Strona główna Forum kulinarne - GdzieZjesc.info
Forum Ogólnopolskiego Serwisu Informacyjno - Kulinarnego

FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Restauracja Halka
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Recenzje lokali
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Stuntman
Gość

PostWysłany: Sro Cze 24, 2009 4:14 pm    Temat postu: Restauracja Halka Odpowiedz z cytatem

n Najlepsza kuchnia polski fusion jaką jadłem. Nie wiem kto jest szefem kuchni, ale wielki szacunek. Smiało polecam wszystki!!!
Powrót do góry
Google
Sponsor

PostWysłany: Sro Cze 24, 2009 4:14 pm    Temat postu: Przerwa na reklamę

Powrót do góry
Martyna80
Gość

PostWysłany: Sro Cze 24, 2009 4:23 pm    Temat postu: Halka Odpowiedz z cytatem

Organizowałam swój ślub w Halce. Szef kuchni i manager staneli na wysokości naprawde staneli na wysokości zadania. Tyle się słyszy o niudanych weselach. Drogie panny młode jak nie chcecie się rozczarować to polecam.
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Czw Cze 25, 2009 6:47 am    Temat postu: restauracja halka Odpowiedz z cytatem

a ja nie przepadam za tym miejscem, byłem tam raz i nie dość, że lokal w piątkowe popołudnie świecił pustkami, to obsługa była raczej przerażona gościem niż zadowolona, że ktoś się w ogóle pojawił. dodatkowo jedzenie było dość przeciętne, raczej nas nie zachwycił ten lokal, wg mnie trochę szkoda dobrego miejsca na lokal bez pomysłu.
Powrót do góry
Gość
Gość

PostWysłany: Wto Lip 14, 2009 12:40 pm    Temat postu: Halka Odpowiedz z cytatem

Jedzenie wyśmienite!! Dla przeciętnego Kowalskiego który liczy kase to doskonałe miejsce .
Powrót do góry
chilli peppers
Nowy
Nowy

PostWysłany: Sro Sie 05, 2009 12:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

swietna restauracja Pyszne potrawy, ladny wystroj. Jedynym minusem jest fakt, ze duzy ruch maja zawsze jak tam zagladam. Bardzo mila obsluga na plus n n
Powrót do góry
Piotrek W.
Gość

PostWysłany: Wto Lis 10, 2009 2:45 pm    Temat postu: restauracja halka w warszawie Odpowiedz z cytatem

Koszmar. Atmosfera lokalu z lat 70tych, szczególnie jeśli chodzi o obsługę i propozycje w menu. Niczym mnie ten lokal nie zachwycił. Zdecydowanie słabe miejsce w centrum warszawy..
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Wto Lis 10, 2009 2:49 pm    Temat postu: Re: Halka Odpowiedz z cytatem

Martyna80 napisał:
Organizowałam swój ślub w Halce. Szef kuchni i manager staneli na wysokości naprawde staneli na wysokości zadania. Tyle się słyszy o niudanych weselach. Drogie panny młode jak nie chcecie się rozczarować to polecam.

Brzmi jak wypowiedź właściciela...
Napisz coś więcej - kiedy, jakie menu, ceny, bo jakoś mi się wierzyć nie chce, byłam tam kilka razy i zupełnie nie wiem, co jest fajnego w tej restauracji - ani kelnerzy nie wydają się być uprzejmi (nie chcę nikogo urazić, ale przez pół godziny widziałam ich może dwa razy) z wielką łaską raczyli podać menu jakby trochę za karę tam pracowali, w tle (chyba) właściciel udający ważniaka przy wszystkich gościach, dania wyglądają ładnie w menu, ale są poprostu mało smaczne (ok, wiem, że to opinia subiektywna, ale tak właśnie ocenia się lokale). Ja osobiście tam się nie wybieram po raz kolejny.. może jak nastąpią jakieś zmiany!
Powrót do góry
Gosia W.
Gość

PostWysłany: Czw Gru 10, 2009 9:38 am    Temat postu: kiepska restauracja halka w warsawie Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie zawiodłam się na tym lokalu podczas niedawnej wizyty. Faktycznie obsługa marna, jedzenie baaaaardzo przeciętne (bardzo bardzo...). Zdecydowanie następnym razem wybiorę się znowu do Chicagosa (moja ulubiona restauracja amerykańska) albo Bliss Gardenu niedaleko (świetna restauracja chińska, z dopracowaną kuchnią w 100%ach) - kilka minut spacerku dalej, a gigantyczna przepaść w jakości nie tylko obsługi i ale i smaku dań!
Powrót do góry
Luca
Nowy
Nowy

PostWysłany: Sob Gru 26, 2009 12:36 am    Temat postu: Re: Halka Odpowiedz z cytatem

Anonymous napisał:
Martyna80 napisał:

Brzmi jak wypowiedź właściciela...
Napisz coś więcej - kiedy, jakie menu, ceny, bo jakoś mi się wierzyć nie chce, byłam tam kilka razy i zupełnie nie wiem, co jest fajnego w tej restauracji - ani kelnerzy nie wydają się być uprzejmi (nie chcę nikogo urazić, ale przez pół godziny widziałam ich może dwa razy) z wielką łaską raczyli podać menu jakby trochę za karę tam pracowali, w tle (chyba) właściciel udający ważniaka przy wszystkich gościach, dania wyglądają ładnie w menu, ale są poprostu mało smaczne (ok, wiem, że to opinia subiektywna, ale tak właśnie ocenia się lokale). Ja osobiście tam się nie wybieram po raz kolejny.. może jak nastąpią jakieś zmiany!

To przykre, że konkurencja ( być może i ta "amerykańska" tuż obok lub inna ) posuwa się do tego, żeby pisać obraźliwe i niezgodne z prawdą posty. Tym bardziej rzuca się to w oczy jak spojrzymy na godziny wystawiania kolejnych postów. Post cytowany przeze mnie i jeszcze wcześniejszy są wystawione jeden po drugim. Zbieg okoliczności??? Zapewne pisała ta sama osoba. A tu cytuję - "w tle (chyba) właściciel udający ważniaka przy wszystkich gościach" - kto z gości restauracji, którzy przyszli zjeść, zastanawia się "kim jest ów Pan stojący w tle? Czy to właściciel? Jeśli tak to pewnie udaje ważniaka? "- skąd ten wniosek??? Kto zwraca na takie rzeczy uwagę??? Sam jestem pracownikiem tej restauracji i muszę sprostować, że obsługa dba o gościa od jego przyjścia aż do momentu kiedy opuszcza on restaurację. Kelnerzy są bardzo uprzejmi i mają pogodne usposobienie. Taką mamy zasadę. Natomiast kuchnia - polska - oryginalna - a czy smaczna? Trzeba przekonać się samemu. ...ale grono naszych stałych gości, w tym wielu z nich bardzo znanych i poważanych w społeczeństwie, mówi samo za siebie.
A tych którzy chcieliby poczytać co piszą media o daniach serwowanych w "Halce" zapraszam na polki.pl/uroda_beauty_expert_artykul,10015866.html Pozdrawiam.
Powrót do góry
Maja W.
Gość

PostWysłany: Pon Gru 28, 2009 10:48 am    Temat postu: restauracja halka w warszawie Odpowiedz z cytatem

witam, nie wiem, w jakim celu prowadzona jest licytacja kto komu coś napisał - jeśli restauracja halka boi się konkurencji, to niech zacznie walczyć o klientów miłą atmosferą, pysznym jedzeniem, a nie marnymi podejrzeniami, że złe opinie o nich pisze konkurencja i dzielnym wyganianiem managera, aby próbował w ten sposób odpowiadać na zarzuty Gości.

Jeśli komuś się tam nie podobało - ma prawo o tym napisać. Mnie nie odpowiada w tym lokalu ani jakość obsługi ani jedzenie - nie jestem z konkurencji (bo nie wiem nawet, jaka jest okoliczna konkurencja tej marnej restauracji, bywam tam rzadko) - ogólnie niczym nie zachwycają, więc wypowiedzi wcześniejsze odnośnie przeciętności tego lokalu są wg mnie sprawdzone.

Może macie do polecenia w tej okolicy jakiś miły lokal?
Jak wspomniałam, nie bywam tam często, ale jak już się pojawiam, to fajnie byłoby spotkać się na lunchu w milszym miejscu.

Pozdrawiam maniaków dobrej kuchni n
Powrót do góry
Luca
Nowy
Nowy

PostWysłany: Pon Gru 28, 2009 12:09 pm    Temat postu: Re: restauracja halka w warszawie Odpowiedz z cytatem

Maja W. napisał:
witam, nie wiem, w jakim celu prowadzona jest licytacja kto komu coś napisał - jeśli restauracja halka boi się konkurencji, to niech zacznie walczyć o klientów miłą atmosferą, pysznym jedzeniem, a nie marnymi podejrzeniami, że złe opinie o nich pisze konkurencja i dzielnym wyganianiem managera, aby próbował w ten sposób odpowiadać na zarzuty Gości.

Jeśli komuś się tam nie podobało - ma prawo o tym napisać. Mnie nie odpowiada w tym lokalu ani jakość obsługi ani jedzenie - nie jestem z konkurencji (bo nie wiem nawet, jaka jest okoliczna konkurencja tej marnej restauracji, bywam tam rzadko) - ogólnie niczym nie zachwycają, więc wypowiedzi wcześniejsze odnośnie przeciętności tego lokalu są wg mnie sprawdzone.

Może macie do polecenia w tej okolicy jakiś miły lokal?
Jak wspomniałam, nie bywam tam często, ale jak już się pojawiam, to fajnie byłoby spotkać się na lunchu w milszym miejscu.

Pozdrawiam maniaków dobrej kuchni n

Pozdrawiam jednego autora - tego i wcześniejszego posta n
To nie jest licytacja tylko moje sprostowanie. Nie obawiamy się konkurencji, natomiast "miłą atmosferę, pyszne jedzenie i dobrą obsługę" już posiadamy n Słowa "niczym nie zachwycają" - są mocno subiektywne. Z rozmów jakie przeprowadzałem z gośćmi wiem, że na wstępie "Halka" zachwyca wystrojem ( pracowali nad nim Ci sami genialni architekci, którzy projektowali wszystkie restauracje Pani Magdy Gessler - są po prostu piękne, tak jak "Halka". Jeżeli chodzi o inne lokale w okolicy to w końcu jesteśmy w centrum - lokali są dziesiątki n Jesteśmy nową restauracją i od kilku miesięcy posiadamy sprawdzoną kuchnię. Dbam o dobre imię lokalu dlatego udzielam się na forum. A wszystkich tych, którzy zagłębili się w ten wątek Zapraszam Serdecznie i z przyjemnością z każdym porozmawiam i oprowadzę po restauracji. Pozdrawiam!
Powrót do góry
Maja W
Gość

PostWysłany: Pon Gru 28, 2009 2:06 pm    Temat postu: Re: kiepska restauracja halka w warsawie Odpowiedz z cytatem

Gosia W. napisał:
Zdecydowanie zawiodłam się na tym lokalu podczas niedawnej wizyty. Faktycznie obsługa marna, jedzenie baaaaardzo przeciętne (bardzo bardzo...). Zdecydowanie następnym razem wybiorę się znowu do Chicagosa (moja ulubiona restauracja amerykańska) albo Bliss Gardenu niedaleko (świetna restauracja chińska, z dopracowaną kuchnią w 100%ach) - kilka minut spacerku dalej, a gigantyczna przepaść w jakości nie tylko obsługi i ale i smaku dań!

Gosiu napisz coś więcej o chicagosie
wspomniałaś, że to miła knajpka
są jakieś ciekawe oferty lunchowe?

ps. licytacja właściciel lokalu kontra niezadowoleni goście jest niesmaczna
szkoda, że nie ma zadowolonych gości broniących tego lokalu... nudaaa
Powrót do góry
blue_velvet
Gość

PostWysłany: Wto Gru 29, 2009 2:53 pm    Temat postu: restauracja halka w warszawie Odpowiedz z cytatem

tak wczytuję się w tą licytację właściciela i średnio (żeby nie powiedzieć wcale) zadowolonych klientów i zastanawiam się, czy właściciel próbuje za wszelką cenę przekonać do swojej restauracji wszystkich samymi wypowiedziami na forum? bo jeśli tak, to trochę to żenujące...

faktycznie, trzeba przyznać, wystrój może i ładny, choć to mocno subiektywne, czy przepych w stylu gesslerowej to to, co musi lubić każdy, skoro np. wg mnie restauracja halka nie ma klimatu - czegoś, co powoduje, że chce się tam wracać - zwykły lokal na business lunch i raczej nic więcej...

nie urzekła mnie też ich kuchnia - nie napiszę, że była kiepska, ale wspomniana wcześniej przeciętność, to dobre słowo. czy mi szkoda tego lokalu? nie bardzo... miejsce mało po drodze (przynajmniej mi), z parkingiem problem...

ps. co do podejrzeń, że konkurencja "bawi się" w tego typu licytacje, to podziwiam właściciela, że nie ma innych argumentów słownych... żałość...
Powrót do góry
Pawełek
Gość

PostWysłany: Pon Mar 22, 2010 2:30 pm    Temat postu: restauracja halka w warszawie - nie polecam nikomu! Odpowiedz z cytatem

potwierdzam niestety poprzednie wypowiedzi dotyczące dotyczące restauracji halka - marny poziom kuchni (dania faktycznie są raczej odgrzewane, może zostało coś z weekendu...) a obsługa raczej ślamazarna. totalnie nie nadają się przez to na lunch, bo właściwie okazuje się, że lepiej zamówić pizzę do biura!! my tam wybraliśmy się raz i już nie zamierzamy wracać - czekamy na kolejną zmianę nazwy lokalu (już przeżyliśmy poprzednią restaurację pańską, widocznie ten właściciel też musi się jeszcze wiele nauczyć). Paweł
Powrót do góry
Robert
Gość

PostWysłany: Pią Mar 11, 2011 9:20 am    Temat postu: Re: kiepska restauracja halka w warsawie Odpowiedz z cytatem

Gosia W. napisał:

Bzdura, jesteśmy przyzwyczajenie do śmieciowego żarcia rodem z wszechobecnych amerykańskich firm..........
A tu miła osługa, pyszne jedzenie i o dziwo cuda poska Razz muzyka w tle, już pewnie nie znacie jej bo słuchamy w większości sieczki
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Recenzje lokali Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach