiem skąd poprzednie opinie?
Powrót do góry
Lolo
Gość

PostWysłany: Pon Paź 01, 2012 6:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

powiem tylko tyle na temat tej restauracji ............ n
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Podkarpackie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: