Strona główna Forum kulinarne - GdzieZjesc.info
Forum Ogólnopolskiego Serwisu Informacyjno - Kulinarnego

FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Restauracja japońska SUSHI MADO

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Opinie o lokalach z serwisu Gdziezjesc.info -> Zachodniopomorskie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gdziezjesc.info
Mistrz nad mistrzami
Mistrz nad mistrzami

PostWysłany: Sro Sie 27, 2008 6:51 am    Temat postu: Restauracja japońska SUSHI MADO Odpowiedz z cytatem

Restauracja japońska SUSHI MADO

Adres:
ul. Pocztowa 20/10 (wejście od al. Boh.Warszawy)
70-361 Szczecin

Opis:
Japońska restauracja SUSHI MADO zachwyci smakoszy i zaskoczy wszystkich rozpoczynających przygodę z sashimi, nigiri czy maki sushi. Zapraszamy codziennie od 12.00 do 23.00, w niedzielę i święta od 13.00 do 22.00. Przygotowujemy oferty cateringowe, dostosowane do indywidualnych wymagań klientów.
Powrót do góry
Google
Sponsor

PostWysłany: Sro Sie 27, 2008 6:51 am    Temat postu: Przerwa na reklamę

Powrót do góry
MajkelR
Nowy
Nowy

PostWysłany: Pią Kwi 02, 2010 9:27 pm    Temat postu: Opinia o restauracji Sushi Mado w Szczecinie Odpowiedz z cytatem

Byliśmy pierwszy raz w tej restauracji, bardzo ciekawi i zaintrygowani pozytywnym opisem na stronie www. Niestety nie możemy wiele dobrego powiedzieć o atmosferze, obsłudze ani jedzeniu (może poza sushi).
Po pierwsze, Pani manager i kelnerka chętnie spoglądają i komentują na głos Klientów i ich rozmowy. Po wyjściu przyzwoitych Klientów, byliśmy zażenowani słysząc niepochlebne opinie (ocena wyglądu itp.) na ich temat.
Po drugie, pomimo, iż zamówiliśmy danie bez mięsa (był to Wielki Piątek), otrzymaliśmy niezmienione danie z tłustawą wieprzowiną. Na zwróconą delikatnie uwagę, Pani Manager przekonywała, iż jest to ryba, i że tuńczyk smakuje i wygląda jak mięso (a nawet wołowina!!!!!!!!!!!!!!!!). Nie mam zwyczaju się wykłócać, więc zapłaciłem rachunek. Po wyjściu oboje tego żałowaliśmy.
Ogólną atmosferę miejsca psuje również niestosowna muzyka. Nie wybierzemy się tam ponownie i nie polecamy. Są inne, fajniejsze japońskie restauracje w Szczecinie (...)
Powrót do góry
Ewelina
Nowy
Nowy

PostWysłany: Czw Sie 19, 2010 1:45 am    Temat postu: super!!! Odpowiedz z cytatem

Kiedyś koleżanka namówiła mnie na spróbowanie sushi w tej restauracji. I zakochałam się w japońszczyźnie n Sushi mają tam wyśmienite, zresztą w ogóle wszystko jest pyszne. Byłam już kilkanaście razy, ryby mają zawsze świeże, kelnerki zorientowane co podają - jedna mnie nawet zadziwiła, bo wiedziała, że tempura to portugalskie danie zadomowione w Japonii od XVI wieku! Zawsze polecam tą knajpkę znajomym i zawsze są bardzo zaskoczeni, bo mało ludzi w Szczecinie o niej wie. Ale to fajnie, bo ma klimacik i zawsze się znajdzie stolik. Tak trzymać!
Powrót do góry
janiorek
Gość

PostWysłany: Pon Lis 29, 2010 10:22 pm    Temat postu: Mado Odpowiedz z cytatem

Bardzo fajny lokal, i dobre jedzonko (kurczak w sosie teriaki...palce lizac), jednak mnie ceny przerazaja..jadlam ostatnio w b.ladnej restauracji w Warszawie i rachunek na dwoje wyszedl o wiele mniej n. Oczywiscie, za jakosc sie placi..ale czasem, czy nie przeplaca ?
Powrót do góry
Cust
Gość

PostWysłany: Pon Lut 14, 2011 9:00 pm    Temat postu: Slabiutko niestety Odpowiedz z cytatem

Może jesteśmy trochę wybredni bo jadamy sushi tu i ówdzie, ale za 240 zł które zapłaciliśmy za specjalność zakładu dla 2 osób chce się wymagać dużo dużo wiecej. Ale po koleii:
1. Wystrój jak najbardziej poprawny i sympatyczny, to jednak to niestety pierwsza i ostatnia zaleta Mado
2. Kenerki wyglądają na sympatyczne, choć podpierają ściany... Aha, klienta prowadzi się do stolika a nie pokazuje go palcem. Ale nie czepiajmy się drobiazgów.
3. Jestesmy głodni więc zamawiamy najdroższy set dla 3-4 osób choć jesteśmy we dwójkę. Najwyżej weźmiemy resztę do domu n
4. Czas oczekiwania 45 minut....
5. Przynoszą set... Dla max 2 osób.... Nie marudzimy jednak bo najważniejsza jest jakość.
6. Niestety tu największy zawód. Ryż słabizna, ryba pokrojona od niechcenia, kawior z biedronki (nie obrażając Biedronki). Najbardziej rozwaliła nas wędzona makrela o której trudno czytać w menu.
Podsumowując nie będziemy tutaj często gośćmi. A szkoda bo mało jeszcze suszarni w Szczecinie. Za mało.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum kulinarne - GdzieZjesc.info Strona Główna -> Zachodniopomorskie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: