Strona główna Forum kulinarne - GdzieZjesc.info
Forum Ogólnopolskiego Serwisu Informacyjno - Kulinarnego

FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Restauracja Halka
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Recenzje lokali
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Robert
Gość

PostWysłany: Pią Mar 11, 2011 9:25 am    Temat postu: Re: restauracja halka w warszawie Odpowiedz z cytatem

Piotrek W. napisał:
Koszmar. Atmosfera lokalu z lat 70tych, szczególnie jeśli chodzi o obsługę i propozycje w menu. Niczym mnie ten lokal nie zachwycił. Zdecydowanie słabe miejsce w centrum warszawy..

nie zgadzam się , wystrój jest przytulny, co jest lepsze od zimnych modnych wnętrz. Jedzenie było bardzo smaczne - polędwiczki idealne, zupa z pieczonej papryki super a sznycel ogromny, obsługa naprawdę miła, polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Laughing
Powrót do góry
Google
Sponsor

PostWysłany: Pią Mar 11, 2011 9:25 am    Temat postu: Przerwa na reklamę

Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Pią Mar 11, 2011 9:32 am    Temat postu: Re: Restauracja Halka w Warszawie Odpowiedz z cytatem

No ja nie wiem, gdzie Pan bywa Panie Robercie, ale w Halce miało być elegancko i wystrój jest całkiem ładny, ale ani obsługa nie zachwyca (powoduje dyskomfort, bo kręci się zaglądając klientom do talerza, a nie dyskretnie podchodzi raz na jakiś czas i po prostu zapyta..), ale jedzenie jest najnormalniej niesmaczne. A to podstawowa sprawa w lokalu. Muzyka może sobie być jaka chce, byle była cicha, bez przesady z tym zachwytem. Mnie ten lokal nie odpowiada. Taki dla nikogo.
Powrót do góry
sowa
Gość

PostWysłany: Czw Mar 31, 2011 10:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak poprzednicy średnio i bez rewelki
Powrót do góry
Aneta- Manuela
Gość

PostWysłany: Pią Kwi 15, 2011 9:01 pm    Temat postu: miło i smacznie Odpowiedz z cytatem

Nie wiem skąd te negatywne opinie o Halce, bo ja również miałam okazję spróbować ich kuchni i uważam, że jest naprawdę smaczna, a do tego byłam obsłużona w bardzo miły i kulturalny sposób, więc opinie o kelnerach tym bardziej mnie dziwią. Jeżeli ktoś przychodzi to restauracji, żeby doszukać się czegoś nie tak, to myślę, że zawsze coś się znajdzie. Szkoda tylko, że na forum bywa tak, że jeżeli ktoś jest niezadowolony to od razu skrytykuje, a jeżeli jest fajnie to mało osób piszę swoją opinie pozytywną. Ja mimo, że bywam w warszawie raz na jakiś czas to Halkę zawszę odwiedzę, bo czuje się tam dobrze i jedzenie mi bardzo smakuje. Ale to wszystko kwestia gustu...
Powrót do góry
O.B
Gość

PostWysłany: Czw Kwi 21, 2011 10:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja Halkę polecam, duże porcje, odpowiednia ilość dań w menu - każdy znajdzie coś dla siebie. Sznycel faktycznie pyszny, a na deser racuchy!
Wystrój przytulny i wyjątkowy.
Polecam.
Powrót do góry
gosc weselny
Gość

PostWysłany: Wto Sie 02, 2011 10:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sowa napisał:
jak poprzednicy średnio i bez rewelki

A ja powiedzialabym wiecej - fatalnie! Mielismy to nieszczescie organizowac wesele corki w tym lokalu. Wystroj nawet nam sie podobal. Tydzien przed impreza, podczas probnej degustacji zaserwowano nam dania, ktore byly smaczne i estetycznie podane. Jak na ironie, pokazano sie z dobrej strony. Ale na weselu, wybrane przez nas dania wygladaly koszmarnie i w smaku nie przypominaly tych przed tygodnia. Wierzcie mi, nie przesadzam, ale bar mleczny moglby swobodnie konkurowac z nimi o estetyke dan (mam nawet zdjecie tej genialnej glowenej potrawy ). Przezylam szok, a wstyd przed goscimi, ktorzy zjechali sie na nasze wesele z wielu zakytkow swiata towarzyszy mi do dzis. Nie wspomne juz o calym mnostwie innych mankamentow i generalnie ostrzegam - duzym lukiem omijac restauracje Halka. Myslalam nawet o pozwaniu ich do sadu, ale nie zrobilam tego ze wzgledu na corke.
Powrót do góry
były gość
Gość

PostWysłany: Pon Lut 13, 2012 12:12 pm    Temat postu: Potwierdzam Odpowiedz z cytatem

Potwierdzam to co Pan napisał. Wstyd za wygląd i smak ale też ubogość tych dań, w stosunku do zapłaty. Co więcej, czy dostał Pan paragon fiskalny na całą sumę?
Powrót do góry
majkun
Gość

PostWysłany: Pon Lis 19, 2012 6:12 pm    Temat postu: o Halka Odpowiedz z cytatem

Dobre jedzenie, ładny wystrój,ale uważajcie na rachunek!Nam "z kosmosu" doliczono 20% wartości rachunku!!!!! I bardzo długo trzeba było tłumaczyć Pani Manager, że czegoś nie zamawialiśmy, nie jedliśmy i nie piliśmy! absurd! udowadniać że się nie jest wielbłądem! Restauracja na jeden raz, chyba że przestaną oszukiwać!
Powrót do góry
Tadeusz
Gość

PostWysłany: Wto Paź 01, 2013 9:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ponieważ mieszkam niedaleko, to lubię zaglądać do Halki zwłaszcza na lancze - bo tanie i smaczne. Ale nie tylko. I widzę jak się zmienia ten lokal i jak zmienia się w nim jedzenie. Kiedyś miałem im trochę do zarzucenia d względem potraw, ale dziś z całą stanowczością stwierdzam, że w Halce można zjeść bardzo smacznie. Nie wiem co jest zasługą, że tak się zmienili. Może doświadczenie? Polecam wszystkim, którzy lubią polskie jedzenie, polską muzykę i ciepłe, klimatyczne wnętrza. Wszystko za rozsądną cenę.
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Sro Paź 02, 2013 6:53 am    Temat postu: restauracja halka - nie dla młodych ludzi Odpowiedz z cytatem

niestety.. miejsce wydumane i do bólu podobne do wszystkich knajp gesslerowej. do tego jedzenie raczej przeciętne, choć poprawne. nie dla młodych ludzi zdecydowanie.
Powrót do góry
KatarzynaJA
Gość

PostWysłany: Czw Lis 21, 2013 12:31 pm    Temat postu: Restauracja Halka Odpowiedz z cytatem

Nie wiem skąd tak surowe opinie, ale ja lubię ten lokal. Klimatycznie, miło, smacznie i przytulnie. Mnie i moich znajomych, z którymi często wpadamy na lancz przekonuje jego cena - 19 zł to naprawdę niedużo za dwa dania. Pyszne pierogi, kawa i desery. A zupa krem z papryki - niebo w gębie!
Powrót do góry
Aniamania
Gość

PostWysłany: Nie Sie 30, 2015 10:44 pm    Temat postu: restauracja Halka w Warszawie Odpowiedz z cytatem

Byłam w Halce już po przeprowadzce na Puławską 43. Wnętrza wspaniałe - moim zdaniem lepsze niż w poprzedniej lokalizacji. I do tego pyszności oryginalnie i pięknie podane. placuszki cukiniowe - pycha!
Powrót do góry
Juli
Gość

PostWysłany: Nie Sie 30, 2015 10:48 pm    Temat postu: restauracja Halka w Warszawie Odpowiedz z cytatem

Katarzyna, jadłam też ten krem z papryki - fantastyczny! I pyszne pierogi ze szpinakiem i rokpolem. A na koniec koktajl zielony (chyba z jarmużu) - zdrowo odświeżający, niezły.
Powrót do góry
Gostek
Początkujący
Początkujący

PostWysłany: Sob Wrz 05, 2015 3:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mi jakoś ten lokal nie przypadł do gustu. Może dlatego, że danie było średnio smaczne, czy fakt, że bardzo długo musiałem na nie czekać. Dopiero po kolejnym upomnieniu się dostałem swój talerz.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Recenzje lokali Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach