Strona główna Forum kulinarne - GdzieZjesc.info
Forum Ogólnopolskiego Serwisu Informacyjno - Kulinarnego

FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

RESTAURACJA ITALIA SAPORITO

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Opinie o lokalach z serwisu Gdziezjesc.info -> Wielkopolskie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gdziezjesc.info
Mistrz nad mistrzami
Mistrz nad mistrzami

PostWysłany: Wto Lut 21, 2012 2:44 pm    Temat postu: RESTAURACJA ITALIA SAPORITO Odpowiedz z cytatem

Restauracja Italia Saporito

Adres:
ul. Dolna Wilda 8
61-552 Poznań

Opis:
Restauracja Italia - miejsce prowadzone z pasją i pomysłem, które kusi doskonałą kuchnią i eleganckim wystrojem. Można zauważyć tutaj dbałość o każdy szczegół, począwszy od jakości i sposobu serwowania potraw a skończywszy na wystroju wnętrza.
Powrót do góry
Google
Sponsor

PostWysłany: Wto Lut 21, 2012 2:44 pm    Temat postu: Przerwa na reklamę

Powrót do góry
didi
Gość

PostWysłany: Pon Paź 29, 2012 10:40 am    Temat postu: dla mnie OK Odpowiedz z cytatem

Spędziłam tam miły wieczór. Miejsce ładne, wytworne, choć może faktycznie mało włoskie. Jedzenie ładnie podane, zwłaszcza desery, duże porcje, poza deserami n
W moim daniu nie było jakiegoś mega szału (tuńczyk), ale to co zamówił mąż polędwica z suszonymi pomidorami zawinięta w szynkę, była naprawdę fajne, ciekawy sos miała.
Obsługa miła, nienachalna, ale pomocna.
Fajnie, że jest parking gdzie można zaparkować, a nie objeżdżać rynek 5 razy i i tak dreptać kawałek.
Powrót do góry
Artor
Nowy
Nowy

PostWysłany: Pon Lis 26, 2012 11:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Generalnie zgadzam się z przedmówcą. Italia jest całkiem niezłą rejestracją i jeżeli o mnie chodzi, to wrażenia jak najbardziej pozytywne. Dobre jedzenie, miła obsługa i przyjazna atmosfera sprawiają, że lubię się tam zatrzymywać.

Szkoda tylko, że muzyka nie wpada w moje gusta no ale cóż, nie można mieć wszystkiego prawda?
Powrót do góry
anka
Gość

PostWysłany: Pon Mar 04, 2013 2:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a jakie tam maja menu? coś typowo włoskiego?
Powrót do góry
macier
Gość

PostWysłany: Pon Maj 20, 2013 7:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie rozczarowała ta restauracja bardzo. Jako smakosz polecam raczej restaurację włoską na św. Marcinie, niedaleko Muzy.
Powrót do góry
lizyka
Gość

PostWysłany: Nie Maj 26, 2013 4:30 pm    Temat postu: mm Odpowiedz z cytatem

Kazdemu się wydaje, że zrobienie makaronu z sosem to już kuchnia włoska. Nic bardziej mylnego. Mnie się w tej restauracji też do końca nie podobało. Najlepiej porównać, a zacząć od Mollini.
Powrót do góry
trantyz
Gość

PostWysłany: Sob Cze 22, 2013 6:36 pm    Temat postu: Smacznie Odpowiedz z cytatem

Włoska kuchnia wymaga finezji i znawstwa połączeń wyszukanych składników. Trudno o dobrą restaurację, choć ta podawana tutaj jest dobra.
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Czw Lip 04, 2013 10:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

włoska kuchnia to na pewno wyzwanie dlatego warto szukać swoich smaków
Powrót do góry
smakosz_smaku
Gość

PostWysłany: Nie Wrz 15, 2013 11:26 am    Temat postu: MOLLINI Odpowiedz z cytatem

macier napisał:
Mnie rozczarowała ta restauracja bardzo. Jako smakosz polecam raczej restaurację włoską na św. Marcinie, niedaleko Muzy.

Tak, na św. Marcinie warto wejść do Mollini, czy to na kawę czy na lunch czy na wspaniałą kolacjęn Tam warto przyjść zawsze ze względu na ich powalające jedzenie i wspaniałą atmosferęn
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Wielkopolskie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: